مسافرت های بین المللی است اجازه داده نشده است ؟ ببینید زمانی که اسپانیا, مکزیک, ایسلند, برنامه ریزی برای بازگشایی مرز

آمریکایی ها با یک مورد بد از سودای سفر به خارج ممکن است باید صبر کنید تا بعد از این تابستان به تعطیلات در خارج از کشور – و در حالی که برخی از کشورها از جمله اسپانیا اعلام کرده اند که هدف تاریخ برای بازگشایی, مجموعه ای خواهد بود باریک در حالی که برای.

بخش هایی از مکزیک و کارائیب را هدف تاریخ در اوایل تا اواسط خرداد برای بازگشایی از coronavirus محدودیت اما اروپا را به تاخیر باز برای اولین بار به دیگر شهروندان اتحادیه اروپا و منطقه شنگن کشور قبل از استقبال بازدید کنندگان بین المللی در تاریخ بعد.

حداقل یک کشور عضو اتحادیه اروپا اعلام کرده است یک هدف پنجره اما: نخست وزیر اسپانیا روز شنبه اعلام کرد که کشور خود را دوباره باز به گردشگران خارجی زمانی در ماه جولای هر چند او مشخص نیست یک تاریخ است.

ایسلند گفته است: “بازگشایی مرزهای خود به گردشگران خارجی در ژوئن 15, هر چند گرفتن وجود دارد: بازدید کنندگان خواهد شد یا باید به توافق برسند به آزمایش می شود برای COVID-19 یا خود قرنطینه به مدت دو هفته.

شایان ذکر است که وزارت امور خارجه ایالات متحده و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اند و نه لغو و یا کاهش داد و سفر خود هشدار. وزارت امور خارجه جهانی, سفر هشدار, برای اولین بار صادر شده در ماه مارس است که هنوز هم در اثر. برای آن بخش CDC هنوز بالاترین هشدار سفر در اثر انگلستان ایرلند و بسیاری از اروپا و همچنین چین و ایران.

در حالی که این به هیچ وجه یک لیست جامع در اینجا یک به روز رسانی در برخی از کشورها که محبوب ترین با آمریکا به مسافران:

کانادا

هنگامی که مرز باز است ؟ نه حداقل تا ژوئن 23, نخست وزیر کانادا جاستین ترودو روز سه شنبه گفت. او تایید کرد که دو کشور مرز مشترک با آمریکا باقی خواهد ماند و بسته اضافی برای 30 روز. ترودو و وزارت امنیت داخلی ایالات متحده اعلام کرد دو روز قبل از سفارش بسته شدن مرز به nonessetial سفر به پایان می رسد.

وجود دارد عمده گریز هر چند: سفارت آمریکا در اتاوا گفت: منظور نمی شود به “ریلی و یا سفر دریایی در این زمان اما صدق به راه آهن رفت و آمد و سفر کشتی.”

‘آن را درست’: ترودو اعلام تمدید آمریکا و کانادا مرز بسته شدن

“ما در حال رفتن به بسیار دقیق در مورد بازگشایی هر مسافرت های بین المللی از جمله در ایالات متحده قبل از ما احساس می کنیم که وقت آن است که او گفت:” در ماه آوریل در حالی که با اعلام قبلی فرمت.

چه می توانید انتظار مسافران هنگامی که به آنها اجازه داده ؟ ترودو گفت: کانادا “به دنبال قوی تر اقدامات به مطمئن شوید که ما در حال پیگیری مناسب با افرادی که بیش از” به منظور جلوگیری از موج دوم.

مکزیک

هنگامی که مرز باز است ؟ روز سه شنبه اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ اعلام کرد که مرز مشترک با مکزیک باقی خواهد ماند بسته از طریق ژوئن 22.

اما مانند آمریکا و کانادا بسته شدن سفارش مکزیکی نسخه اعمال نمی شود به هوا راه آهن و یا سفر دریایی به جز رفت و آمد راه آهن و کشتی سفر می کند.

مکزیک گفت: در اواخر هفته گذشته که آن را بلند قرنطینه محدودیت در کمتر متاثر از مناطق شروع دوشنبه و آغاز بازگشایی بقیه کشور, ژوئن 1. اما روز شنبه در وزارت بهداشت ثبت شده 2,500 موارد جدید این کشور بزرگترین سنبله به تاریخ.

کارائیب

آروبا

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? مدتی بین 15 ژوئن و جولای 1, با توجه به “آزمایشی” برآورد آروبا سازمان گردشگری. “فوق بازگشایی هدف تاریخ در معرض تغییر است که ما ممکن است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی به عنوان مورد نیاز” آن هشدار داد.

باهاما

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? احتمالا توسط ژوئیه Bahamian نخست وزیر هوبرت Minnis گفت: در طول یک ملی آدرس در روز یکشنبه.

“ما به دنبال در یک زمان ممکن است برای سفر تجاری یا قبل از 1 جولای سال جاری گفت:” قبل از هشدار “این تاریخ ممکن است تغییر بسته به شرایط. من می خواهم به تکرار که این تاریخ هنوز نهایی نشده است.”

جامائیکا

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? نه حداقل تا ژوئن 1, با توجه به آخرین بولتن از جامائیکا هیئت مدیره گردشگری آخرین بولتن در 30 آوریل اشاره کرد که نخست وزیر جامائیکا اندرو Holness دستور داده است که مرز بسته تا پایان ماه مه.

پورتوریکو

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? گردشگران در حال حاضر خوش آمدید در خاک ایالات متحده.

چه چیزی می تواند گردشگران انتظار دارند ؟ با توجه به پورتوریکو گردشگری مدیره تمام تماسهای ورودی پروازهای تجاری شده اند منحرف به سن ژوئن که در آن ورودی مهمانان باید تحت غربالگری سلامت پس از ورود از جمله یک مصاحبه کوتاه و متوسط را بررسی کنید. بار مراجعه تمام مسافران ملزم به نفس قرنطینه برای 14 روز بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها علامتی هستند. علاوه بر این یک islandwide حکومت نظامی باقی مانده در اثر از 7 p. m. به 5 صبح از طریق مه 25.

سنت لوسیا

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? پرواز های از ایالات متحده آمریکا خواهد بود که برای اولین بار اجازه بازگشت به شرق جزیره کارائیب آغاز ژوئن 4, دولت خود گفت: در طرح بازگشایی.

بازدید کنندگان باید در حال حاضر گواهی اثبات منفی COVID-19 تست گرفته شده ظرف 48 ساعت از شبانه روزی خود را پرواز. هنگامی که وجود دارد آنها باید با پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

جزایر ویرجین ایالات متحده

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? امیدوارم در ماه ژوئن 1, با توجه به دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی توسط رژیم صهیونیستی است. آلبرت Bryan جونیور, که گفت که او می خواهم مشغول به کار در اجرای طرح با بخش گردشگری و سلامت و گروه های دیگر.

اروپا

ایسلند

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? وزیر گردشگری Thordis Kolbrun Reykfjord Gylfadottir اوایل این ماه اعلام کرد که ایسلند است که بخشی از منطقه اقتصادی اروپا اما نه یک عضو اتحادیه اروپا کشور آغاز خواهد شد تسهیلات گردشگران خارجی بعد از 15 ژوئن.

همانطور که در بالا ذکر شد یکی از شرایط پذیرش است که بازدید کنندگان یا باید آزمایش coronavirus یا صرف دو هفته در قرنطینه. شهروندان کشورهایی که دولت ارائه سوابق مستند پاک سلامت از لایحه می تواند انتخاب کردن برای ارسال آن به جای رویترز گزارش داد.

صرف نظر از گزینه ای که بازدید کنندگان را انتخاب کنید, آنها خواسته خواهد شد که برای دانلود تماس با ما-ردیابی نرم افزار.

“ایسلند استراتژی در مقیاس بزرگ آزمایش ردیابی و جداسازی ثابت کرده اند موثر تا کنون” Gylfadottir به رویترز گفت, توضیح در این کشور نسبتا کم نرخ عفونت و مرگ را به عنوان به خوبی به عنوان آن سریع دوباره بجای اول برگشتن.

اسپانیا

هنگامی که آن را به بازگشایی مرزهای خود را? روز شنبه نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد که این کشور خواهد بود باز به گردشگری بین المللی با شروع در ماه جولای مادرید-بر اساس گزارش روزنامه ال پایس و رویترز گزارش داد.

“اسپانیا نیازهای گردشگری و گردشگری نیاز به امنیت” سانچز گفت.

با توجه به بار مالی گردشگری حساب برای 12 درصد از اسپانیا تولید ناخالص داخلی آن استقبال 80 میلیون ها نفر از گردشگران هر سال است.

هنگامی که بقیه اروپا بازگشایی مرزهای خود را? تا بعد از 15 ژوئن و احتمالا بعد از آن برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا.

در اوایل این ماه به اتحادیه اروپا پیشنهاد کرد که منطقه شنگن عضو و مرتبط با کشورهای نگه داشتن مرزهای خود را بسته و به غیر از اتباع اتحادیه اروپا تا ماه ژوئن 15, به طوری که آنها می تواند همچنان به هماهنگی این قاره در پاسخ به این بیماری همه گیر. تقریبا همه از 30 کشور درگیر اتخاذ کرده اند پیشنهاد.

در اواسط ماه مارس اتحادیه اروپا کمیسیون ارائه مرحله به مرحله نقشه راه است که اولین بازگرداندن حرکت آزاد بین کشورهای عضو و سپس استراحت خارجی مرز محدودیت در طول مرحله دوم.

خبر خوب برای شهروندان بریتانیا حسرت به سفر: اتحادیه اروپا همچنین گفت که شهروندان بریتانیا ادامه خواهد داد به عنوان درمان شهروندان اتحادیه اروپا تا پایان دوره انتقال و خواهد بود قادر به سفر یک بار داخلی مرزهای آرام هستند.

استرالیا

هنگامی که مرز باز است ؟ نه برای حداقل سه ماه بیشتر با توجه به مارس 23 بیانیه ای توسط این کشور افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی. و تنها ذکر است از مسافرت های بین المللی در نخست وزیر اسکات موریسون بازگشایی برنامه می آید در مرحله نهایی زمانی که این کشور در نظر خواهد اجازه می دهد در دیگر جزایر اقیانوس آرام و بین المللی دانش آموزان است.

چین

هنگامی که مرز باز است ؟ کشوری که در آن همه گیر آغاز شد و در ماه دسامبر به طور خلاصه به بازگشایی مرزهای خود به غیر شهروندان قبل از بسته شدن آنها را دوباره در اواخر ماه مارس با توجه به هجوم موارد جدید. آن است که آن را برنامه ای برای استراحت آن محدودیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de