است روز مراقبت امن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? آن بستگی دارد. در اینجا برخی از دستورالعمل ها.

مراقبت از کودک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند بهترین توصیف به عنوان بالینی.

متوسط چک شستن دست و صورت ماسک ثابت هستند در حال حاضر در مهد کودک و مراکز نگهداری کودکان در سراسر کشور است. اندازه کلاس محدودیت و برخی از lunchrooms و رایج در مناطق خارج از محدوده. اقدامات ایمنی مطرح یادآور به خانواده: اینها نه زمان عادی.

به عنوان نقاط کشور شروع به نوک پا به عقب نسبت بیشتر از روال عادی کار پدر و مادر از جان گذشته برای مراقبت از کودکان. هنوز هم آنها باید وزن خطرات ناشی از ارسال فرزندان جوان خود را در خارج از ایمنی از خانه های خود به مراقبت شخص دیگری.

سوال بزرگ: آن است بی خطر است ؟

“ما نمی دانیم” خلاصه دکتر Danette شیشه یک سیاتل-منطقه اطفال. “هیچ علمی پاسخ به این سوال تا زمانی که ما زمان بیشتری را تحت تسمه ما.”

کارشناسان می گویند پدر و مادر و بعد از ارائه دهندگان مراقبت باید با در نظر گرفتن اندازه شیوع در منطقه خود و متعهد به ایمنی و بهداشت اقدامات توصیه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. هدف: کاهش قرار گرفتن در معرض این ویروس در هر کجا که ممکن است.

Coronavirus بسته مراقبت روز: ارائه دهندگان مراقبت از کودکان نگرانی آنها ممکن است هرگز دوباره باز

واقع در چند بلوک از اقیانوس تخیل ایستگاه در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا بسته بود همه را از طریق آوریل است. در حال حاضر کودکان در این مرکز هر روز — اما آنها با همان گروه کوچک از همکلاسی های خود را با دست بشویید و بیش از بیش و تنها به بازی با اسباب بازی است که به راحتی تمیز می شود. صاحب کیم Vukelja گفت که او دوباره باز از آنجا که کارکنان می خواستم به بازگشت به کار.

“شما در یک پرتگاه” او گفت:. “شما نمی دانید که کدام راه را باید بروید.”

ثبت نام هنوز کسری از آنچه در آن معمولا است اما پدر و مادر که در حال فرستادن بچه های خود را هر روز در حال سپاسگزار برای کمک به.

“ما احساس ویروس نیست برای رفتن در هر نقطه” ملیسا اونز گفت: او به عنوان کاهش یافته است او 4-year-old daughter کورا در تخیل ایستگاه. او با این نسخهها کار برای یک سازمان است که کارکنان بالینی آزمایشگاه مانند آنهایی که در حال پردازش coronavirus آزمون. “ما فقط باید مراقب باشند به مطمئن شوید که مدرسه ما در حال رفتن به نگه داشتن دانش آموزان و والدین امن با پروتکل.”

در تخیل ایستگاه آن پروتکل شامل تنها اجازه می دهد یک پدر و مادر به بلند کردن و یا رها کردن فرزند خود در اختصاص و مبهوت بار. یک معلم در یک ماسک طول می کشد کودک دما با یک تماس دماسنج قبل از آنها می توانید بروید داخل. کودکان باید سپرده خود را lunchboxes در کلاس خاص سطل بنابراین کمتر آلودگی متقاطع. آنها رفتن به زمین بازی و پس از آن باید شستن دست های خود را قبل از آنها انجام هر چیز دیگری. پدر و مادر خود را ممکن است داخل می آیند.

کودکان از بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری در حال حاضر بازگشت به daycares تقریبا در هر حالت مشابه زیر روال.

برای بسیاری از والدین آن را بیش از یک ایمنی تصمیم گیری است. این یک اقتصادی است. بسیاری از والدین نمی توانند کار کنند و اگر آنها نمی توانند فرزندان خود را در جایی در طول روز.

بدانند که اگر یک ایده خوب خواهد شد بستگی دارد در بسیاری از عوامل مختلف گفت: دکتر کیت کانر استادیار طب اطفال در دانشگاه جانز هاپکینز و مدیر پزشکی رال مرکز بهداشت در KIPP, Baltimore, منشور مدرسه.

“”امن” است که یک اصطلاح نسبی در حال حاضر” کانر گفت. “همه اینها به نوعی کاهش خطر صفات اساسا اما هیچ یک از آنها خواهد بود 100% به خصوص اگر COVID است که هنوز هم در گردش در جامعه است.”

که در آن شما زندگی می کنند مسائل

اولین ارائه دهندگان و پدر و مادر باید در نظر ميزان عفونت در جامعه خود را. وجود حدود 1.5 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده, اما تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

در حالت ایده آل که در آن ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بازگشایی وجود داشته اند حداقل دو هفته کاهش یا plateauing بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کانر گفت. وجود خواهد داشت به اندازه کافی تست برای شناسایی موارد جدید. و وجود خواهد داشت به اندازه کافی مردم در بهداشت عمومی شبکه که آموزش دیده در تماس با ردیابی: ردیابی که در آن افراد آلوده شده اند و آگاه ساختن مردم که ممکن است در معرض.

همه از آن سخت است برای مردم عادی به تشخیص خود به خود. به همین دلیل دولت-اطلاعات خاص مانند اقامت در خانه سفارشات و راهنمایی در فاز reopenings بسیار مهم است. هر روز مقامات دولتی اعلام به روز رسانی و سهولت محدودیت بر اساس آنچه آنها را ببینید.

هنوز هم اگر یک دولت است که بازگشایی, که لزوما به معنای همه چیز خوب است.

“شما هنوز هم باید برای همیشه فرض کنیم که شخص شما در حال برقراری ارتباط با می تواند COVID,” شیشه گفت.

کودکان کمتر احتمال دارد به نشان دادن علائم COVID-19 نسبت به بزرگسالان در اوایل اعداد نشان می دهد. یک مطالعه نشان داد کودکان اختصاص کمتر از 2 درصد از تقریبا 150,000 تایید ایالات متحده موارد است.

آنچه هنوز مشخص نیست این است که چگونه از نقش کودکان ممکن است در گسترش ویروس به بزرگسالان است. و بزرگسالان و کودکان با سیستم ایمنی بدن و یا از قبل موجود شرایط همیشه در معرض خطر است.

تقریبا همه بچه ها قابل درمان هستند’: آنچه والدین باید در مورد می دانیم جدید COVID مربوط به بیماری التهابی

آنچه به دنبال در یک روز مراقبت

برای خانواده هایی که نیاز به شروع به استفاده از مراقبت از کودک دوباره شیشه و کانر توصیه چک کردن ارائه دهنده در مورد آنچه اقدامات کاهش آنها را در محل.

با توجه به شیوع بیماری در منطقه خود را به کشورهای در حال گرفتن دستورالعمل از CDC و ترجمه آنها به قوانین و مقررات برای عملیات. آنها برخی از صفات مشترک.

معمولا اندازه کلاس ها محدود نگه داشته و به نسبت کودکان نه به یک فرد بالغ. نسبت پایین تر است برای کودکان و یا نوزادان و برخی از ایالت ها مانند اوهایو, ایجاد کلاس های پایین تر-اندازه محدودیت برای کودکان در تمام سنین است.

ارائه دهندگان مراقبت از کودکان باید پوشیدن ماسک جایی که ممکن است به ویژه هنگامی که در تماس نزدیک با کودکان. ارائه دهندگان خدمات باید صفحه نمایش برای کودکان علائم زمانی که آنها می رسند و هر روز با در نظر گرفتن درجه حرارت خود را و یا درخواست در مورد علائم. کودکان و بزرگسالانی که هر گونه علائم مرتبط با کروناویروس باید در خانه بمانند. همه باید دست خود را بشویید ،

اجتماعی فاصله دستورالعمل ها سخت ترین برای مراکز مراقبت از کودکان به منظور تقویت. خارج از اعضای همان خانواده خود را CDC توصیه می کند ماندن شش فوت دور از سایر افراد است.

اما دشوار می شود در تاسیسات کوچک که در آن یک فرد بزرگسال است که مراقبت از چندین کودکان در یک زمان. به علاوه جوان, بچه ها, طبیعت بازی در محله های نزدیک با یکدیگر است. آن را حتی خوبی برای توسعه است.

“این واقعا سخت است چرا که این نوع پارچه از چه مراکز مراقبت از کودکان انجام” کانر گفت.

نمونه های بیشتر: چه بازگشایی مراکز مراقبت کودک نگاه کنید مانند در میانه امریکا

در زیر جدید کروناویروس واقعیت بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در حال تلاش برای نگه داشتن بچه ها در اطراف یک گروه کوچک از همان مردم هر روز. برای مثال کلاس های جداگانه دیگر باید ناهار را با هم در یک جدول و یا مخلوط در زمین بازی. ارائه دهندگان سعی کنید به صورت دقیق در مورد تمام دیگر اقدامات حفاظتی دانستن اجتماعی فاصله خواهد بود یک مبارزه است.

در raptor adapter, New Jersey, Tirusha دیو در زمان چند اقدامات اضافی هنگامی که او در را باز Ellie آکادمی برای کارگران ضروری. او نیاز به دانش آموزان خود را برای تغییر کفش های خود را زمانی که آنها در و از او خواست کارگران برای محدود کردن مواد غذایی تحویل به مرکز.

علاوه بر این او نیاز به ارسال سیاهههای مربوط به حضور و غیاب, درجه حرارت, سیاهههای مربوط و اطلاعات مورد ممکن است قرار گرفتن در معرض برای دانش آموزان خود را به دولت به طور منظم.

Vukelja در شهر ساحلی دایتونای ندارد برای رفع آن پیگیری الزامات — اما او تا به حال خانواده ها و کارکنان امضای یک قرارداد است که آنها را به حداقل رساندن تماس با افراد دیگر در خارج از خانواده و مهد کودک.

پرسیدن سوال در مورد یک مرکز اقدامات حفاظتی حتی مهم تر می شود در دوره ای که در آن پدر و مادر مجاز نیست به امکانات آنها در حال فرستادن کودکان خود. مراقبت از تورهای شده اند به حالت تعلیق به عنوان یک راه برای حفظ کردن غیر ضروری مردم است. دیو گفت: برخی از خانواده او هرگز حتی به ملاقات معلم است که با کودکان خود را در تمام طول روز.

“آنها در حال خروج از بچه های خود را در جایی که آنها حتی نمی توانید یک تور از ساختمان” دیو گفت. “این یک موضوع اعتماد است که آنها که آنها در حال توزیع فرزند خود را به کسی که سالم و امن و مطمئن است.”

آینده مراقبت از کودکان

ارائه مراقبت از کودکان در طول یک بیماری همه گیر در می آید در هزینه. وجود دارد خرید تجهیزات حفاظتی محدودیت ها به اندازه کلاس رو به کاهش ثبت نام و در نتیجه درآمد — همه در یک کسب و کار با شدت کم حاشیه سود. به عنوان برخی از مراکز سازند و بازگشایی دیگران خواهد ماند بسته شده است. پایین خط به عنوان بیشتر و بیشتر پدر و مادر از بازگشت به کار و نیاز به مراقبت از کودک دوباره آنها می تواند پیدا کردن روز خود را ارائه دهنده مراقبت از کسب و کار.

مراقبت از کودکان در ایالات متحده در حال حاضر یک مشکل: آمریکا پدر و مادر می خواهم مرخصی خانواده و مقرون به صرفه مراقبت از کودک. چرا آنها نمی تواند آن را دریافت ؟

ملی مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در اوایل طرفداران می گویند ارائه دهندگان مراقبت از کودکان نیاز فدرال کمک و به زودی.

یک تجزیه و تحلیل از زنان ملی قانون مرکز برآورد کنگره را مجبور به تخصیص 50 میلیارد دلار کمتر از شش ماه از امداد و اورژانس. مراقبت عمل محرک گذشت بهار امسال ارائه پول برای کارگران ضروری به پرداخت برای مراقبت از کودک, اما کارشناسان می گویند این کافی نیست.

“ما در حال میخوام بزرگترین بخش از باز گشت در کنار مردم برای رفتن به محل کار: داشتن یک محل برای قرار دادن فرزندان خود را که آنها می توانند اعتماد و احساس راحتی با گفت:” سیندی Lehnhoff ملی مراقبت از کودکان در ارتباط است. “آن را به سخت خواهد بود اگر ما کاری را نکنید که به نگه داشتن ارائه دهندگان مانند (تخیل ایستگاه) باز است.”

از 244,000 مجوز مراکز مراقبت از کودکان و مراقبت در خانه دهندگان در ایالات متحده 60 درصد مجبور شدند تا از نزدیک با توجه به همه گیر Lehnhoff گفت. از کسانی که 30 ٪ تا 50 ٪ پیش بینی شده هرگز به بازگشایی شده است. این قتل عام را ترک میلیون ها نفر از کودکان بدون جایی برای رفتن و هزاران نفر از کارگران بدون کار. و قرار داده است که استرس در حال حاضر تیره و تار سیستم.

“تا کنون با چند تا کودکان آن کار می کند بسیار خوب” Vukelja گفت. “من نمی دانم چه سقوط است خواهد بود.”

دنبال کسیدی الکساندر در توییتر: @bycassidy

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>