IPO گزارش: وروم IPO: 5 چیزهایی که در مورد آنلاین ماشین استفاده می شود فروشنده

آنلاین ماشین استفاده می شود فروشنده وروم, Inc. با هدف افزایش حدود 467 میلیون در ارائه عمومی اولیه زیر سایه coronavirus بیماری همه گیر.

وروم وزارت کشور, می تواند از مزایای گسترده تر شیفت به خرید آنلاین شتاب این بیماری همه گیر. با اطمینان اقتصادی و آشفتگی در صنعت خودرو آن مدل کسب و کار می تواند تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن. وروم در حال حاضر مجبور به کاهش قیمت و حاشیه سود منقبض شده.

“بازار است که با قرار دادن یک ارزش بالا در نسل بعدی شرکت های است که می تواند رشد در یک پست-COVID اقتصاد” گفت: Matthew Kennedy ارشد IPO بازار استراتژیست با رنسانس پایتخت که مدیریت IPO-متمرکز ETFs. “وروم به آن دسته می افتد.”

نمایندگی خودرو تحت فشار هستند به عنوان مصرف کنندگان هر دو تاخیر بزرگ-خرید بلیط و محدودیت های غیر ضروری در سفر, اگر, نمایندگی باز هستند و در همه کندی گفت.

“با این حال تکنولوژی متمرکز ماشین استفاده می شود سیستم عامل مانند وروم ثابت بیشتر انعطاف پذیر. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای علاقه مند در خرید آنلاین اتومبیل و COVID-19 شیوع (اتحاد) شتاب این روند.”

کندی امتیاز به موفقیت Carvana Co. CVNA, -1.92% سهام که در بازگشت از ماه مارس زمانی که بسیاری از ایالات متحده رفت و در زیر پناهگاه-در-مکان های عمومی-بهداشت سفارشات به سرعت گسترش ویروس. سهام Carvana, وروم اصلی رقیب در حال معامله بیش از 600% بالاتر از شرکت 2017 قیمت IPO.

“است که به تنهایی می تواند درایو علاقه وروم” او گفت:.

IPO بازار نشان داده است که فعالیت بیشتر در هفته های اخیر با بزرگترین معامله در سال, قیمت گذاری در پایان بالاتر از محدوده قیمت خود را. Warner Music Group Corp. بازگشت به بازار عمومی در روز چهارشنبه پس از نه سال به عنوان یک شرکت خصوصی بالا بردن $1.93 میلیارد دلار است.

با توجه به رنسانس 35 IPOs قیمت در سال 2020 42 درصد افت که تا کنون از سال گذشته است.

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد وروم.

IPO شرایط نشان می دهد ارزش حدود 2.5 میلیارد دلار

وروم در اواخر روز دوشنبه قیمت IPO خود را در 22 دلار سهم بالاتر از قبلی آن محدوده از $18-$20. این شرکت ارائه شده است حدود 12.25 میلیون سهم برای سرمایه گذاری در بازار از حدود 2.48 میلیارد دلار است.

وروم است که انتظار می رود برای شروع معاملات روز سه شنبه شاخص Nasdaq در نماد های اخیر VRM.

Underwriters شامل گلدمن ساکس, BofA اوراق بهادار و Allen & Co. Underwriters باید 30 روز بیش از سهمیه گزینه برای خرید به 3.2 میلیون اضافی وروم سهام.

وروم است که به رهبری پل هنسی که قبلا بود Priceline.com مدیر ارشد اجرایی و مدیر ارشد بازاریابی افسر Booking.com هر دو متعلق به رزرو Holdings, Inc. BKNG, +1.56%. هنسی نامگذاری شد وروم مدیر عامل شرکت در سال 2016.

Coronavirus تاثیر

با وجود تمرکز بر روی خرید و فروش آنلاین وروم نبود ایمنی بدن به بیماری همه گیر-مربوط به کاهش در کسب و کار.

“این COVID-19 همه گیر نهفته است ما را در تعدادی از راه های مختلفی از جمله تاثیر نامطلوب بر ما e-commerce عملیات” وروم گفت: در دفترچه.

بین ماه های مارس 11 و 31 مارس به عنوان بسیاری از ساکنان ایالات متحده گفته شد به باقی می ماند در داخل خانه و غیرضروری کسب و کار بسته آنلاین, کاهش فروش 15 درصد نسبت به 20 روز قبل از 11 مارس این شرکت اعلام کرد.

شروع در اواخر ماه مارس وروم کاهش قیمت خودرو به فروش درایو و سرعت کاهش موجودی خریداری شده قبل از همه گیر و آن را نیز متوقف تمام خودرو خریداری دیگر از تجارت فهم آن گفت.

استراتژی کار کرده است این شرکت ادعا گفت: “به طور قابل توجهی” کاهش موجودی و با توجه به کاهش قیمت “ما تقاضای بازگشت به قبل از COVID-19 سطوح و ما با تجربه قوی e-commerce و فروش خودرو.”

که آمد در یک, قیمت هر حال: “کسانی که خرید و فروش شد و در تا حد زیادی کاهش سود ناخالص هر واحد ،

وروم است پس از سر گرفت خرید ماشین از مزایده ها و افراد است اما با تمرکز بر “مدل های تقاضای بالا” برای دریافت بهتر و حاشیه های آن گفت. وروم برنامه ای برای ساخت موجودی “در کوتاه مدت به بازگشت به خود و در نهایت بیش از پیش COVID-19 سطح.”

برای محافظت از ترازنامه در میان همه گیر وروم در گفت و گو با کاهش هزینه ها و furloughed حدود یک سوم از نیروی کار خود را در اوایل ممکن است.

حدود 60 درصد از furloughed کارکنان بازگشت به کار تا پایان مارس ، همانطور که از اواخر ماه آوریل وروم بود $156.4 ميليون دلار نقد و معادل وجه نقد و $280.8 میلیون موجود در زیر آن تسهیلات اعتباری.

آن تبدیل به سود نشده

وروم بوده است نه سود پس از شروع آن در سال 2012 و کسری انباشته اند به حدود 616 میلیون 31 مارس ، علاوه بر ضرر و زیان گسترده تر در سال جاری و سود سهام هیچ جا در چشم.

زیان خالص آمار 143 میلیون در سال 2019 و $41.1 میلیون دلار در سه ماهه اول در مقایسه با ضرر و زیان $85.2 میلیون دلار برای 2018 و $27.1 میلیون در سه ماهه اول سال 2019, وروم گفت.

درآمد حاصل از افزایش 39 درصد به $1.2 میلیارد دلار در سال 2019. برای سه ماه منتهی به 31 مارس فروش 60 ٪ به $375.8 میلیون وروم گفت.

آن لیست بلند بالا از مشکلات بالقوه یا عوامل خطر عبارتند از: “عدم توانایی در کاهش هزینه های کسب و مناسب, قیمت خودرو, موجودی جذب مشتریان و یا شناسایی و پاسخ به روندهای در حال ظهور در استفاده از صنعت خودرو; کاهش تقاضا برای وسایل نقلیه استفاده می شود و ما مربوط به ارزش افزوده محصولات; ضعف در خودرو صنعت خرده فروشی به طور کلی” و همچنین افزایش رقابت است.

وروم انتظار “به ادامه متحمل ضرر و زیان به عنوان ما در سرمایه گذاری و تلاش برای رشد کسب و کار ما ، آن را به سطح شیب دار تا هزینه های تبلیغات و بازاریابی به عنوان آن را می سازد خود را با نام تجاری همچنان به سرمایه گذاری در فن آوری و گسترش می یابد. بودن را نیز در هزینه های بالاتر به عنوان آن را به صورت “مهم” حسابداری و هزینه های دیگر که آن را متحمل می شوند به عنوان یک شرکت خصوصی است.

E-commerce سود ناخالص به ازای هر خودرو کاهش یافته است 24 درصد در سال گذشته در مقایسه با سال 2018 و با 0.4 درصد در سه ماهه اول نسبت به سه ماهه اول سال 2019. “به منظور کاهش تلفات ما نیاز به افزایش سود ناخالص هر واحد با کاهش هزینه های ما در هر واحد توسط, در میان چیزهای دیگر افزایش بازده در نگهداری و تدارکات که ما ممکن است قادر به انجام” آن را گفت.

وروم همچنین گفته است که انتظار ندارد به پرداخت هر گونه سود سهام “برای آینده قابل پیش بینی.”

مردم ممکن است آماده به آنلاین خودرو-خرید امتحان کنید

بازار آنلاین برای اتومبیل استفاده می شود بسیار کوچکتر از آنلاین بازار برای مصرف کننده های دیگر محصولات است.

یکی از بزرگترین موانع است که سوء ظن در مورد خرید یک وسیله نقلیه معمولا مصرف کننده بیشترین بار هزینه های پس از خرید یک خانه و یا صرفه جویی در, برای پرداخت, چشم نهان.

حتی اغلب تمسخر تعامل با فروشندگان ممکن است ترجیح داده شده برای برخی به عنوان توانایی برای تست درایو و بررسی وسایل نقلیه در دست بررسی است. پس از آن وجود دارد ناراحتی با بازگشت و یا تبادل ماشین خرید آنلاین.

“اگر بازار آنلاین برای وسایل نقلیه نیست و همچنان به توسعه و رشد کسب و کار ما خواهد شد و نه رشد و کسب و کار ما وضعیت مالی و نتایج عملیات می تواند مادی و منفی” وروم گفت.

در سمت به علاوه وروم مصرف کنندگان ارائه می دهد دسترسی به هزاران نفر از وسایل نقلیه آماده برای مطالعه در هر زمان و با قیمت گذاری و تامین مالی اطلاعات به آسانی در دسترس این شرکت اعلام کرد. وروم اتومبیل آمده از مزایده, مصرف کنندگان, فروشندگان و اجاره-ماشین شرکت.

استفاده می شود-صنعت خودرو “به شدت پراکنده است با بیش 42,000 نمایندگی و میلیون ها peer-to-peer معاملات … آن را نیز رسیده است به صورت اختلال به عنوان یک صنعت است که برای بدنام نارضایتی مصرف کننده و یکی از پایین ترین سطوح e-commerce نفوذ در تنها 0.9%,” وروم گفت.

آن متکی بر چند اشخاص ثالث

وروم متکی بر چند شرکت های شخص ثالث به انجام بخش عمده ای از کار خود را.

که شامل مشتری خود را-خدمات تیم که دسته “قابل توجهی اکثریت” از استعلام, خرید و فروش, خرید و تامین مالی از وسایل نقلیه در وروم کسب و کار.

“این تجربه مشتری مرکز اساسی برای موفقیت کسب و کار ما. به عنوان یک نتیجه موفقیت کسب و کار ما و با ما تجربه مشتری است تا حدی وابسته به یک شخص ثالث که بیش از ما محدود کنترل” این شرکت اعلام کرد.

برخی خود را “نگهداری” کسب و کار و یا sprucing تا از وسایل نقلیه قبل از رفتن در فروش نیز به کار گرفته شده توسط اشخاص ثالث در برخی موارد وروم گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net