IPO گزارش: لیموناد IPO: 5 چیزهایی که در مورد آنلاین بیمه گر

به عنوان جهان است که ثروت های دیجیتال و اجتماعی انقلاب, لیموناد, Inc. امیدوار است به اهرم عدم اطمینان ایجاد شده توسط کسانی که تحولات به تغییر شکل یک صنعت به معنای ارائه صلح از ذهن: بیمه است.

اواخر روز چهارشنبه لیموناد LMND, قیمت آن ارائه عمومی اولیه در $29 سهم بالا در حال حاضر افزایش یافته است قیمت گذاری IPO به طیف وسیعی از $26 به 28 دلار سهم که در صدر قبلی محدوده از $23 تا 26 دلار در هر کدام.

نیویورک-بر اساس شرکت تاسیس در سال 2016 می گوید در پر کردن آن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در آن با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم های داده به ساده کردن فرآیندهای خرید بیمه و تشکیل پرونده ادعا می کند در حالی که به حداقل رساندن نوسانات و “به حداکثر رساندن اعتماد اجتماعی و تاثیر است.”

این شرکت در تلاش است تا به رویکرد صنعت بیمه راه شرکت CrowdStrike Holdings, Inc. CRWD, +2.65% و Salesforce.com Inc. CRM +2.43% با نزدیک شدن به صنعت نرم افزار توسط reimagining میراث کسب و کار برای جهان است که در حال حاضر وجود دارد.

لیموناد می گوید می خواهد آن را به یک شرکت بیمه “ساخته شده از ابتدا در بستر دیجیتال معاصر مدل کسب و کار و هیچ میراث.”

وقتی لیموناد تاسیس شد در سال 2016 داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت Verisk خاص ساخته شده توجه داشته باشید در مورد نسل وای و صنعت بیمه اشاره کرد که نسل حال انتظارات متفاوت از شرکت های آنها بینی و خواستار تکنولوژی زرنگ و دانا راه حل.

“صنعت بیمه نیز ممکن است کشف کنند که حفظ وفاداری مشتری از millennials یک چالش است” Verisk گفت. “وای باید درک شهرت (به دست آورده یا نه) که آنها نه محدود به مدل های سنتی از وفاداری مشتری است.”

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد لیموناد آن را به عنوان سر به سمت یک IPO در بورس نیویورک.

IPO سرمایه گذاران لیموناد در کمتر از سافت را ارزیابی

سهام انتظار می رود به تجارت در بازار بورس نیویورک تحت تیک تیک LMND در روز پنج شنبه., با ارائه رهبری underwriters گلدمن ساش, مورگان استنلی, Allen & Co., بارکلیز JMP اوراق بهادار اوپنهایمر & Co., ویلیام بلر و LionTree. این شرکت گفت: آن را ارائه 11 میلیون سهم تا 1.7 میلیون موجود به underwriters به پوشش بیش از سهمیه معنی آن می تواند افزایش به $367 میلیون در قیمت IPO فدای این شرکت در حدود 1.64 میلیارد کمتر از آن های اخیر خصوصی ارزیابی.

این شرکت در حال حاضر مطرح $480 میلیون دلار از طریق بودجه چند دور با توجه به Techcrunch با 300 میلیون دلار دور در مارس 2019 led توسط SoftBank گروه Corp. 9984, +2.23% اهدای یک “قبل از پول” ارزش گذاری 1.7 میلیارد دلاری.

بنیانگذاران آمریکا بار خوانده شده مانند یک مانیفست به نام “ما ایستاده لیموناد’

لیموناد به دنبال بازنویسی قوانین در صنعت بیمه از طریق دیوید در مقابل جالوت پویا اجرایی دانیل شرایبر و افسر ارشد عامل Shai Wininger گفت: در خود موسس نامه موجود در پرونده.

بیان کرد که صنعت بیمه شده است و جاروب کردن و تغییر در قبلی صنعتی انقلابهای کنونی “چهارمین انقلاب صنعتی” خواهد بود که بنیانگذاران گویند.

“به عنوان تحول به عنوان قبل از انقلاب بودند برای بیمه وجود دارد دلیلی برای باور کردن که امروز خواهد بود و حتی بیشتر از آن” بنیانگذاران گفت. “هیچ بخشی از زنجیره ارزش است که ایمنی بدن در این زمان: توزیع مدل های مدل کسب و کار ابزار آماری, سیستم, مدیریت, هزینه, سازه, شرکت, سازه, شرکت, فرهنگ, فن آوری, پشته, تجربه کاربر, کانال های بازاریابی داده ها و منابع داده ها با استفاده از ارزش گزاره سرمایه انسانی — این همه و بیشتر در حال طرح میتوانست.”

به این منظور این شرکت ماموریت برای “مهار فن آوری و اجتماعی تاثیر به جهان, دوست داشتنی ترین شرکت های بیمه.”

با تمرکز بر اول وقت مشتریان با چند دارایی

لیموناد گفت که 70 درصد از مشتریان خود هستند با سن کمتر از 35 است و در حدود 90% از مشتریان نمی شد تعویض از دیگر بیمه گر به عنوان یک نتیجه از نحوه شرکت رزین های خود را .

“ما را بیمه به همراه اول, دیجیتالی بومی جهان” این شرکت گفت: در آن ثانیه پر کردن. “ما اهل تفریح و بازی رباتها را برای یک بازی سرگرم کننده و بصری تعامل در هر سنی همه بیشتر از آن برای یک نسل است که بزرگ شده با گوشی های هوشمند.”

مستاجرها-به نقل از بیمه را حدود دو دقیقه در حالی که صاحب خانه-بیمه نقل قول در حدود سه دقیقه است. ادعای پرداخت می شود در کمتر از سه ثانیه این شرکت ادعا می کند.

“شرکت های ساخته شده بر روی انسان کارگزاران و ادعای عوامل بسیاری از نقاط قوت شکی نیست اما جذاب به نسل وای و ژنرال Zers نیست رئیس در میان آنها” لیموناد گفت.

این شرکت گزارش 2019 درآمد حاصل از $67.3 میلیون دلار 22.5 میلیون در سال 2018 و 2019 از دست دادن $108.5 میلیون, در مقایسه با از دست دادن $52.9 میلیون دلار در سال گذشته.

در حال حاضر لیموناد تنها ارائه می دهد اجاره و مالکان بیمه در ایالات متحده آمریکا همراه با مطالب و بیمه مسئولیت در آلمان و هلند. لیموناد استراتژی است که به گسترش به سایر بیمه محصولات مانند خودرو زندگی و چتر سیاست های خود را به عنوان جوان پایه مشتری matures.

اجتماعی حمایت ساخته شده است به مدل کسب و کار و آن را یک عامل خطر

با مصرف کنندگان اعمال قدرت از طریق جنبش های اجتماعی مانند من بیش از حد و زندگی موضوع باعث کسب و کار در سراسر جهان به تغییر شیوه و تغییر اپتیک از مارک های خاص لیموناد می رود یکی بیشتر با ساخت اجتماعی حمایت بخش عمده ای از آن با نام تجاری.

وقتی لیموناد مشتریان ثبت نام آنها تعیین علت خیریه که در آن “هدف ما برای اهدای مانده پول” و یا باقی مانده حق بیمه در سالانه اهدای شناخته شده به عنوان “Giveback”.

در سال 2019 لیموناد, اهدا $600,000 به 26 علل غیر انتفاعی بزرگ افزایش داده شده و این شرکت اهدا کرده است در مجموع $800,000 پس از آن آغاز شده و این برنامه در سال 2017. اما آنچه در نظر گرفته شده است به عنوان یک درخواست تجدید نظر به لحاظ اجتماعی آگاه بزرگسالان جوان نیز به شمار خطرات این شرکت افشا.

“به تازگی از مدل کسب و کار ما باعث می شود اثر بخشی آن غیر قابل پیش بینی و مستعد ابتلا به عواقب ناخواسته” این شرکت اعلام کرد.

“تعهد ما برای کمک های خیریه از طریق ما Giveback برنامه ممکن است تراز منافع ما با کسانی که از مشتریان به میزان پیش بینی” لیموناد گفت. “ما تعهد به دادن خیریه ممکن است طنین انداز با مشتریان موجود و یا ممکن است موفق به جذب مشتریان جدید است.”

در پر کردن آن لیموناد گفت: این رقابت سنتی مانند بیمه Allstate Corp. همه -1.50%, گروه بیمه کشاورزان آزادی متقابل گروه دولت مزرعه بیمه Cos., و مسافران Cos. TRV, -1.35%.

وجود دارد با این حال دیگر برنامه های مبتنی بر شرکت های بیمه ارائه بیمه مستاجرها سیاست مانند Assurant Inc., که ادعا می کند به کمک 4 میلیون دلار در سال به سازمان های خیریه و امداد رسانی. سان فرانسیسکو-بر اساس گابی شخصی Insurance Agency, Inc., که مطرح است $39.1 میلیون دلار سرمایه گذاری, به دنبال یک مشتری موجود پوشش و پیدا کردن بهتر نقل قول از دیگر شرکت های بیمه. همچنین مطمئن شوید که Inc., که در عمل به عنوان یک پلت فرم گزینش برای همکاری شرکت های بیمه.

سهام خصوصی مدیریت, برگزاری, بزرگ, به اشتراک گذاری اکثریت

پس از ارائه SoftBank است که انتظار می رود به خود 21.8 درصد سهام این شرکت با سرمایه سکویا و Aleph LP برگزاری هر یک 8.3 درصد از سهام و به طور کلی کاتالیست با 5.9 درصد از سهام. در میان شرکت بنیانگذاران دانیل شرایبر برگزار خواهد شد 28.3 درصد سهام و Shai Wininger برگزار خواهد شد 29% سهام.

لیموناد اما گفت که بزرگ ذینفعان را نمی خواهد بود قادر به رای دادن با بیش از 9.9 درصد از سهام برجسته در این شرکت بدون گرفتن تایید از وزارت امور خارجه نیویورک از خدمات مالی.

“در صورتی که چنین تایید می کند و نه اجازه دارنده رای به بیش از 9.90 درصد مثبت بیش از حق رای باید توزیع pro rata میان سهامداران موضوع به این محدودیت” این شرکت گفت: در پر کردن آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de