IPO گزارش: IPO بازار چرخ دنده تا برای یک هفته پر مشغله با 8 معاملات انتظار می رود به منظور بالا بردن $2 میلیارد

ایالات متحده ارائه عمومی اولیه بازار در حال آماده سازی خود برای یک هفته پر مشغله با هشت معاملات در شیر می رود به افزایش حدود 2 میلیارد دلار به رهبری Azek شرکت ، یک ساز مواد برای زندگی در فضای باز محصولات.

هفته گذشته شلوغ ترین سال تا کنون با هشت معاملات و دو هدف ویژه خرید وسایل نقلیه (SPACs) هدف قرار دادن بازار در گشاد گشاد راه رفتن.

“برای اولین بار پس از ماه ژوئن سال 2018 تمام هشت عرضه اولیه اوراق بهادار مطرح شده بیش از آنچه در ابتدا انتظار می رود یا با قیمت بالاتر از محدوده و یا upsizing خود را عرضه می کنند” با توجه به تفسیر از رنسانس پایتخت ارائه دهنده نهادی تحقیقاتی و سازمان های مرتبط با ارز داد و ستد وجوه است.

بازار رفت و از طریق خواب آلودگی در طول دوره این بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از هفته گذشته نرفت ، در حالی که بازار ثانویه بوده است در آتش — ممکن است این حجم دلار از سهم ارائه شده است که بزرگترین پس از سال 2014 با توجه به BTIG به عنوان شرکت های نقل مکان کرد و به تقویت نقدینگی موقعیت پس از همه گیر در مجموعه — جدید صادر کنندگان مجبور به صبر برای سهام-بهبود بازار از آن همه گیر پایین.

تا کنون در سال 2020 وجود داشته است 43 IPOs پایین 31% از همان زمان به یک سال پیش. اما رنسانس IPO صندوق ارز داد و ستد IPO +2.22% انجام شده است به شدت بازگشت 22.6 درصد در این دوره به لطف حضور در شاخص اخیر IPOs دیجیتال شرکت ها و دیگران است که با بهره گیری از کار-از-خانه محصولات و خدمات مانند زوم تصویری Communications Inc. ZM, +1.07%, شل Technologies, Inc. کار -1.68% و بیوتکنولوژی مدرن, Inc. MRNA, +1.56%, که در حال توسعه یک COVID-19 واکسن.

ببینید در حال حاضر: Luckin قهوه نشان می دهد که چگونه خطرناک چینی عرضه اولیه اوراق بهادار می شود اما سرمایه گذاران هستند و نه فقط گوش دادن

در هفته گذشته معاملات شامل بزرگترین IPO از سال تا به امروز که از Warner Music Group Corp. WMG, +3.54%, که بازگشت به بازارهای عمومی پس از نه سال به عنوان یک نهاد خصوصی و مطرح $1.93 میلیارد دلار با فروش 77 میلیون سهم با قیمت 25 دلار در هر, پایان بالاتر از آن $23 تا 26 دلار در محدوده قیمت. که سهام به پایان رسید هفته تا 20 درصد است.

این هفته بزرگترین معامله خواهد بود Azek AZEK, , که به منظور بالا بردن $625 میلیون در پایان بالا از محدوده قیمت خود را.

“ما یک صنعت پیشرو طراح و تولید کننده زیبا کم-تعمیر و نگهداری و سازگار با محیط زیست پایدار محصولات متمرکز شده بسیار جذاب و با رشد سریع فضای زندگی در بازار” این شرکت می گوید در آن دفترچه.

معامله است که تحت 14 بانک و رهبری بارکلیز. درآمد حاصل خواهد شد مورد استفاده برای بازخرید بدهی های برجسته و به صورت کلی اهداف شرکت. در شش ماه اول سال مالی 2020 تا 31 مارس این شرکت در حال از دست دادن خالص $5.8 میلیون بود که باریک تر از $20.8 میلیون از دست دادن پست شده در سال-دوره قبل از آن. فروش افزایش یافت به $411.6 میلیون از $357.4 میلیون.

دفترچه اذعان چالش هایی که ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و می گوید این کاهش کارکنان و شنود خطوط اعتباری به جزر و مد بیش از آن. آن را نیز تصدیق میکند که این بدهی های سنگین بار در $1.2 میلیارد دلار است.

اصلی این شرکت نظیر است Trex, Inc. TREX, -3.59%, که سودآور است. Trex تا به حال درآمد خالص از $42.4 میلیون در سه ماهه اول فروش 200 میلیون دلار. که بود تا از درآمد خالص از $31.6 میلیون سال پیش و فروش $179.6 میلیون. Trex سهام برگزار کرده است تا از طریق همه گیر است و تا 38% در سال به, تاریخ, outperforming S&P 500 که پایین است 0.8%.

دومین معامله در هفته خواهد بود آنلاین ماشین استفاده می شود فروشنده وروم, Inc. وزارت کشور, , است که با هدف افزایش حدود 467 میلیون. وروم نیز از دست دادن-ساخت اما درآمد در حال رشد است در مرتب کلیپ. این شرکت زیان خالص آمار 143 میلیون در سال 2019 گسترده تر از $85.2 میلیون از دست دادن پست شده در سال 2018 است. در سه ماهه اول آن را از دست داد $41.1 میلیون دلار در مقایسه با از دست دادن $27.1 میلیون در سه ماهه اول سال 2019 آن دفترچه را نشان می دهد.

درآمد حاصل از افزایش 39 درصد به $1.2 میلیارد دلار در سال 2019. برای سه ماه منتهی به 31 مارس فروش 60 ٪ به $375.8 میلیون وروم گفت.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:وروم IPO: پنج چیز به دانستن در مورد آنلاین ماشین استفاده می شود فروشنده

وروم اصلی نظیر است Carvana Inc. CVNA, -1.92%, که رفت و در سال 2017. که سهام بازگشت از ماه مارس زمانی که بسیاری از ایالات متحده رفت و در زیر پناهگاه در محل سفارش به سرعت گسترش ویروس. سهام Carvana در حال معامله بیش از 600% بالاتر از شرکت 2017 قیمت IPO.

واکسن ساز Vaxcyte PCVX, با هدف بالا بردن $210 میلیون در پایان بالا از محدوده قیمت خود را و استفاده از درآمد حاصل از صندوق تحقیقات بالینی.

“سرب خود را نامزد VAX-24 24-ذره تحقیقاتی پنوموکوک مزدوج واکسن طراحی شده برای ارائه گسترده طیف پوشش مرک Pneumovax 23 با یک ايمنی زايی مشخصات قابل مقایسه با Pfizer Prevnar 13” با توجه به رنسانس سرمایه است.

این شرکت امیدوار است برای پیشبرد VAX-24 به آزمایش های بالینی در 2021 نیمه دوم.

باقی مانده می پردازد عبارتند از:

• سوزاندن سنگ بیوتکنولوژی چینی سرطان آزمون ساز است که با هدف افزایش به $210 میلیون دلار با فروش 13.5 میلیون آمریکایی امانت دار سهام در $13.50 دلار 15.50 هر. این شرکت اعمال شده به لیست در Nasdaq در نماد های اخیر “BNR.”

• Avidity Biosciences, Inc. RNA , که متخصص در اختلالات عضلانی قصد دارد برای ارائه 10 میلیون سهم در قیمت $14 تا 16 دلار هر به افزایش به $160 میلیون. این شرکت اعمال شده به لیست نزدک در نماد های اخیر “RNA.” Cowen, SVB Leerink Credit Suisse و ولز فارگو در حال پذیره در معامله با درآمد حاصل اختصاص داده شده برای توسعه درمان های DMD و آتروفی عضلانی و همچنین برای سرمایه در گردش.

• نسل زیستی Co. GBIO, , یک متخصص بیوتکنولوژی در ژن درمانی برای درمان بیماری های نادر و برنامه برای ارائه 7.4 میلیون سهم در قیمت $16 تا 18 دلار هر به افزایش به $133.2 میلیون. این شرکت اعمال شده به لیست نزدک در نماد های اخیر “GBIO.” J. P. Morgan Jefferies, Cowen و Wedbush PacGrow هستند تعهد کرد. درآمد حاصل استفاده خواهد شد برای سرمایه گذاری در R&D به منظور توسعه پلت فرم های فن آوری و به طور کلی اهداف شرکت.

• uCloudlink های داده های تلفن همراه در بازار است که با هدف بالا بردن $53 توسط فروش 2.6 میلیون آمریکایی امانت دار سهام در قیمت $18 $20.50. این شرکت اعمال شده به لیست در Nasdaq در نماد های اخیر “UCL.” درآمد حاصل از این معامله است که تحت I-بانکداران اوراق بهادار سرمایه های با ارزش Ltd. ببر کارگزاران و حلقه بازار سرمایه استفاده خواهد شد به صندوق R&DS به صورت کلی اهداف شرکت و به صورت بالقوه ادغام.

• فانوس داروسازی LTRN, , یک زیست فناوری مشغول به کار در درمان سرطان است که با هدف بالا بردن $26.52 میلیون فروش 1.56 میلیون سهم در قیمت $15 تا 17 دلار هر. این شرکت اعمال شده به لیست در Nasdaq در نماد های اخیر “LTRN.” تنها bookrunning مدیر ThinkEquity با Dougherty & Co. و پالسون سرمایه گذاری شرکت. اقدام به عنوان co-مدیران.

• گرد کردن لیست SPAC هادسون اجرایی سرمایه گذاری HECCU, , است که با هدف افزایش تا 300 میلیون دلار. SPACs یا خالی-بررسی شرکت های, هیچ مجموعه ای کسب و کار تا زمانی که آنها به دست آوردن یک شرکت و یا شرکت های با پول مطرح شده در IPO. این شرکت با هدف به دست آوردن یک fintech و یا مراقبت های بهداشتی کسب و کار با توجه به دفترچه.

رنسانس IPO ETFwas تا 1.3% روز دوشنبه در حالی که S&P 500 بود تا 0.5%.

خوانده شده در حال حاضر:او به فروش شرکت خود را برای میلیاردها و سپس با استفاده از تقریبا تمام درآمد حاصل از سرمایه گذاری در سهام دو — و تنها دو سهم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de