Iowa football قدرت و تهویه مربی کریس دویل قرار داده شده در مرخصی اداری

Iowa football قدرت و وضعیت مربی کریس دویل قرار داده شده است در مرخصی اداری موثر بلافاصله پس از ده ها تن از اجتماعی-رسانه های نوشته ها از پیشین ورزشکاران توصیف یک فرهنگ نژادپرستی نظاممند در Hawkeyes’ فوتبال برنامه.

آیووا سر مربی کرک Ferentz ساخته وحی شنبه در حالی که همچنین با اشاره به ایجاد یک کمیته مشورتی به آدرس “تماس بگیرید برای انتقال فرهنگ.” دویل بوده است آیووا قدرت و مطبوع مربی پس از Ferentz سال اول از سال 1999.

در اینجا کامل Ferentz گفته:

“این لحظه ای تعیین کننده برای آیووا Hawkeye فوتبال برنامه.

“بیش از 24 ساعت گذشته من را دیده اند برخی دشوار و دلخراش پست در رسانه های اجتماعی. من از سابق بازیکنان انتظاری شده اند و رسیدن به بسیاری از آنها را به صورت جداگانه به شنیدن بیشتر در مورد تجارب خود را در برنامه ما. من برنامه ریزی در صحبت کردن به همه آنها در روزهای آینده. این یک فرایند است که نگاهی به برخی از زمان, اما تغییر آغاز می شود با گوش دادن برای اولین بار.

“بسیاری از بحث ها را در اطراف محور قدرت ما و مطبوع برنامه و مربی کریس دویل است. من صحبت با او در مورد اتهامات پست شده در رسانه های اجتماعی. آنها نگران کننده و ایجاد یک تاثیر ماندگار در آن بازیکنان است. بنابراین مربی دویل قرار داده شده است در مرخصی اداری بلافاصله در حالی که یک بررسی مستقل می گیرد. او و من با شما موافقم که همه احزاب باید صدای خود را شنیده و سپس تصمیم گیری در مورد چگونه ما حرکت رو به جلو خواهد بود ساخته شده است.

بیشتر: یوتا DC مورگان Scalley به حالت تعلیق نامحدود برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در سال 2013 متن پیام

نظر: کالج ورزشکاران در حال تبدیل شدن بیشتر قدرت و صحبت کردن. مربیان خود بهتر تکامل است.

“شده است وجود دارد یک تماس برای یک فرهنگی تغییر در برنامه ما. بنابراین من ایجاد یک کمیته مشورتی ریاست سابق بازیکن و مصالحه فعلی و سابق بازیکنان و همچنین کارکنان بخش. این خواهد بود که یک گروه متنوع است که قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن بدون قضاوت بنابراین ما می توانیم همه بررسی که در آن ما هستند و چگونه ما می توانیم یک محیط بهتر فردا.

“فوتبال یک بازی از نظم و انضباط و فداکاری. در برنامه ما است ما باید استانداردهای بالا و پاسخگویی. و ما یک تیم خوب از بازیکنان و مربیان و کارکنان است. اما روشن است که ما می توانید انجام دهید برای ایجاد محیطی بهتر احترام محیط زیست که در آن هر بازیکن می تواند به رشد و توسعه و تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودش را.

“به من گفت: این تیم در اوایل این هفته. من یک مربی فوتبال. آموزش چیزی است که من انجام دهد. اما همچنین مهم است بدانید که زمانی که به دانش آموز.

“چند روز پیش بازیکنان خواسته اجازه پست در رسانه های اجتماعی به طوری که آنها می تواند شرکت در بحث ملی در سراسر بی عدالتی و نژاد پرستی و نابرابری. به عنوان یک تیم ما توافق پنج شنبه گذشته به لغو ممنوعیت طولانی مدت در رسانه های اجتماعی و بنابراین شما خواهد شد دیدن آنها را وارد کنید در حال حاضر گسترده تر مکالمه.

“این دردناک بار. به عنوان یک رهبر شما می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند با گوش دادن اما در برخی از نقطه شما باید اقدام کنند. در نهایت من به این تیم گفت که تغییر با ما شروع می شود اما در واقعیت آن آغاز می شود با من.”

دویل فوتبال کالج را پرداخت بالاترین قدرت و تهویه مربی برنامه ریزی شده بود شروع به نظارت بر داوطلبانه بازیکن تمرینات روز شنبه زمانی که هانسن, فوتبال, عملکرد مرکز افتتاح شد به بازیکنان کهنه برای اولین بار از اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de