داخل نگاه طرفداران که دیدم یک بیت از چارلز شواب چالش

فورت ورث تگزاس — صدای سکوت قراره پر سر و صدا این هفته در استعمار کشور باشگاه.

صدای جیرجیرک که به تمام بازیکنان می شنوند در حالی که رقابت در چارلز شواب چالش اول از چهار PGA Tour حوادث در تجدید نظر COVID-19 برنامه به بازی بدون تماشاگر.

اما چه شد کسانی که برای تلفن های موبایل است که می تواند شنیده از یک گوشه ای از استعماری و کف زدن و تشویق بازیکنان و حتی یک گوینده در یک بلندگو معرفی بازیکنان به عنوان آنها راه می رفت به 16th, توپ را روی گوه?

که گفته می شود وجود ندارد تماشاگران این هفته در استعمار?

نه پت Henggeler که خانه مشرف به 15th سبز و 16 توپ را روی گوه گلف.

Henggeler به عنوان یک استعمار عضو با 9 نقص که شناخته شده در این بخش برای قرار دادن با هم یک حزب خوب و یا دو در خانه اش استعماری در طول هفته ایجاد کرده است تنها در شهر برای چارلز شواب چالش این هفته است.

روز دوشنبه او در جایگاه بنا در مجاورت خانه خود را ارائه می دهد که پرنده-چشم انداز از 15 سبز و 16 توپ را روی گوه. اگر شما بوده ام به تماشای برنامه تلویزیونی CBS از مسابقات و شنیده اید گاه به گاه پشت سر هم از تشویق آن است که از Henggeler را جایگاه.

در آنچه که همیشه برای رفتن به یک, عجیب و غریب هفته برای بازیکنان با گلف ترسناک آرام sans تماشاگران Henggeler پاپ آپ شده است به همان اندازه خوش آمدید واحه برای آنها عنوان شده است برای 100 یا بیشتر افرادی که بوده ام خنک کردن با تنقلات از Henggeler را یک بار.

یکی از اتفاقی-توریستی ستاره به Henggeler را نشان می دهد شده است Mason Michell که ارگانیک شد غیر رسمی گوینده است.

“میسون واقعا یک کار خوب در آن بودند و ما مانند” این پسر ما,’ ” Henggeler گفت.

بنابراین Michell مجهز به یک cheat sheet او ایجاد می کند با حقایق در مورد هر بازیکن کوپن از معرفی به عنوان هر یک می رسد 16th, توپ را روی گوه.

برجسته از این هفته تا کنون بود که Michell اذعان جدید فله-تا Bryson DeChambeau معرفی او روز جمعه به عنوان اگر او یک بوکسور وارد حلقه برای یک جلسه سنگین وزن.

“من فکر کردم آن بود آنچه را که آنها انجام داد گفت: من در آینده در 300 یا هر پوند بود که خنده دار” DeChambeau گفت. “من واقعا لذت می برد که. آن را سرگرم کننده برای مردم ریشه برای شما در هر یک بار در در حالی که در خارج وجود دارد. ما نمی کنید که بسیار در حال حاضر.”

Michell که فقط فارغ التحصیل تگزاس A&M در مورد شروع به کار به عنوان حسابدار گفت: “من در تلاش نیست که می گویند هر چیزی بحث برانگیز و یا هر چیزی. ما می خواهیم بازیکنان را به عقب می آیند و لذت بردن از آمدن به اینجا. فیل [مایکلسون] یک ضربه از ما هنگامی که ما صحبت در مورد او چگونه بازدید بمب. او لذت می برد که.”

زمانی که 54 سوراخ رهبر Xander Schauffele خشک خود مرغک زدن توپ در 15 سبز برای رسیدن به 13-زیر و کراوات Jordan Spieth برای سرب در آن زمان پشت سر هم از کف می تواند شنیده شود در پس زمینه از Henggeler را جایگاه و CBS گوینده جیم Nantz گفت: به شریک زندگی خود را نیک Faldo: “به یاد داشته باشید آنچه که جمعیت سر و صدا استفاده می شود به صدا مانند نیک?”

Mason Michell announces players on the 16th hole at the Charles Shwab Challenge on Saturday on makeshift stands in a nearby home.
ماسون Michell اعلام کرد بازیکنان در 16 سوراخ در چارلز Shwab چالش در روز شنبه در موقت می ایستد در نزدیکی خانه.علامت Cannizzaro

قبلا در طول سفر من برای اولین بار معرفی شنیدم این بود:

“آمدن به 16th سبز است در سال 2017 برنده استعماری کوین Kisner,” Michell صدای نعره میکشید بیش از بلندگو با دوز خوبی از pro-wrestling ارایش. “و او است ‘آقای 58’ و سابق ایالات متحده باز برنده Jiiiiim Fuuuuryk.”

در طول سفر من به حزب هر بازیکن اذعان عشق و توجه است.

“من فکر می کنم شاید آنها گرسنه برای طرفداران بیش از حد” Henggeler گفت.

“در زمانی که آنها در اینجا شما می توانید بگویید این بازیکنان رفته اند و 15 سوراخ و آنها دیده می شود نیست اما روح خود را caddie” جان Eckelbarger که با این نسخهها کار برای Henggeler گفت. “سپس آنها را در اینجا و وجود دارد 100 نفر تشویق آنها است.”

این شد یک کار از عشق برای Henggeler که برآورد او صرف نزدیک به $20,000 در این مجموعه که شامل تحت پوشش جایگاه بزرگ-تلویزیون های صفحه, طرفداران, برای مبارزه با 100 درجه دماهای یک متصدی بار مشروب الکلی, مواد غذایی و توالت های قابل حمل.

Henggeler اتهام نیست پول برای پذیرش. مردم وجود دارد و دوستان و همکاران و همسایگان و برخی از آنها ارائه کمک های مالی که Henggeler گفت: او قصد دارد برای کمک به خیریه.

تنها منفی به این برنامه تا آنجا که من نگران فقدان کامل اجتماعی فاصله میان افرادی که در آنجا بودند. وجود دارد بیش از حد بود هیچ نشانه ای از یک صورت پوشش بر روی هر کسی — غیر از خودم — در طول سفر من.

ظاهرا وقتی که می آید به صورت پوشش تگزاس است واز این یادداشت در ماسک.

“من فکر نمی کنم در مورد آن در همه” Henggeler گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد هر گونه نگرانی داشتن 100 نفر خیلی نزدیک به یکدیگر در وسط یک بیماری همه گیر. “در رستوران ما (آنها خود را یک مکزیکی محل در آرلینگتون) ما در خدمت 30000 نفر پس از آوریل 1. من نه یک دانشمند.”

او بازی نکند یکی در تلویزیون یا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>