Inovio را می کشد بازگشت از 20 سال به بالا به عنوان دیرین گاو می گوید آن را “کمتر خوشایند’ پس از تجمع اخیر

سهام Inovio Pharmaceuticals Inc. منعکس نسبت به 20 سال به بالا در حجم سنگین جمعه, پاک کردن زودتر تیز از دست دادن پس از یک زمان طولانی bull کاهش داد پنسیلوانیا مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت و پس از این شرکت فاش اواخر روز پنجشنبه برخی از شرایط از بودجه مقابله با وزارت دفاع امریکا در اوایل این هفته اعلام شد.

Inovio سهام INO, -4.06% سر به فلک کشید در این سال در ایران به صورت تجربی آن را COVID-19 واکسن است که در حال حاضر در حال آزمایش در فاز 1 کارآزمایی بالینی. این تجمع شتاب این هفته پس از این شرکت اعلام کرد که آن را دریافت $71 میلیون دلار بودجه از وزارت دفاع برای حمایت از تولید یک دستگاه مکانیکی است که ارائه می شود که واکسن نامزد شده است.

از دست ندهید: مسابقه COVID-19 واکسن است که سازندگان دارو پوسته پوسته شدن تا تولید — قبل از یکی از توسعه یافته است.

سهام بیش از دو برابر شده در حالیکه در مدت چهار روز افزایش 119 درصدی نزدیک پنج شنبه در کمترین قیمت از سپتامبر 2000. آن را تا به حال اجرا بیش از 9 برابر (تا 847%) سال تا به امروز از طریق پنج شنبه در حالی که iShares نزدک بیوتکنولوژی صندوق ارز داد و ستد اب, -2.00% پیشرفته بود 14.4 درصد و شاخص S&P 500 SPX -2.42% حال تضعیف 4.6%.

Inovio است که انتظار می رود به اعلام اولیه ایمنی و ايمنی زايی اطلاعات از محاکمه از آن COVID-19 کانديد واکسن تا پایان ماه.

سهام بسته سهشنبه پایین 4.1% در $29.98 قرار داده و مقایسه زودتر ضرر و زیان از آنجا که 21.3%. سهام معامله شده به طور خلاصه در قلمرو مثبت برای بخش هایی از جلسه. حجم معاملات دارای عقاید 149.8 میلیون سهم به اندازه کافی به آن را چهارم-فعال ترین سهام فهرست شده در بورس نزدک و در حال حاضر به طور کامل در روز به طور متوسط حدود 35.1 میلیون سهم با توجه به FactSet.

Stifel نیکلاس تحلیلگر استفان Willey کاهش رتبه خود را به نگه دارید بعد از اینکه در خرید برای حداقل گذشته 3 1/2 سال است. او گفت: خطر در مقابل پاداش سناریو برای سرمایه گذاران “به نظر می رسد کمتر خوشایند” در قیمت های فعلی است.

اگر چه او خود را مطرح قيمت سهام هدف به 24 $از $19 خود هدف جدید حدود 20 درصد کمتر از روز جمعه قیمت بسته شدن.

“در حالی که تصدیق نظیر COVID-19 شرکت واکسن ارزیابی نشان می دهد ما به طور بالقوه ترک قابل توجهی صعودی در جدول باید امیدوار کننده ايمنی زايی داده ها (یعنی قوی خنثی پاسخ آنتی بادی) و یک دولت بزرگ-نوشته شده بررسی و پس از آن تحقق ما همچنین بر این باورند هر گونه پتانسیل خطر حرکت نزولی در غیاب فوق رویدادهای رخ داده است به همان اندازه مهم” ویلی نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

ویلی گفت که او “میزان” در مورد ایمنی و تحمل پذیری Inovio است واکسن آزمایشی اما پاسخ داده ممکن است نیاز به اضافی ،

به طور جداگانه این شرکت گفت: در 8-K پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده در اواخر روز پنجشنبه که تحت قرارداد با وزارت دفاع که آن را نمی خواهد پیشنهاد فروش و یا ارائه مدل تولید آن Cellectra 3PSP نمونه دستی دستگاه به هر نهاد دیگر در قیمت پایین تر ارائه شده به وزارت دفاع.

و اگر Inovio توسعه تجاری نسخه از نمونه های با قابلیت های مشابه اما در قیمت پایین تر باید آن را DoD آگاهی از محصول و قیمت تفاوت.

وزارت دفاع می تواند به حالت تعلیق و یا فسخ معامله اگر Inovio نتواند به رعایت مفاد آن است.