‘جوهر کارشناسی ارشد Daniel Silva دستگیر و به قتل بعد از تصادف ماشین جان YouTuber کوری لا باری

“جوهر اصلی” مسابقه دانیل سیلوا بازداشت شده است برای قتل توسط پلیس لس آنجلس پس از یک تصادف ماشین که به کشته شدن محبوب YouTuber کوری لا باری در تولد 25 یکشنبه شب.

پلیس گفت سیلوا, 27, رانندگی 2020 مک لارن 600LT درگیر در سقوط مرگبار جمعه شب در روستای دره محله لس آنجلس. لوکس خودرو ورزش سفر “در با سرعت زیاد در زمانی که راننده از دست داد کنترل” فرار از جاده خارج و به یک علامت توقف و یک درخت با توجه به دوشنبه LAPD انتشار هجی کردن اتهام DUI برخورد مرگبار.

افسر مایک لوپز, رسانه, روابط افسر پلیس لس آنجلس می گوید ایالات متحده آمریکا امروز سیلوا “بود و رانندگی تحت تاثیر الکل و سقوط کرد و کشته شدن مسافر. پس از او بوده است به اتهام قتل و توسط پلیس بازداشت کرده است.”

پس از ضربه سیلوا سعی به فرار از صحنه با توجه به دستور پلیس بود اما “متوقف شده توسط شهروندان که به ارائه کمک های اولیه.” هر دو سیلوا و لا باری منتقل شدند, به بیمارستان, اما لا باری درگذشت.

لا باری را عزادار برادر, Jarrad لا باری دقیق افکار خود را در ادعایی حادثه در Instagram صفحه.

“کوری گذشت, شب گذشته در یک تصادف ماشین با, مست, دوست رانندگی” Jarrad لا باری نوشت. “این سخت ترین چیزی که من تا به حال به انجام. من نمی چگونه من قرار است به انجام این کار بدون شما. من از دست شما خیلی در حال حاضر این عادلانه نیست با تشکر از شما برای اینکه همیشه بهترین برادر بزرگ من می تواند برای بپرسید. من شما را دوست دارم خیلی (expletive) چقدر زندگی را هرگز میخوام بدون تو.”

سیلوا به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در فصل 10 از واقعیت نشان می دهد “جوهر” ، نشان می دهد زیستی متحده سیلوا رشد ضعیف و خودش را بی خانمان و در زندان در 19 بدون پدر و مادر خود پشتیبانی می کند. “فقط با 300 دلار را نجات داد تا او تو خریداری تجهیزات با رویای ساخت آن بزرگ” با توجه به زیستی. او باز Daniel Silva خالکوبی و دارای یک کانال یوتیوب با بیش از 229K پیروان و همچنین 1.1 million followers on Instagram.

لا باری تا به حال بیش از 300K پیروان خود را در کانال یوتیوب. در مارس 9, او در وبسایت خود درباره برنامه ریزی جشن تولد. “ما ممکن است کمی مست” او در پایان گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>