کلیولند — هر زمان که سرخپوستان کلیولند در نهایت به شروع فصل خود را از آنها نمی خواهد که مسکن امانوئل Clase.

سخت-پرتاب right-hander به حالت تعلیق در آمد 80 بازی لیگ اصلی بیس بال در روز جمعه برای تست مثبت برای ممنوع عملکرد-افزایش مواد مخدر است.

Clase بزرگترین کسب شده توسط کلیولند در offseason تجارت است که با ارسال دو بار Cy جوان برنده کوری Kluber به تگزاس رنجرز. کمیسر دفتر گفت: 22 سال Clase آزمایش مثبت برای Boldenone یک استروئید آنابولیک.

Clase شد و انتظار می رود که نقش مهمی در پایان دادن به عقب از سرخپوستان’ اغل گاو یا حشم در این فصل است.

تعلیق خود را آغاز خواهد شد تا در شروع سال 2020 فصل به طور منظم است که با تاخیر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. اگر فصل را پوشش نمی دهد 80 بازی MLB و بازیکنان ارتباط هنوز در حال کار کردن اگر هر گونه حمل بیش برای اعمال 2021.

این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود برای باز کردن, مارس 26.

Emmanuel Clase
امانوئل ClaseAP

سرخپوستان گفت: آنها “نا امید” توسط Clase تعلیق.

“ما به طور کامل پشتیبانی از لیگ اصلی بیس بال سیاست و تلاش خود را برای از بین بردن عملکرد-داروهای افزایش از بازی ما” تیم در بیانیه ای گفت. “ما شده اند در تماس با امانوئل و ما را خوش آمد و او را به عقب پس از نظم و انضباط بوده است در خدمت. “

سرخپوستان ارسال Kluber ace از کارکنان خود را برای پنج سال گذشته به تگزاس در ماه دسامبر برای outfielder Delino DeShields و Clase که fastball شده است با سنجش زمان در بیش از 100 مایل در ساعت. Clase تیره و تار شانه عضله در بهار آموزش و به نظر نمی رسد در نمایشگاه بازی قبل از شیوع ویروس خاموش بیس بال را.

Clase بازگشت به جمهوری دومینیکن یک بار در این فصل در انتظار قرار داده شد.

او اولین بازی خود را با رنجرز در ماه اوت است. Clase به نظر می رسد در 21 بازی رفتن 2-3 با 2.31 عصر. او را زده 21 23 1 تا 3 نوبت.

Clase برنامه ریزی شده است را به $564,800 در این فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de