رئیس جمهور تهمت را حل و فصل ممکن است ترک خوردگی — حداقل زمانی که آن را به صورت ماسک.

در روز سه شنبه 5 p. m. روزانه پايه بلند كن بادي تهمت گفت: “من هیچ مشکلی با ماسک. اگر شما هم نزدیک من قرار داده است.” در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او می خواهم تجربه ناگهانی تغییر قلب در هر دو ماسک و اجتماعی فاصله. “من استفاده می شود به ماسک …من آن را می پوشند که در آن مناسب است. من همیشه موافقت با آن است. من هرگز در مبارزه هر دو یکی است.”

یک روز رئیس جمهور توییتی TWTR, -0.13% یک عکس از خود را با پوشیدن یک ماسک با مهر ریاست جمهوری: “بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله است.” سی ان ان T +1.34% گزارش داد که رئیس جمهور در حال سقوط نظرسنجی شماره به احتمال زیاد نقش خود را در آخرین تصمیم گیری برای پوشیدن یک ماسک و رزومه خود را روزانه 5 p. m. به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر.

در آوریل 3, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معکوس سیاست های خود را در ماسک و گفت: همه آمریکایی ها — نه به عنوان آنها قبلا گفته فقط پزشکی کارگران — باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت. از سه شنبه COVID-19 ادعا کرده حداقل 141,426 زندگی در آمریکا و آلوده بیش از 3.8 میلیون نفر است.

بر خلاف شهردار نیویورک, بیل د Blasio دستور به پوشیدن ماسک در فروشگاه های دولت فدرال را توصیه ها داوطلبانه است. بیشتر چه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و نشانه های خود را سرسخت مقاومت به پوشیدن ماسک. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام,” او گفت:. “پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من فقط آن را نمی بینیم.”

در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز در یکشنبه, روزنامه نگار, Chris Wallace خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او را معرفی فدرال دستور به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. “من می خواهم مردم به برخی آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من موافق نیستم با این بیانیه که اگر هر کس می پوشد, ماسک, همه چیز از بین می رود.”

پرسید که آیا او در زمان مسئولیت داشتن یک سیاست فدرال در coronavirus در طول مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من مسئولیت را همیشه برای همه چیز دلیل آن را در نهایت کار من بیش از حد. من به همه در خط. برخی از فرمانداران به خوبی انجام داده اند برخی از فرمانداران انجام داده اند ضعیف. ما باید بیشتر تست شده توسط نمایشگاه بیش از هر کشور در جهان است.”

از سه شنبه COVID-19 تا به حال آلوده 14.8 میلیون نفر در سطح جهان است. آن را تا به حال کشته شدن بیش از 611,599 مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. نیویورک هنگامی که کانون این ویروس در ایالات متحده است و هنوز هم تا به حال بیشترین مرگ و میر از هر دولت (32,519) پس از نیوجرسی (15,737) و ماساچوست (8,433).

CityWatch:سی دی سی تایید می کند که کروناویروس در حال حاضر در شهر نیویورک که اروپا ممنوعیت سفر به اثر رفت در ماه مارس

در بهمن 29, جراح عمومی توییتی مخالفت خود را به پوشیدن ماسک. “به طور جدی به مردم: توقف خرید ماسک!,” او نوشت. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!” او معکوس البته در ماه آوریل است.

عمومی بود طبعا اشتباه گرفته شود. N95 ماسک به نظر می رسد موثر برای مراقبت از سلامت کارگران. یک مطالعه می گوید N95 پزشکی-درجه ماسک را به کمک فیلتر ویروس ها هستند که بزرگتر از 0.1 میکرومتر. (یک میکرومتر, um, است یک میلیونیوم یک متر است.) Coronavirus است 0.125 um. این ماسک باید “کارآمدی در فیلتر کردن ذرات کوچکتر و طراحی شده اند به تناسب محکم به صورت” مطالعه گفت.

بازار به نظر می رسد پاره بین خوش بینی در تحقیقات واکسن و تاثیر جدید عفونت موج به خصوص در کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا و تگزاس. صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.59% و S&P 500 SPX +0.16% بسته بالاتر شنبه به نگاه سرمایه گذاران نسبت به چشم انداز بیشتر محرک های مالی. شاخص Nasdaq Composite COMP -0.80% به پایان رسید پایین تر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de