در سیاتل سرمایه تپه خودمختار منطقه اعتراض برخی از رهبران سیاه و سفید ابراز شک و تردید در مورد سفید متحدان

سیاتل — تریسی استوارت می ایستد در یک گوشه خیابان در تازه ادعا کاپیتول هیل خودمختار منطقه و حرکت سر خود را.

جوان, سفید, مردم سرگردان چه تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان CHAZ, سفید پنجه seltzers در دست طوبی بازیکن lofts یک لحن جلف به شب درجه. یک زن است, نقاشی و گچ و هنر در خیابان به عنوان ده ها تن از دیگران صبر در خط به خرید سگ نادیده گرفتن رایگان مواد غذایی انباشته شده در سراسر خیابان در “هیچ پلیس Co-Op” چادر. یک زن با موهای قرمز غلتکی اسکیت در فیروزه و زوج های سرگردان شش بلوک منطقه با 16 دلار صنایع دستی Negronis. یک مربی پیلاتیز شمار برای عکس ها در “رایگان کلاه هیل” نشانه و یک گروه از مردم نشستن بر روی نیمکتها در گفتگو “کافه” نزدیک پس از آن را پوشش داده رویای هیئت مدیره.

“کسی مرده است. چرا سیاه بدن باید در خیابان برای مردم به نمایش می گوید:” استوارت یک آمریکایی آفریقایی تبار سلامت روان درمانگر. “این افراد حتی مطمئن نیستم که آنها می دانند که چرا آنها به اینجا.”

فقط در چند روز کوتاه سیاتل معترضان که یک بار با خشونت درگیری با پلیس ضد شورش بیش از مرگ جورج فلوید داشته و لبه های خشن dulled توسط دهها هزار نفر از گردشگران و sightseers. یک بار مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مفسران فاکس نیوز به عنوان یک پناهگاه برای آنارشیست ها و چپ های افراطی Antifa, جنبش, CHAZ است بدل به آنچه به نظر می رسد و احساس می کند مانند یک مینی سوزاندن مرد جشنواره کامل با خود سپاه داوطلب رفتگران و پزشکان و همچنین dreadlocked سفید باد حباب صابون و گرفتن عکس های سلفی در مقابل نقاشی از زنان و مردان کشته شده توسط پلیس سیاتل.

خودمختار منطقه را تکامل از یادآوری اعتراض سایت به خیابان جشنواره برجسته مشکل سیاتل سیاه ساکنان می گویند که آنها چهره: این شهر اکثریت جمعیت سفید را دوست دارد به اعتراض اما ممکن است مصرف سیاه زندگی مهم جنبش به طور جدی به عنوان آنها باید.

پادشاه شهرستان به سیاتل حدود 2.2 میلیون نفر است و حدود 65% سفید. تنها حدود 6 درصد از ساکنان سیاه و اداره پلیس سیاتل دارای یک سابقه طولانی از استفاده بیش از حد زور علیه این منطقه را اقلیت جمعیت. در سال 2012 باراک اوباما وزارت دادگستری اجرا دقیق نظارت پلیس سیاتل منجر به 60 ٪ کاهش در استفاده از نیروی جدی در برابر جامعه در طول هشت سال به عنوان مالیات دهندگان ریخت اضافی 100 میلیون دلار به این بخش است.

در اوایل ممکن است مسئولان شهرستان خواست یک قاضی فدرال برای حذف این حکم استدلال پلیس سیاتل بودند دیگر نژادپرستانه و خشونت آمیز گروه آنها یک بار بود.

هجده روز بعد در روز یادبود فلوید 46 ساله در مینیاپولیس دوخته بود به زمین توسط ماموران پس از متهم به عبور جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است. در یک ویدئو از برخورد فلوید gasped به نفس به عنوان افسر درک چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که سه نفر دیگر از افسران نگاه کرد.

فلوید مرگ موجب موجی از اعتراضات بین المللی و سیاتل جانباز معترضان چرخش به اقدام با تظاهرات در 30 مه. وجود حوادث غارت و خشونت و سیاتل افسر پلیس گرفتار شد تصویری ضابط یک مرد توسط دو زانو بر گردن او.

تظاهرات رشد بیشتر در مقابله با پلیس با استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت عظیم در اعتراض به خشونت پلیس. و پس از آن در ژوئن 8, پلیس خارج از حوزه شرق ایستگاه واگذاری کنترل بیش از آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان CHAZ. معترضان غارت ساختمان و با اسپری رنگ و تغییر نام آن به “سیاتل مردم بخش.”

اکثر کسب و کار در این منطقه را پس از بسته اگر چه یک مشروب فروشگاه رامش رستوران تاکو مشترک هنوز هم سریع انجام می دهند کسب و کار. پلیس نشان داد هیچ نشانه ای از تلاش برای reassert کنترل در منطقه و یک جریان ثابت از مسئولان شهرستان از جمله رئیس آتش نشانی و شهردار بازدید کرده اند به بحث در مورد زباله بهداشت و واکنش های اضطراری و نگرانی است.

در مصاحبه با تلویزیون محلی ایستگاه King5 در جمعه سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین که آفریقایی آمریکایی کاهش یافته و به یک بازه زمانی برای reasserting کنترل, اگر چه او اشاره کرد از دست دادن دسترسی به حوزه ایستگاه به طور چشمگیری افزایش زمان پاسخ از افسران در پاسخ به 911 تماس در این منطقه است.

بعد از ظهر جمعه شاعر روبرتو کارلوس Ascalon بازدید CHAZ با خانواده و دوستان خود بکسل کودکان سنین 3, 4 و 5 در یک واگن کوچک. او و همسرش زندگی در نزدیکی یک محله و آنها می خواستند فرزندان شاهد تاریخچه اتفاق می افتند.

Ascalon, 46, گفت: ملی پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس — که شامل 600 دلار پرداخت به بیکاران میلیاردها دلار کمک مالی کسب و کار به رستوران ها و مغازه ها و گسترده ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله — نشان می دهد که جامعه می تواند خود را هنگامی که و اگر آن تصمیم می گیرد.

“اگر ما یک شانس برای لغو نژادپرستی نظاممند و سفید برتری نباید ما همه چیز را ما می توانیم را که شانس می گوید:” Ascalon یک نسل اول فیلیپینی آمریکایی است. “ما در حال تغییر کل سیستم را از جهان بر روی یک سکه. ما در واقع می تواند انجام این کار است.”

استوارت اما حرکت سر او را به عنوان او فکر می کند در مورد مشکلات و راه حل های. بخش بزرگی از مشکل او می گوید این است که افرادی که عشق در اعتراض به شکست به دنبال از طریق با نگه داشتن شهر مقامات مسئول جدید پلیس قرارداد و یا هزینه های اولویت. او می خواهد به دانستن: کجا بودند این افراد زمانی که رئیس به عقب رانده در برابر اتحادیه قرارداد تغییرات ؟ کجا بودند این افراد زمانی که شهر اعلام کرد: پلیس گروه “ثابت” در اوایل ماه گذشته?

“مردم سفید نیاز به ماندن در هنگامی که آن را ناراحت کننده و جلوگیری از درمان این مانند آن است که یک حزب” او می گوید. “راهپیمایی و اعتراض همه که مهم است. اما این کار هر روز برگزاری شهردار و شورای شهر و مجلس و تمام راه را تا به رئیس جمهور پاسخگو باشد.”

از ویژگی های بزرگ از سیاتل در اعتراض به عدم خاص رهبری و کسانی را که برای مذاکره با تغییر سیاسی.

هیچ معادل حداقل هنوز رتبهدهی نشده است به مارتین لوتر کینگ جونیور, Congressman John Lewis, جسی جکسون یا Patrisse Cullors co-founder of the Black Lives Matter جنبش است که سازماندهی اعتراضات پس از مرگ فلوید و دیگر سیاه و سفید مردان و زنان و کودکان در سال های اخیر است. بن Crump حقوق مدنی وکیل برای Floyd خانواده نشده قرار داده و در ظاهر در سیاتل. محلی فصل از زندگی مهم است کمک به سازماندهی تظاهرات اما CHAZ ندارد هر کسی که مسئول است.

شرکت کنندگان ارسال داشته اند نشانه هایی در اطراف خواستار تغییرات اعم از حفظ پلیس رضایت فرمان کاهش بودجه پلیس برای قرار دادن بیشتر مشاوران و پرستاران در مدارس و حتی نیاز به افسران پلیس برای اطمینان از خود نشان اعداد قابل خواندن هستند.

دیگر معترضان خواستار اصلاحات مالی به منع فوق العاده ثروتمند بود مستقر در سیاتل شرکت آمازون جف بزوس از گرفتن غنی تر و بدون همچنین سرمایه گذاری در جوامع خود و به صورت های مالی بیشتر و جامعه کمک برای این شهر جمعیت زیادی از مردم تجربه بی خانمانی.

“ما در اینجا نیست برای تبدیل شدن به یک دسته از مزدوران مسلح. ما فقط می خواهیم حقوق برابر” گفت: متی “Bootleg بیل” متولد 40 که سفید است. “این است که به ناشناخته. ما تنها می تواند برای بپرسید بسیار و سعی کنید به اهرم آن است. ما در حال تلاش برای اهرم فضا در جدول. ما خسته از قربانی شدن توسط افسران پلیس ضد شورش. ما نه در جنگ.”

اما اگر CHAZ فاقد یک رهبر آن قطعا دارای دو قابل مشاهده چهره: جامعه روزنامه نگاران و فعالان TraeAnna تعطیلات 38 و عمری Salisbury, 44, که, انجام, live, Facebook و YouTube پخش روزانه از درب بعدی را به رها ایستگاه پلیس مستقر در خارج از انبار قرض گرفته شده از مایکروسافت متخصصین و اهل فن. تعطیلات و Salisbury که هر دو سیاه و سفید کار برای یک شرکت بازاریابی همگرا با استفاده از منابع خود را به جمع آوری سوالات و برجسته کردن مسائل مربوط به آنها بوده ام فشار برای سال.

راه رفتن در اطراف CHAZ سالیسبوری استقبال است مانند ستاره: مردم او را متوقف کند برای selfies آنها به رخ کشیدن چگونه اغلب آنها در سازمان دیده بان خود را در ارتباط و یا درخواست مشاوره در مورد چگونه برای شروع در روزنامه نگاری شهروندی. آنها ارائه رایگان قهوه و دونات, دست دادن و در آغوش او که گاهی اوقات فراموش می کند به کاهش در میان همه گیر.

او شده است در خط مقدم تظاهرات برای روز, گرفتن فیلم ها که او می گوید نشان می دهد پلیس دروغ است که با شروع درگیری به ویژه هنگامی که یک افسر برداشت یک چتر معترضان به استفاده از سپر خود را و اسپری فلفل جمعیت است.

مانند بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار در سیاتل Salisbury یک ترس عمیق است که این جدید سفید متحدان را یک بار دیگر به سرعت از دست دادن علاقه.

“این یک زمان برای پرسش های دشوار,” او می گوید. “بسیاری از چیزهایی که جامعه شده است گفت: به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه آنها بوده است گفت: برای یک زمان طولانی. وجود دارد به سختی هر چیزی در خارج وجود دارد که جدید است. این نیست چیزهای جدید است.”

شب جمعه, Salisbury, مصاحبه با سیاتل شهردار جنی Durkan درخواست خود را به آنچه اطمینان او می تواند به سیاه و سفید جامعه که همه چیز را در واقع تغییر این زمان. سه عضو از نه عضو شورای شهر سیاتل به نام در Durkan به استعفا چگونه این شهرستان نامناسب اعتراض پاسخ. هیچ یک از اعضای شورا سیاه و سفید هستند.

“ما مردم اجازه پایین. و ما ترک خیلی زود است. ما رو راحت با این تغییرات ما ساخته شده و ما فکر کردیم که این کار انجام شد.” Durkan گفت: Salisbury. “و آن را انجام نداده است. عبارت از بسیاری جهات مهم نیست. آن را به عمل. بنابراین مردم باید ببینید چه چیزی من می خواهم به انجام و چگونه من مایل به گوش دادن و پس از آن انجام آنچه جامعه نیاز دارد و می خواهد.”

آنچه که جامعه می خواهد تغییر است, می گویند بسیاری از سیاه معترضان. تغییر از وضعیت موجود. تغییر از نژادپرستی نهادی و مغرضانه پلیس و خشونت که اهداف اقلیت مواجه است. تغییر به طوری که سفید و متحدان بیشتر به حمایت مردم از رنگ.

برخی از معترضان ابراز قدردانی که متحدان نشان شد.

“ما باید امید آن است که رفتن به تغییر دهید. در غیر این صورت ما در حال رفتن به مرگ می گوید:” Lawanna رایت, 44, به عنوان او را تماشا برخی از حدود 60 ، 000 مردم در مارس طریق سیاتل بعد از ظهر جمعه در یک تظاهرات سکوت برگزار شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. “این فوق العاده است برای دیدن انواع مختلف از مردم است. وجود ندارد بسیاری از چهره های سیاه و سفید را در اینجا. و من امیدوارم که ما در اینجا مبارزه در این نبرد به تنهایی.”

اما بسیاری نگران هستند آنها به زودی به سمت چپ به تنهایی به شهر نژادپرستانه سازه.

مانند بسیاری از شهر آمریکایی آفریقایی تبار ساکنان رایت یک مشاور سوء مصرف مواد اشاره می کند که سیاتل را سفید ساکنان واقعا خوب هستند در اعتراض اما نه خیلی خوب در آوردن در مورد تغییرات سیستماتیک. وجود دارد 1999 بانک جهانی تظاهرات در مخالفت با جهانی شدن و 2011 اشغال سیاتل تظاهرات که هر دو را کمی به توقف افزایش شرکت کنترل بر زندگی روزانه در این شهر است. و در حالی که این شهرستان دارای یک شهرت به عنوان یک لیبرال و استحکامات Durkan سابق دادستان فدرال برای انتقاد overzealous “نوردد”از بی خانمان encampments. در ضمن در طول سال 2017 انتخابات شهرداری تنها 42 درصد از رای دهندگان ثبت شده شرکت کردند.

رایت همکار Candis دوور, 55 می گوید: درست تست خواهد شد زمان تماس این لحظه “به Kumbaya فاز.” پدرش به دنیا آمد و در سال 1918 در گرجستان ترک مدرسه در کلاس سوم به انتخاب پنبه به عنوان یک sharecropper چرا که او تنها گزینه است.

“آنها رهایی بردگان اما نمی دهد آنها را در یک قابلمه به شاش در,” او می گوید. “ما باید برای حفظ این حرکت و نگه داشتن در حال حرکت است. ما نمی توانیم اجازه دهید. ما فقط نمی تواند انجام این کار توسط خودمان. ما پلیس در مدارس اما هیچ پرستاران. ما پلیس در مدارس اما بدون سلامت روان مشاوران.”

تماشای تظاهرات سکوت سیل به, Jefferson, پارک معترض مکنزی Thornquist, 28, پرواز, می گوید او با اعتماد به نفس نسل او آماده است برای ایستادن شانه به شانه با آمریکایی آفریقایی جامعه است.

“پدر و مادر من و پدر و مادر خود را, برخی ایستاده بود تا برای آنچه درست بود اما نه به اندازه کافی از آنها می گوید:” Thornquist که سفید است. “نسل جوان آماده برای ایستادن. بسیاری از مردم شده اند بیش از حد خنثی باشد.”

در CHAZ, تعطیلات, جامعه فعال و شهروند روزنامه نگار اجازه می دهد توجه داشته باشید از سرخوردگی خزش به صدای او به عنوان او فکر می کند در مورد راه رسانه های تحت پوشش اعتراضات و شورش و تصاحب این منطقه است. محافظه کار رسانه ای متمرکز کرده است در حضور مردان مسلح در این منطقه هیچ یک از آنها قانون شکنی و یا به سادگی جعل تصاویر جعلی مانند فاکس نیوز بود که مجبور به عذر خواهی پس از انتشار یک doctored عکس که به نظر می رسد برای نشان دادن یک مرد مسلح در مقابل غارت فروشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای در توییتر جمعه خواستار آن شدند که مقامات شهرستان به پایان تصاحب: “تروریست ها سوزاندن و غارت شهرهای ما و آنها فکر می کنم آن را فقط فوق العاده حتی مرگ است.”

تعطیلات می گوید: همه او را می بیند در اطراف او است و عشق و مهربانی و جامعه از مواد غذایی رایگان به آثار هنری رنگارنگ و پزشکان داوطلب کمک به هر کس ایمن ماندن. چه شده است شگفت انگیز به سیاستمداران او می گوید این است که آمریکایی ها واقعا می خواهید برای دیدن تغییر و آنها به طور فزاینده ای خواستار آن است.

“این بی تفاوتی در این کشور شده است تا واقعی. دیدن مردم ایستادن و می گویند: “ما نمی توانیم دیدن این اتفاق می افتد دیگر’ به معنای واقعی کلمه شوکه جهان است. این ساخت هر رهبر فکر می کنم در مورد موقعیت خود را,” او می گوید. “من دو پسر. دو دختر سیاه و پسران. آنچه من می خواهم این است که تغییر واقعی. نه جزئی. نه افزایشی. اما چیزی که باعث می شود جهان تغییر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de