خواهد بازار سهام ایالات متحده مجددا خرس-بازار پایین قرار داده و در در 23 مارس?

که شاید رایج ترین سوال در وال استریت. و در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای دانستن پاسخ برای اگر سابقه هر گونه راهنمای, زمانی که بازار سهام وارد بازار خرس به طور معمول تعریف شده توسط کاهش حداقل 20% از های اخیر اوج آن تمایل به بازگشت به بازگشت به آن کم بیشتر از نه, با توجه به داده ها از گروه سرمایه گذاری قرار دادی.

تا کنون میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55%, S&P 500 SPX -2.80% و نزدک کامپوزیت COMP -3.20% شاخص تلاش شد برای شروع تجارت در ماه مه پس از یک روند صعودی در ماه آوریل که تولید بهترین سود ماهانه در سال است.

داو است تا حدود 28% از آن, مارس 23 معاملاتي 18.591.93 S&P 500 تا 27% از پایین آن در 2,237.40 و نزدک است بازگشت 26 درصد از آن خرس-بازار نادر در 6 ٬ 850 در.67 با توجه به FactSet داده است.

MarketWatch نوشته شده است در مورد احتمال یک به اصطلاح مجدد از آن سطح که ممکن است در نتیجه شاخص بازگشت به یا بیش مارس افت با علامت Hulbert نشان می دهد که کوچک-سرمایه گذاری سهام در حال ارسال یک سیگنال صعودی.

JPMorgan Chase & Co., تحلیلگران هشدار داد در ماه گذشته که سرمایه گذاران باید آماده برای یک “باطل مارپیچ” که دو بار به عنوان شدید به عنوان بحران مالی 2008 و در حالی که MarketWatch را Hulbert نوشت: یک قطعه جداگانه با اشاره به ماه اوت به عنوان ممکن است تاریخ و زمان آخرین پایه برای خرس.

جزئیات: در حال سرمایه گذاران رانده شده توسط FOMO یا آزمون مجدد از پایین میاد ؟ در اینجا چیزی است که استراتژیست های وال استریت می گویند در مورد بازار سهام چشم انداز

چک کردن: آینده بازار سهام گزاف گویی خواهد شد راه را برای ‘قطره’ و مجددا پایین می گوید: تحلیلگر وال استریت

قرار دادی را داده اما می گوید که پس از سال 1928 بررسی گذشته 25 خرس بازار شده و به قیمت پایین تر قرار داده شده توسط S&P 60% از زمان.

“در اولین خرس بازار از رکود بزرگ, S&P سقوط 44.57% بیش از 58 روز و سپس بسیج 20%+ جدید را وارد کنید bull بازار” از تحلیلگران در قرار دادی نوشت: در یک جمعه گزارش. “متاسفانه شاخص S&P در رفت و به پایین 338 روز بعد و پس از آن نگه داشته می رویم پایین و پایین تر برای سال” این گزارش ادامه داد.

ساخت بهتری نقطه, اما, قرار دادی اشاره می کند که از 11 بازارهای خرس از سال 1928 از طریق 1940 9 از آنها را دیدم S&P 500 را پایین اما پس از 1940 ترین خرس بازارهای تمایل به دیدن مجدد (نگاه کنید به جدول ضمیمه):

شایان ذکر است که فدرال رزرو و بانک مرکزی در جای دیگر تحویل داده اند تریلیون دلار در اقدامات محرک اقتصادی برای کمک به سهولت اقتصادی و بازار تاثیر COVID-19 همه گیر است که به کمک تولید این بهداشت عمومی و بحران مالی است.

بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که پولی و مالی محرک می تواند یک کافی کوکتل برای کمک به دفع کردن یک دوباره به اعماق مارس, اما گزارش های اقتصادی که نقطه در stark کاهش در فعالیت های اقتصادی در مقایسه با چند ماه پیش ممکن است به اندازه کافی به لرزش عصبی حتی بیشتر سنگ جامد بهره گرفت.

در واقع موسسه مدیریت عرضه گفت: شاخص تولید کاهش یافت و به 41.5% در ماه گذشته از 49.1 درصد در ماه مارس است. این پایین ترین سطح از آوریل 2009 و خواندن نشان داد بزرگترین افت ماهیانه برای سفارشات جدید از سال 1951.

سرمایه گذاران برای اشتغال غیرکشاورزی-payman گزارش وزارت کار ایالات متحده برای ماه آوریل در هفته آینده پس از بارگیری در این هفته مدعیان نشان داد افزایش در مجموع ادعا می کند در یک رکورد حدود 30 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de