در یک نمودار: چرا “بزرگ بعدی کفش به رها کردن” در اقتصاد ایالات متحده می تواند ضربه جولای

آخرین بار یک حباب مسکن ظهور در ایالات متحده از آن زمان چهار سال به بازی کردن. اما همه چیز در حال حرکت سریع در این بیماری همه گیر — فقط نگاهی به شکستن رکورد در بازار سهام — و اگر گرگ ریشتر است و آن را مقید کردن عرضه می تواند به زودی ستمگري قیمت خانه.

او با استفاده از این نمودار نشان می دهد که چگونه به طور معمول داغ منطقه خلیج بازار مسکن از جمله مارین, Sonoma, نپا و سولانو شهرستان شده است آسیاب را متوقف کند.

“این قرار بود که بهار فصل فروش و لیست جدید قرار است به موج” ریشتر توضیح داده شده در پست. “اما فروشندگان علاقمند به داشتن برنامه به طور بالقوه آلوده مردم مصرف خود را از طریق صفحه اصلی; و آنها می دانند که خریداران در حال محزون می خوانی وجود ندارد و این را ندارد که حس بسیار به لیست صفحه اصلی چرا که قبلا ذکر شده خانه هنوز هم بیحال شدن در بازار است.”

در اینجا یک نمودار از چه این روند به طور معمول به نظر می رسد در مقابل واقعیت کنونی:

به گفته توماس سنگ سونوما کشور مسکن به نقل از گرگ خیابان, وبلاگ, وجود دارد, بسیار خشن جاده پیش رو در بخش مسکن با توجه به کاهش ارزیابی یک سختتر وام در بازار و عرضه بیش از تقاضا از اجاره تعطیلات است که صاحبان نیاز به ریختن.

“بزرگ بعدی کفش به افت خواهد بود که اولین وبزرگترین تماس با یک کاهش بازار احتمالا در ماه اوت اما شاید در اوایل ژوئیه,” او گفت:. “و این خونریزی به مشکلات گرفتن وام مسکن.”

یک گزارش جدید از آکسفورد اقتصاد تخمین زده است که 15 درصد از مالکان سقوط خواهد کرد و پشت در خود را ماهانه پرداخت وام مسکن که به معنی تخلفات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بیش از این شماره دیده می شود در طول رکود اقتصادی ،

“عدم اطمینان در بازار وام مسکن کمک به سفت قابل توجهی از وام های استاندارد است که ممکن است باقی بماند و حتی یک بار در بهبود جریان است” آکسفورد اقتصاد را نوشت.

پس از آن وجود دارد تعداد زیادی از تعطیلات اجاره خانه در به طور کامل مرده شراب کشور بازار — که برنامه ریزی سفر در تابستان امسال ؟ — که همچنین ممکن است ارائه سفت باد مخالف به بهبود است.

“بنابراین وجود شما آن را دارند” ریشتر گفت: قرار دادن یک علامت تعجب در او وخیم هوا. “ترین های پر زرق و برق مسکن حباب و به همان اندازه پر زرق و برق تعطیلات-اجاره بوم بودند که هر دو گرفتار در اوج خود آسیب پذیرترین دولت توسط ویروس که طرح میتوانست همه چیز است.”

بازار سهام قطعا طرح میتوانست با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.17% و به سمت یکی دیگر از خشن جلسه در روز پنج شنبه. S&P 500 SPX -1.74% و نزدک کامپوزیت COMP -1.54% نیز آماده به پایین حرکت می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>