در یک نمودار: این “جهانی disruptor’ بعدی Netflix و پرداخت خواهد شد در یک راه بزرگ برای سهامداران معامله گر می گوید

اوایل هفته گذشته سهام Spotify تکنولوژی نقطه +4.86% در زمان ضربه زمانی که گوگنهایم تحلیلگر Michael Morris کاهش از انبار برای فروش, بر این باور است که “بازار در حال حاضر قیمت گذاری سهام آبی, آسمان, رشد, ساخته شده است که ریسک-پاداش غیرجذاب است.”

اما “به رنگ آبی آسمان رشد” است که هنوز هم در بازی با توجه به RiskHedge گر جاستین Spittler که ادعا می کند Spotify در به زودی در “hall of famer” کلاس کنار امثال Netflix NFLX, -1.80% , Facebook FB -1.73% و گوگل-پدر و مادر الفبا GOOG +1.85%.

Spotify در است “به سرعت در حال تبدیل شدن به چیزی از انحصار در صنعت صوتی,” او نوشت. “این کاری که Facebook را با رسانه های اجتماعی… چه آمازون AMZN, +0.40% آیا با خرید آنلاین و… و آنچه گوگل را با تبلیغات آنلاین است.”

پس از یک شروع کند به زندگی در بازار سهام تبدیل کرده از نفرت را به محبت به عنوان شما می توانید به وضوح ببینید parabolic حرکت می کند نشان داده شده در این نمودار:

Spotify در حال حاضر به ارزش 50 میلیارد دلار اما Spittler می بیند رشد نمایی برای “جهانی disruptor.” او پیش بینی سهام به آمار “صدها میلیاردها دلار” در بازار درپوش ظرف چند سال تشکر در بخشی به آن فشار تهاجمی به پادکست ها از جمله توقیف بیل سیمونز و جو روگان.

جزئیات:کیم کارداشیان غرب برای ایجاد اجتماعی-عدالت پادکست برای Spotify در

“بسیار شبیه به Netflix را در جریان Spotify ایجاد کرده است خود را به عنوان شماره 1 در جهان مقصد برای پادکست,” او نوشت. “Spotify در پیچ پادکست صنعت باید بزرگترین داستان در دنیای کسب و کار. آن را به رفتن به Spotify حتی قوی تر از کسب و کار از آن امروز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>