در یک نمودار: دفتر هنوز نمرده و حتی اگر کار از راه دور نگه می دارد افزایش می گوید مودی

فضای اداری در شهرهای بزرگ ممکن است صورت حساب از coronavirus اما آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد.

چرا که در حالی که ایالات متحده در مناطق شهری به خصوص سخت-ضربه گیر در اوایل حتی ساختمان هایی که در حال نشستن تا حد زیادی خالی در حال حاضر به طور معمول در دراز مدت اجاره در جای خود قرار داده است که مستاجران در قلاب برای اجاره بیش از تقریبا یک دهه است.

صاحبان ساختمان اغلب نیز باید 10 سال ثابت نرخ وام مسکن است که در دهه گذشته تعیین شده است در نرخ پایین از لحاظ تاریخی به صاحبان املاک بیشتر در اتاق تکان دادن برای مرتب سازی از طریق شوک COVID-19.

کسانی که takeaways کلیدی از یک گزارش جدید از رتبه اعتباری شرکت مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در آینده از ایالات متحده آمریکا فضای اداری به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که موجب ناگهانی نیاز توسط بسیاری از شرکت ها برای راه اندازی کارکنان خود را برای کار از راه دور.

در کوتاه: دفتر کار مدرن نیست “مرده” است.

اما مودی می کند نگاه کنید به “افزایش خطرات بیشتر در عمده بازارهای شهری” و در صورت بعید است از “دریای تغییرات” در رفتار شرکت ها به دنبال به سرانجام اداری “معنی تاثیر اعتباری” می تواند رخ دهد نوشت: یک تیم رهبری ارشد اعتباری افسر کوین Fagan در یک گزارش منتشر شده در اواخر روز پنجشنبه.

این تیم پیدا شد بر اساس یک نوار از عوامل از جمله coronavirus موارد در شهرستانها عمده و چگونه به راحتی کارکنان در این شهرستانها می توانند به کار از راه دور. این تیم همچنین خار از طریق داده ها در درخواست اجاره شرایط اجاره و تامین مالی جزئیات در میلیاردها ارزش دلار از وام های همراه را به تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (CMBS) می پردازد که مودی نرخ.

پس از همه گیر ممکن است به سرعت طرح میتوانست زندگی روزانه اما تجاری املاک و مستغلات ساخته شده است و تامین مالی با دهه در ذهن است.

جزئیات: می خواهم یک تکه از جدید Manhattan skyline? وجود دارد که برای اوراق قرضه

به این منظور دفاتر نه تنها تبدیل به یک “خانه دوم” برای بسیاری از کارگران آمریکایی, اما همچنین یک منبع قابل توجهی درآمد برای اوراق قرضه صندوق های بازنشستگی و شرکت های بیمه به دنبال ثابت سرمایه گذاری است. دفتر بدهی در حال حاضر حدود 27 درصد — بزرگترین تکه — ملک تجاری وام در $548 میلیارد CMBS بازار یک منبع کلیدی تامین مالی برای ساختمان های اداری, خرده فروشی, خواص, هتل ها و دیگر ساختمان های تجاری برای چند دهه.

نه همه از CMBS دفتر تامین مالی رفت و به جایزه برج در شهرستانها عمده ایالات متحده طولانی به عنوان جواهرات از سرمایه گذاری در اوراق بهادار. اما مودی ترسیم 60 درصد به ساختمان در شش مترو در مناطق که در آن هر دو درخواست اجاره و COVID-19 موارد اجرا شده اند بالاتر است.

“این چگالی بالا بازارهای همچنین بیشترین درک خطر سلامت اگر نگرانی بیش از همه گیر معطل پست-coronavirus” Fagan تیم نوشت.

حتی پس از این نمودار نشان می دهد که 37 درصد از بزرگتر اجاره دفتر نمی شود و به پایان می رسد تا بعد از چهار تا هشت سال در حالی که بزرگترین تکه 43 درصد اتفاق می افتد و حتی بیشتر را نشان می دهد که صاحبخانه باید زمان برای تنظیم به آینده کار می کنند.

تصمیمات بزرگ ممکن است صبر کنید


مودی

یک نکته این است که نمودار فرض موجود اجاره دفتر باقی خواهد ماند بدون تغییر حتی از طریق بیشتر مستاجران شروع به نبرد خود را صاحبخانه بیش اجاره به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران که برای اولین بار با مته سوراخ کردن در شهر نیویورک در مارس اما در حال حاضر بخش هایی از ایالت آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس مبارزه با افزایش عفونت های جدید.

ببینید: مستندات سهولت در شهر نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ اما در تجاری املاک و مستغلات هنوز هم گره در گره

افزایش جدید در ایالات متحده موارد است که در حال حاضر در صدر 3 میلیون رهبری مایکل Osterholm رئیس مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا در این هفته به صورت خاموش شدن ناگهانی دوباره و برای reopenings فقط اتفاق می افتد به در کند, راه اندازه گیری.

Dr. Anthony Fauci روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده انجام نمی بزرگ در شامل گسترش COVID-19 اما متوقف کوتاه گفت: نقاط کشور نیاز به خاموش کردن دوباره. سهام سرمایه گذاران شده است نگه داشتن ساعت مچی نزدیک در افزایش عفونت بیش از حد با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.38% ریختن 360 امتیاز پنج شنبه در حالی که فناوری های سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +0.52%, به عنوان با بهره گیری از “کار از خانه” تجارت مجموعه تازه بسته شدن رکورد.

در ضمن جیب پریشانی در حال حاضر دیده می شود در منزل خواص که در آن 22 ٪ از وام در CMBS معاملات بودند به عنوان متخلف از ماه ژوئن و پس از 17 درصد برای خرده فروشی, خواص, اما تنها 2.2 درصد برای ساختمان های اداری با توجه به S&P رتبه جهانی.

زمانی که ممکن است پریشانی آمار دفاتر ؟ مودی گزارش تأکید کرد که کار از خانه روند در حال حاضر جمع آوری بخار قبل از COVID-19. که گفت: ساختمان های اداری می تواند به صورت قابل توجهی آزمون که پشت سر هم از انقضای اجاره شروع می شود همزمان با دهه بزرگترین موج از بلوغ دفتر وام در CMBS می پردازد. مودی ثابت 2024 به عنوان شروع موج که زمانی که بیش از 12 میلیارد دلار وام خواهد آمد با توجه هر سال از طریق 2027.

“بلندی سوال” Fagan تیم نوشت: “چقدر از این تغییر از شیوه های کار باقی خواهد ماند و پس از این مستندات را برداشته و شرکت ها می توانند با خیال راحت به دفتر بازگشت.”

مرتبط با: در اینجا یک عکس فوری از آنچه در وال استریت را coronavirus پروتکل نگاه خواهم برای بازگشت به کار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de