در یک نمودار: تخمین های جدید در coronavirus مرگ و میر را برای سرد خواندن به عنوان ایالات متحده سهولت و محدودیت های اجتماعی فاصله

رئیس جمهور تهمت است گفت: مردم نیاز به بازگشت به کار.

نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند به coronavirus اما این فقط رسمی شماره. واقعی نرخ بیکاری حداقل 20 درصد به عنوان کسانی که مردم مانند furloughed کارگران بودند که کار نمی کند, اما هنوز هم در نظر گرفته خود را به عنوان داشتن یک شغل شمارش شدند به عنوان بیکار اداره آمار نیروی کار گفت.

رئیس جمهور تهمت و گفت: ممکن است مردم خواهد مرد با بازگشایی اقتصاد اما در این هفته او معکوس و موقعیت خود را در انحلال کاخ سفید coronavirus نیروی کار به tweeting TWTR, +4.03% شنبه که نمی توان آن را کنار گذاشته تا پایان این ماه همانطور که قبلا پیشنهاد شده از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس فقط یک روز زودتر.

رئیس جمهور که در سفر به ققنوس در اوایل این هفته به تور Honeywell صورت-ماسک عملیات تولید صحبت در مورد احتمال مرگ و میر بیشتر. “برخی از مردم شود بد است ؟ بله,” او گفت:. “اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.” رئیس جمهور گفت: ABC اخبار قطع +3.40% : “این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن.”

‘این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن.’

— رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به یک “تشویق کننده” برای این کشور پیش بینی کرد که اقتصاد خواهد بود “خشمگین” در سال آینده. “من نمی خواهم به آقای عذاب و دل تنگی” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت. “این یک موضوع بد.”

پیش بینی که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد و در نهایت مرگ از COVID-19 نوسان بسته به میزان عفونت و چگونه به زودی و/یا با چه سرعتی متحده بازگشایی اقتصاد خود را. با بیشتر کشورهای آرامش بخش stay-at-home اقدامات و اجازه می دهد سواحل و غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی, اما, پیش بینی آمریکا از مرگ باید دید.

Youyang Gu یک محقق مستقل که فارغ التحصیل از موسسه تکنولوژی ماساچوست در سال 2015 گفت: این مهم در نظر گرفتن یک مدل تاریخی دقت زمانی که با استناد به پیش بینی های خود را: “یک مدل نیست بسیار مفید است اگر آن را دقیق است.” مدل او یکی از چندین ذکر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

او پروژه های 161,727 مرگ و میر ناشی از بیماری تنفسی توسط Aug. 4 با حاشیه-از-خطا در محدوده 99,000 به 266,000 با در نظر گرفتن نرخ انتقال طول زمان آن طول می کشد برای بازیابی و چگونه یک فرد باقی می ماند مسری است. بیشتر بخوانید درباره مدل خود را با این نسخهها کار در اینجا.

“ما در حال حاضر به احتمال زیاد تاریخ است که ایالات متحده پیشی بگیرد خاص مرگ و میر نقاط عطف” Gu گفت. “ما تخمین می زنند 69% شانس که ایالات متحده پیشی 100,000 مرگ و میر در ژوئن 1, با 27 مه که به احتمال زیاد تاریخ” Gu گفت. هیچ یک از این پیش بینی ها را به حساب موج دوم در سقوط یک سناریو که Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای بیش از سه دهه گفت: تقریبا قطعا اتفاق می افتد.

منبع: Youyang Gu covid19-projections.com

Gu با استفاده از هوش مصنوعی به خود بینی از جمله نرخ انتقال عفونت و دوره و او روزانه با استفاده از داده های مرگ و میر گزارش شده توسط هر یک از ایالات متحده در منطقه به پیش بینی آینده و میر گزارش شده. “این مهم است که به در نظر گرفتن یک مدل تاریخی دقت در علاوه بر این به آن در آینده پیش بینی” او گفت:.

حدود 134,000 مردم در آمریکا می میرند از COVID-19 بیش از دو برابر برآورد پنج هفته پیش از 72,000 با توجه به موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی. این پروژه 100,773 مرگ و میر ناشی از COVID-19 مارس 21.

که طرح که یکی از اقدامات کلیدی تماشا کاخ سفید می تواند به عنوان بالا به عنوان 243,000 به حساب موسسه حاشیه خطا. کریستوفر موری مدیر موسسه ذکر شده “زودرس آرامش اجتماعی فاصله” به عنوان دلیل اصلی برای افزایش طرح.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر می تواند به 3000 در روز در ماه ژوئن 1 از 2000 تن در روز در حال حاضر با توجه به داده های اولیه از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز روز دوشنبه. داده ها بر اساس یک مدل توسعه یافته توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

“ما حدس خشن است که ماه ژوئن حداقل 95% از ایالات متحده هنوز هم مستعد” IHME را Murray NPR گفت. “این بدان معناست که البته آن را می توانید راست آمده است. و بنابراین پس از آن ما واقعا نیاز به یک استراتژی قوی در محل نیست که در موج دوم.”

در آغاز همه گیر CDC هشدار داد که در بدترین سناریو 2.4 میلیون به 21 میلیون نفر می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان به طور بالقوه باید آنها را بیمار ظرف یک شیر تغلیظ شده قاب زمان فلج کننده این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی. ایالات متحده بیمارستان ها باید بیش از 924,000 کارکنان بیمارستان تخت با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان.

منبع: Youyang Gu covid19-projections.com

از شنبه 8.7 میلیون نفر تا به حال تست شده در ایالات متحده برای SARS-CoV-2. وجود دارد 1,283,929 موارد تایید شده در ایالات متحده و 78,746 مرگ و میر ناشی از آن تقریبا 26,563 بودند در ایالت نیویورک, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده و 57,180 بازیافت. در سراسر جهان وجود دارد 4,020,878 مورد تأیید و 279,007 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در این هفته او شگفت زده شد که 80 درصد از موارد جدید در نیویورک بودند افرادی که در خانه بودند و بیشتر بیکار و یا بازنشسته. “ما فکر کردیم که شاید آنها در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و گرفته ایم اقدامات خاص در حمل و نقل عمومی اما در واقع هیچ چرا که این مردم بودند که به معنای واقعی کلمه در صفحه اصلی,” او گفت:.

در مغلوب ساختن پیشی جستن یک در یک مصاحبه با David Muir در ABC News در شنبه Muir با اشاره به این که رئیس جمهور این کشور از دست داده است بیشتر مردم از COVID-19 نسبت طول جنگ ویتنام. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Muir که بسته شدن اقتصاد بود بزرگترین تصمیم گیری از ریاست جمهوری خود و آینده خود را تصمیم به بازگشایی آن نیز یک تصمیم بسیار بزرگ است.

ببینید:تهمت ادعای خود را “اقتدار است و مجموع’ وقتی که می آید به بازگشایی اقتصاد به عنوان فرمانداران ایجاد منطقه ای فشردگی برای هماهنگ کردن روش های

به علاوه:مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ طرح به بازگشایی کسب و کار قبل از هجوم آن

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها هشدار داد که تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع از COVID-19 بیماری ناشی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 هستند فزاینده اقتصاد به رکود بزرگ; تاثیر فرستاده است میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% ricocheting شدید در هفته های اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصدیق آن خواهد شد به احتمال زیاد منجر به مرگ و میر بیشتر. “این امکان وجود خواهد داشت برخی از دلیل شما نمی شود قفل شده است به یک آپارتمان و یا یک خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از دوره گذشته از زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور با اظهار تاسف جاری تعداد مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا “من همیشه احساس 60 و 65 و 70 و وحشتناک به عنوان آن است. منظورم این است که شما در حال صحبت کردن در مورد پر کردن استادیوم یانکی با مرگ است. بنابراین من فکر کردم که وحشتناک بود.”

‘زندگی انسان بی بها است،’

— نیویورک اندرو کومو رژیم صهیونیستی است.

کسب و کار از جمله ورزشگاه, سالن مو, خال کوبی سرو و سینما در حال بازگشایی در گرجستان با وجود دولت را روندی رو به پایین مسیر از موارد بیش از 14 روز به عنوان گذاشته شده بود را میان کاخ سفید را معیار متحده برای بازگشایی. و نه کارولینای جنوبی که با آغاز بازگشایی سواحل و فروشگاه های بزرگ.

برخی از 38 متحده کاسته محدودیت از جمله کلرادو, فلوریدا, آیداهو, ایندیانا, آیووا, لوئیزیانا, می سی سی پی, مونتانا, داکوتای شمالی, اوهایو, تنسی, تگزاس, یوتا و وایومینگ, در میان دیگران.

کومو گفت: بازگشایی هر دو اقتصادی سوال و بهداشت عمومی مهم است. او نمی خواهد را انتخاب کنید بین زندگی و دلار, او به خبرنگاران گفت در جلسه توجیهی روزانه شنبه. “وجود دارد یک هزینه اقامت بسته شده است. نیز وجود دارد یک هزینه بازگشایی به سرعت. که حقیقت سخت ما در برخورد با. اجازه دهید صادقانه در مورد آن. بیایید باز مورد,” او گفت:.

“سوال پایین می آید چقدر است یک زندگی انسانی است.” او اضافه شده است. “آنچه دولت امروز را به معنای واقعی کلمه به تعیین که چگونه بسیاری از مردم زندگی می کنند و چگونه بسیاری از مردم می میرند. است که هذلولی.”

کومو گفت که او مانند بسیاری از مردم خسته از نگرانی در مورد مادر خود برادر خود را و قادر به ارتباط با مردم است, اما او همچنین گفت: اقتصاد را نمی توان یک شبه و او روز سه شنبه هشدار داد که اگر تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر شروع به تیک زدن او را “بستن شیر” در اقتصاد است. “زندگی انسان بی بها است ، ما بازگشایی طرح ندارد تجارت.”

منبع: Youyang Gu covid19-projections.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de