دولت ایالات متحده است که در قرض گرفتن شراب خواری با کسری مالی مجموعه به آمار 4 تریلیون دلار در این سال در پی COVID-19 بیماری همه گیر. اگر تاریخ یک راهنمای است که باید یک مثبت برای طلا, یک, از نزدیک دنبال وال استریت نمودار watcher پنج شنبه اشاره کرد.

“چه رشد در عظیم صعودی تغییرات به خزانه داری بدهی برجسته? طلا البته” نوشت: جف norbert furr بنیانگذار رنسانس کلان در توجه داشته باشید این برنامه شامل نمودار زیر:

رنسانس ماکرو

Norbert furr گفت: افزایش بدهی صدور سال بیش از سال آهنگ بسیار نزدیک به جلو برمی گرداند برای طلا. این نمودار نشان می دهد به طور متوسط شش ماه به جلو بازگشت طلا که در طول دو سال گذشته رشد بدهی صدور و بازدید از 90 درصد است و 13 درصد با این فلز زرد رنگ افزایش 79% از زمان و یا در 39 43 موارد رفتن به 1984.

“این در مورد سرعت و سطح و زمان آخرین ما شاهد چیزی شبیه بود که در طول پس از سال 2009 که به ما دو سال از طلا و عملکرد قبل از انقباض 2010 portended به درستی دوره ای اوج,” او نوشت.

ژوئن طلا GC00, -1.21% رز $37.30 یا 2.2% به حل و فصل در $1,725.80 دلار در هر اونس پاک کردن هفتگی از دست دادن حتی به عنوان سهام و دلار آمریکا در زمین به دست آورد. قیمت طلا در معاملات آتی آمار بیش از هفت سال به بالا فقط خجالتی از $1,790 هر اونس در اوایل ماه آوریل retracing تا حدودی به عنوان سهام bounced بازگشت خود را از اواخر ماه فوریه و مارس شیرجه رفتن. قیمت طلا در معاملات آتی باقی می ماند تا بیش از 13% در سال به, تاریخ, در حالی که محبوب SPDR Gold Trust ETF GLD -0.60% شد تا حدود 13% تا کنون این سال است.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% شد تا کمی بیش از 200 نقطه و یا 0.9% در روز پنج شنبه در حالی که S&P 500 SPX +1.68% پیشرفته 1.3 درصد و نزدک کامپوزیت COMP +1.57% شروع به پریدن کرد 1.4% برای پاک کردن آن 2020 از دست دادن.

طلا می توانید آن پناهگاه تجدید نظر کاهش سهام و افزایش در حالی که قوی تر دلار باعث می شود کالا قیمت در ارز گران تر به کاربران از ارزهای دیگر.

اما برخی از تحلیلگران استدلال کرده اند که طلا باید پیدا پشتیبانی حتی اگر سهام همچنان به فشار بالاتر در یک ارتجاعی خود را از 23 مارس پایین به عنوان سرمایه گذاران به دنبال یک پرچین در برابر هر گونه حرکت نزولی شوک در هفته های آینده و یا ماه به عنوان آسیب را از این بیماری همه گیر روشن می شود.

وزارت خزانه داری ایالات متحده در اوایل این هفته گفت: این برنامه ریزی برای قرض گرفتن حدود 3 تریلیون دلار در این سه ماهه آن را به عنوان حرکت به صندوق اضطراری برنامه های تصویب شده توسط کنگره برای کوسن اقتصاد از ضربه ناشی از این بیماری همه گیر. که پنج بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی سه ماهه در مجموعه ای در میان بحران مالی 2008.

کسری بودجه است که در مسیر به آمار اسمی رکورد $3.7 تریلیون دلار در سال مالی سال 2020 با توجه به دفتر بودجه کنگره به خوبی بالاتر از رکورد قبلی از $1.413 تریلیون دیده می شود در سال 2009 در حالی که بدهی های ملی آماده است به زودی بالا $25 تریلیون است.

جزئیات:خزانه شیفت به دیگر بدهی های بلند مدت ارائه شده از جمله 20 میلیارد دلار در 20 سال اوراق قرضه برای تامین مالی کسری بالونی

مقدار طلا را به منصه در دههی 1990 به عنوان میزان بدهی برجسته رشد نسبتا آهسته رای قابل پیش بینی bottoming زمانی که بدهی نرخ رشد منفی شد به طور خلاصه در آغاز قرن 21 به عنوان بودجه دولت به طور موقت نقل مکان کرد و به مازاد norbert furr گفت.

“این اطلاعات و این روند همچنان به حمایت از ما تماس با طلا به عنوان یک دارایی کلاس,” او نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de