در CA: آیا این سواحل انجام آن بهترین است ؟ وقتی که می آید به ماندن در منزل بله

تلفن همراه داده ها نشان می دهد ساکنان ساحلی در اطراف نقل مکان کرد کمتر از مردمی در مناطق دیگر کشور است. و طرفداران حفظ حریم خصوصی سوال چرا آدرس مثبت COVID-19 بیماران هستند که با پاسخ اضطراری. به علاوه: ما مرکزی کالیفرنیا اتاق خبر, مذاکرات در مورد کار خود را از آنجا که همه چیز تغییر کرده است.

این Arlene با اخبار به بستن یک هفته دیگر. ما آن را دوستان ما آن را انجام داد.

اما برای اولین باریک سونوما کانتی کارخانه شراب سازی چرخ دنده تا برای اولین بار به بازگشایی شده است. شما فقط نمی تواند نوشیدن شراب در سایت نشده است.

توجه داشته باشید سریع: من در عدم پرداخت کردند هفته آینده بخشی از هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری های گرفته شده در پاسخ به کروناویروس-شتاب تبلیغات کاهش می یابد. لطفا در نظر گرفتن اشتراک در رسانه های محلی خود خروجی برای اطمینان حیاتی ما کار همچنان ادامه دارد.

ایمن ماندن و مطلع با اخبار و منابع از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه و فراتر از آن: برای ثبت نام در کالیفرنیا امروز (از آن رایگان است!).

در ایالات متحده سواحل مردمی ماند و نزدیک به خانه

ایالات متحده آمریکا امروز شده است ردیابی و تجزیه و تحلیل های ناشناس تلفن همراه داده ها از بیش از 16 میلیون دستگاه را به ببینید که چگونه ساکنان در پاسخ به اقامت در خانه سفارشات و اخیرا چگونه اغلب آنها بوده است جسارت کردن.

معلوم ساکنان ساحلی هستند کمتر احتمال دارد به بازگشت به زندگی بر روی بروید.

همانطور که از اوایل این هفته تمام 10 کشور با کمترین نرخ از ترک خانه شد و در غرب و شرق سواحل. ترکیب مساحت متحده از تگزاس به دلاور در خانه به سمت چپ بالاتر از نرخ قبل از هر متحده صادر stay-در-خانه سفارشات و آن را بیشتر تلفن همراه به عنوان محدودیت برداشته می شوند.

در سراسر کشور هر چند جنبش بازگشت: آمریکا تحرک است که تقریبا در نیمه راه بازگشت به جایی که آن را در فوریه.

می خواهید بیشتر Golden State news? ثبت نام برای ما کالیفرنیا عضویت در خبرنامه اینجا.

استفاده های جدید برای دوره های گلف; وزیر دفاع آمریکا گفته است هیچ; multi-شهرستان ائتلاف تدافعی جلو

این مورد برای تبدیل مورد استفاده قرارگرفته و گران قیمت برای حفظ زمین های گلف به شکوفایی پارک های عمومی. گورستان می تواند کار بیش از حد.

Elon Musk می آموزد کلمه هیچ. دولت کافر شرکت SpaceX درخواست برای $655,500 در بخشی به دلیل بیس بال تاکتیک برای بازگشایی خود تسلا تسهیلات ساخت (که تلاش می کرد).

را فراموش کرده کشورهای غربی پیمان. یک گروه از گلدن استیت استان ها به جای باندهای با هم در تلاش برای سرعت بیشتر و با خیال راحت بازگشایی اقتصاد است.

پاسخ اول باید آدرس مثبت COVID-19 موارد است. طرفداران حفظ حریم خصوصی نگران

مقامات بهداشت عمومی در شهرستان ونتورا در حال انتشار آدرس از بیمارانی که آزمایش مثبت با کروناویروس به آتش نشانان و امدادگران و پرسنل اجرای قانون.

آنها می گویند انتشار این اطلاعات را تضمین می کند اولین پاسخ دهندگان در مورد اورژانس تماس بگیرید و اجازه می دهد آنها را به پاسخ مناسب تجهیزات حفاظتی.

“آن محدود است به آنچه آنها نیاز خواهد بود برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری می گوید:” استیو کارول کانتی اورژانس خدمات پزشکی مدیر.

برخی از حقوق و حریم خصوصی طرفداران اما نگرانی در مورد عواقب ناخواسته از انتشار اطلاعات شخصی از ترس آن را دلسرد می تواند برخی از مردم از گرفتن تست شده است.

چه چیز دیگری ما در حال صحبت کردن در مورد

بی خانمان encampments نمی تواند زیر و یا همراه لس آنجلس بزرگراهیک قاضی حکومت جمعه. اردوگاه ها باید پاک شود و افراد مستقر در اجتماعی فاصله پناهگاه منظور متحده است.

یکی از بزرگترین باتری ذخیره سازی پروژه ها در کشور در حال آمدن است به شهرستان ونتورا. پس از تکمیل آن را ذخیره انرژی به اندازه کافی به قدرت 80,000 خانه و کسب و کار به مدت چهار ساعت.

J. C. Penney فایل برای ورشکستگی و اعلام کرد برخی از فروشگاه دائمی بسته شدن. آن را عمیقا در بدهی.

  • در دیگر خرده فروشی, اخبار, 8,400 مردم امضای طومار برای باز نگه دارید یکی از 16 Nordstrom فروشگاه برای.

یکی از اعضای کوچکتر خانواده من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به یک هتل. در اینجا چگونه تجربه خود را (و همه ما) متفاوت خواهد بود وقتی که زمان می آید.

آن را به روزنامه نگاران محلی به داستان در حیاط خلوت خودو در Coachella Valley حتی به عنوان درآمد تبلیغ shrivels آنها در حال کار بر روی overdrive برای انجام درست آن.

و صحبت از…

90 روز ماه

بیش از چند هفته گذشته من رسیده ام به کالیفرنیا خبرنگاران در سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه برای پیدا کردن چگونه کار خود را تغییر داده است و با ورود coronavirus.

خبرنگاران ضروری کارگران تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارشات و ما شده ایم در اینجا در هر مرحله از راه. از من خواسته کیرا هاسیک خبرنگار در ویسالیا بار-دلتا/شهرستان تولار پیش-ثبت نام برای صحبت بیشتر در مورد او newsroom کار است. به عنوان خوانده شده اعزام و او در توییتر دنبال کنید در اینجا (او نوع خنده دار):

راستش ممکن است احساس مانند سوم ماه مارس.

تیم ما حل و فصل است (تا آنجا که می توانید یکی) به روال جدید از پوشش همه گیر عمدتا از خانه گاهی اوقات خارج از خانه با یک ماسک یا یک فاصله امن از دیگران است.

از طریق آن همه ما hustled به نمایشگاه اطلاعات دقیق به خوانندگان ما به دنبال این همیشه در حال تغییر وضعیت است.

خبرنگار ما جاشوا Yeager و مستند به یک سری از شیوع بیماری در پرستاری ماهر امکانات گفتن داستان از مردم پشت چشمگیر اعداد. او همچنین با توجه play-by-play به روز رسانی در شهرستان ها و شهرها ” گفتگو و برنامه ریزی برای بازگشایی.

خبرنگار ما Sheyanne رومرو است پژوهشگر به مسئولیت های خود در سایت های مختلف در حالی که هنوز پوشش شکستن داستان در مورد شیوع بیماری در مواد غذایی تجهیزات برای تولید و پوشش یک تجمع برای بازگشایی کالیفرنیا.

در اوایل خبرنگار James Ward در زمان شیرجه رفتن به عمق archives نشان می دهد که چگونه همه گیری آنفولانزای اسپانیایی آمار جوامع ما یک قرن پیش. او در حال حاضر نگه داشتن خانواده را سرگرم با یک پناهگاه در محل تئاتر سری در حالی که مقابله با سخت news مانند یک خانه سالمندان در تاریخ دولت جریمه و تاثیر این بیماری همه گیر در محلی صنعت گردشگری و بیمارستان ها.

با فصل لغو ورزش ما خبرنگار Vongi یانگ گرفته است زمان به نگاه در همه زمان بهترینها و winningest مربیان سراسر high school sports. او همچنین شروع به پریدن کرد پردازنده COVID-19 گزارش قطار های یک ویسالیا, پرستار, تجربه, تست مثبت برای این بیماری است.

من مشغول نگه داشتن تا با مدارس’ آموزش از راه دور چالش ها و مبارزات کوچک کسب و کارهای محلی.

جانباز عکاس ران Holman اتحاد شات همه چیز از کاستکو صف های طولانی و رستوران’ منظقه وانت به خانواده بازديد از طریق خانه سالمندان ویندوز و COVID-19 تست در بیمارستان محلی.

بسیاری از بهداشت روانی کارشناسان پیشنهاد کرده اند “گرفتن یک استراحت از اخبار” در طول این زمان. که سخت است برای انجام زمانی که شما در حال آنهایی که گزارش آن. اما از طریق قطعیت تیم ما کشیده با هم گفتن از داستان های مهم و حمایت از یکدیگر است.

که شما آن را انجام دهید برای من برای این هفته. تا زمانی که ما دوباره ملاقات ایمن ماندن (و آگاهانه کمک می کند که اگر شما اشتراک خود را رسانه های محلی خروجی!).

در کالیفرنیا یک خلاصه ای از اخبار از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر. همچنین کمک: San Francisco Chronicle, لس آنجلس تایمز, LAist رودخانه مطبوعات-سازمانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>