کارگران مهاجر در میشیگان گلخانه ای: ما فریب خورده, فریب به اخراج

زمانی که ادواردو ریس-Trujillo وارد میشیگان در سال 2018 به کار در گلخانه در حدود 30 دقیقه در جنوب دیترویت او امیدوار به کسب پول به اندازه کافی برای کمک به برخی از فقیر اعضای خانواده در مکزیک است.

مهاجر کارگر آمده بودند به ایالات متحده آمریکا از نظر قانونی به کار در چهار ستاره گلخانه ای در Carleton از طریق موقت کشاورزی ویزا شناخته شده به عنوان H-2A.

اما او گفت: او خرد شد پس از او و دیگر کارگران فریب خورده بودند از خود پرداخت و با وجود ساعات کار طولانی.پس از آنها شکایت کرد و گفت که آنها اغوا و فریب توسط کارفرمای خود را به بازداشت توسط فدرال مهاجرت عوامل در یک پارکینگ خارج شده و در نهایت ارسال به مکزیک بازگشت.

“این عادلانه نیست” ریس-Trujillo, 32 گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه از طریق یک مترجم در طول یک مصاحبه تلفنی از پوئبلا دولت در مکزیک که در آن او زندگی می کند. “این منصفانه نیست برای ما کار بسیار سخت است اما به جای تحویل داده شد به مهاجرت. … آنها نمی خواهند به پرداخت ما.”

در یک طرح دعوی در دادگاه در هفته گذشته در ایالات متحده دادگاه منطقه در دیترویت هفت کارگران مهاجر از مکزیک از جمله ریس-Trujillo, ادعا می کنند که چهار ستاره گلخانه ای و عامل آن مورد استفاده قرار گیرد به استخدام آنها را نقض نیروی کار دستمزد و قاچاق قوانین در سال 2017 و 2018.

“آنها مجبور شدند به کار صدها ساعت بدون پرداخت” شکایت می گوید. “آنها نمی پرداخت برای بسیاری از هفته کار و ترک آنها را بدون پول برای مواد غذایی و سایر ملزومات. … زمانی که شاکیان ایستاده بود تا خود را به قاچاقچیان شکایت به چهار ستاره و آن عامل جذب خود را در مورد بهره برداری, عامل تحویل آنها به مقامات اداره مهاجرت به آنها تبعید شدند و برای جلوگیری از پرداخت به شاکیان برای کار خود را.”

چهار ستاره به شدت تکذیب اتهامات.

وکیل کارگران می گویند که این مورد نشان دهنده گسترده تر مشکل با سوء استفاده در H-2A ویزا سیستم و دیگر مهاجر کارگران مزرعه در میشیگان و کشورهای دیگر. در سال گذشته وجود دارد 9,096 کشاورزی کارگران در میشیگان با H-2A ویزا هفتم-بزرگترین دریافت کننده H-2A در میان کارگران همه کشورها.

“این یکی از فاحش ترین موارد من دیده ام از کارگران ایستاده تا برای حقوق خود” بودند که انتقام در برابر سعید بن Botts وکیل Centro de los Derechos دلم Migrante (مرکز مهاجرین, حقوق) که کمک فایل طرح دعوی در دادگاه. “این کارگران بودند نگرانی که از نظر قانونی محافظت شده است.”

طرح دعوی در دادگاه در برابر چهار ستاره و رئیس جمهور آن توماس اسمیت توسط مرکز و دو نفر دیگر از مهاجران حمایت گروه: Michigan مهاجر حقوق مرکز و کارگر خدمات حقوقی در میشیگان.

مستقر در شهرستان مونرو, چهار ستاره دارای بیش از 100 نفر از کارکنان را بدست آورده و 18 میلیون دلار فروش در یک سال, فروش گیاهان جوان به پایان رسید و محصولات در سراسر ایالات متحده به باغ خرده فروشان landscapers خرده فروشی تولید کنندگان و عمده تولید کنندگان این شکایت گفت. آن را بالا تامین کننده ‘ثابت برندگان’ یک نام تجاری به عنوان یک توصیف “droplets با نام تجاری” در وب سایت خود را.

در یک بیانیه ارائه شده از طریق آن وکیل مایکل Stroster چهار ستاره گفت: طرح دعوی در دادگاه ادعا درست نیست.

“ما اتهامات ساخته شده توسط سابق قرارداد کارگران بسیار جدی و پیدا کردن آن به ویژه نگران کننده است که هر کسی که ادعا می کنند که چهار ستاره نکردن پرداخت تهدید قرارداد کارگران اقدام و یا درگیر شد و در هر راه با اخراج هر فردی که مشغول به کار در آن مرکز” چهار ستاره گفت. “است که به سادگی درست نیست. ما بسیار با اعتماد به نفس است که چهار ستاره عمل مناسب و قانونی در همه زمان ها و اتهامات وضع شده علیه شرکت ما خواهد بود را رد کرد و در تمامیت خود.”

در این بیانیه گفته است که “چهار ستاره گلخانه موفقیت محصول عالی کار انجام شده توسط کارکنان ما و قرارداد کارگران است. است که چرا ما در حال اختصاص داده شده به مطابق با قوانین, قوانین و مقررات و اطمینان از یک محل امن برای همه است.”

چهار ستاره اضافه شده: “ما پیش بینی نشده است و ارائه هر گونه اظهار نظر عمومی در انتظار دادخواهی و نگاه به جلو به ما فرصت را به شنیده می شود در دادگاه.”

طرح دعوی در دادگاه ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن به جهان از کارگران بخش کشاورزی در میشیگان بسیاری از آنها در صورت سختی و بهره برداری گفت: مهاجر طرفداران.

سفر از مکزیک به میشیگان

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده به کارگران با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در سال 2017 و 2018 کارگران — همه از مکزیک ارائه شد یک فرصت برای مهاجرت به آمریکا به عنوان کارگران موقت در کشورهای مختلف از جمله میشیگان.

آنها “از روستایی مناطق فقیر مکزیک که در آن وجود دارد چند فرصت برای اشتغال پرداخت می شود و هیچ فرصت است که پرداخت حقوق و دستمزد در مقایسه با کسانی که وعده داده شده تحت H-2A برنامه” شکایت می گوید. آنها “سفر به ایالات متحده قابل توجهی در هزینه های شخصی برای حمایت از خانواده خود را.”

ریس-Trujillo گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه او مشتاق به پیدا کردن کار در آمریکا از آنجا که او گفت: او می تواند کسب درآمد بیشتر در یک روز در آمریکا بیش از یک هفته در مکزیک است.

چهار ستاره با اتکا در یک مزرعه کار پیمانکار مستقر در فلوریدا Vasquez مرکبات و تخلیه به استخدام کارگران.

ریس-Trujillo و شش دیگر کارگران در میشیگان از دسامبر 2017 تا ژوئن 2018 تحت یک قرارداد است که به آنها پرداخت $12.75 یک ساعت به 36 ساعت در هفته در گلخانه از ژانویه سال 2018 به پایان ماه ژوئیه آن سال از طرح دعوی در دادگاه می گوید.

ریس-Trujillo گفت که او تنها با دریافت چند حقوق قبل از آنها متوقف شده است. در برخی موارد چک از کارگزینی منعکس.

اضافه کردن به مشکلات مالی بود که آنها نمی پرداخت برای سفر خود را و هزینه های ویزا رو بدهی با علاقه رو به رشد این شکایت می گوید.

کارگران نیز به دروغ خود را در مورد وضعیت ویزای گفت: توسط همکاران که ویزا بودند که طولانی قبل از آنها وارد میشیگان. خود ویزا به حال در واقع در حال حاضر تمام شده در زمان آنها وارد میشیگان.

کارگران “شد و پس از جان گذشته برای پول برای نیازهای اساسی از جمله مواد غذایی با استفاده از بازگشت به خانه به مکزیک که آنها به حال کمی چاره ای جز به کار در چهار ستاره” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

در چهار ستاره کارگران مشغول به کار در درجه اول در بخش حمل و نقل به طرح دعوی در دادگاه می گوید: “انتخاب و حمل و نقل گیاهان از گلخانه به بخش حمل و نقل که در آن آنها یکی از گیاهان حمل و نقل کد و برچسب و بسته بندی آنها برای حمل و نقل در سراسر کشور است. وظایف دیگر درگیر ساخت جعبه جارو و پیرایش گیاهان است.”

آنها ساخته شده بودند به کار بیش از 60 ساعت در هفته به طرح دعوی در دادگاه می گوید و شرایط زندگی خود شدند و به چالش کشیدن.

ریس-Trujillo گفت که او زندگی می کردند در یک آپارتمان یک خوابه در نزدیکی گلخانه همراه با هفت ساکنان دیگر: شش نفر در اتاق نشیمن و دو اتاق خواب.

کارگران “قرار بود پرداخت می شود $12.75 در هر ساعت بر اساس بارگیری در این هفته اما نمی شد در زمان پرداخت می شود پرداخت نمی شود به طور مداوم و پرداخت نشده در تمام برای صدها ساعت کار در چهار ستاره” شکایت می خواند. کارگران “پرداخت شد با چک که منعکس بارها و بارها به این نکته که این فروشگاه که در آن به شاکیان خواهد پول خود را چک شروع به امتناع از پول نقد خود را چک میکند.”

تلاش برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی و بدهی کارگران شکایت به همکاران و چهار ستاره است.

این زمانی است که اقدامات تلافی جویانه و تهدید آغاز شده و آنها ادعا می کنند.

شرکت گفته retaliates

کارگران گفت: آنها با تهدید در حال ارسال به مکزیک بازگشت و در لیست سیاه از کار در آمریکا بار دیگر تحت برنامه ویزای.

سپس در 21 مارس 2018, استخدام عامل جلب و جذب کارگران از شاه بلوط تپه آپارتمان مجتمع جایی که آنها زندگی می کردند و گفتن آنها را آنها نیاز به ترک آنجا که از یک مسکن بازرسی با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

به آنها گفته شد توسط همکاران یک “غلط ادعا می کنند که آنها مصرف آنها را خرید در خارج در حالی که بازرسان آمد به آپارتمان خود را و به آنها اطمینان داد که آنها تا به حال هیچ چیز به نگرانی در مورد.”

آنها سوار یک اتوبوس و وارد در خارج از پارکینگ.

به عنوان او را از اتوبوس, ریس-Trujillo گفت: او به خاطر درخواست راننده اتوبوس چه زمانی او را به بازگشت به آنها را انتخاب کنید تا از خارج شده است.

اما در پارکینگ شد و عوامل مهاجرت.

“به محض این که رسیدیم از اتوبوس وجود دارد یک گشت در انتظار آنها” ریس-Trujillo گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “گشت زنی گفتن آنها در بلندگوها چیزی است که ما را درک نمی کنند.”

آنها دستگیر شدند و به زندان شهرستان Calhoun, جایی که آنها باقی می ماند برای یک یا دو ماه قبل از تبعید به مکزیک.

کارگران نمی توانید به یاد بیاورید که آیا فدرال مهاجرت عوامل بودند با مهاجرت و گمرک (ICE) و یا گمرک و حفاظت از مرزها (CBP). سخنگویان این دو سازمان در میشیگان نیست اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

کارگران نمی توانند برای دریافت وسایل شخصی خود را قبل از آنها مجبور به ترک امریکا است.

زمانی که کارگران “بازداشت شدند تقریبا تمام وسایل شخصی خود را — از جمله لباس های خود را و اسناد و مدارک شخصی مانند ویزا و شناسنامه بود و در سمت چپ شاه بلوط تپه آپارتمان” شکایت می گوید. این “عامل جذب هرگز بازگشت اموال خود را و (کارگران) هرگز بهبود بسیاری از این موارد شده اند و قادر به پرداخت هزینه برای آنها را جایگزین.”

ماریا Perales سانچز با مرکز مهاجرین, حقوق گفت که کارفرمایان اغلب با استفاده از پیمانکاران و عوامل به استخدام کارگران و سپس سعی کنید برای جلوگیری از مسئولیت چگونه کارگران ممکن است بدرفتاری شود. اما کارفرمایان آگاه هستند از سوء استفاده است که اتفاق می افتد از طریق عوامل, او گفت:.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که چهار ستاره را انتخاب Vasquez مرکبات و تخلیه با وجود سابقه کار نقض.

در ماه مارس سال 2016 آن جریمه شد تقریبا $22,000 توسط وزارت حمل و نقل برای یک سانحه رانندگی که منجر به کشته شدن شش کارگر در حال حمل و نقل از, Monroe, Michigan, به مکزیک بازگشت. در سال 2018 وزارت کار خاطی Vasquez برای مدت سه سال از H-2A برنامه.

یک نماینده از Vasquez مرکبات و تخلیه نمی تواند نظر رسیده است. شماره تلفن های ذکر شده در وب سایت برای شرکت کار نمی کند.

در آوریل مرکز مهاجر حقوق منتشر شد یک گزارش با عنوان “رسیده برای اصلاحات: سوء استفاده از کارگران کشاورزی در H-2A برنامه” است که در بر داشت که همه از 100 کارگران آنها مصاحبه کرده بود حقوق آنها نقض شده است. و 96% تا به حال سه نقض.

حدود یک سوم نیست احساس رایگان برای ترک و یک سوم تا به حال محدودیت در تحرک آنها در این گزارش گفت:.

موارد نقض حقوق بشر آمده است که به تعدادی از H-2A ویزا مشخصی است.

در سال 2013 وجود دارد کمتر از 100,000 H-2A موقعیت های سراسر کشور تنها با 585 از آنها در میشیگان.

در سال گذشته وجود دارد 257,661 H-2A ویزا کارگران با 9,096 از آنها در میشیگان.

اهمیت کارگران کشاورزی است که به ویژه مهم در طول coronavirus بحران با نگرانی در مورد تامین مواد غذایی گفت: طرفداران.

“این کارگران بحرانی ستون فقرات چیزی است که ما زنده” گفت Botts یکی از طرح دعوی در دادگاه وکلای مدافع.

چه اتفاقی افتاد در میشیگان “مشکل ساز است از این نوع مسائل ما را در H-2A برنامه ویزای سراسر کشور” Botts گفت. “مشکلات وجود دارد که کارگران به کارفرما تنها و وضعیت مهاجرت آنها به کارفرما. آنها می توانند بهره برداری از کارگران زیرا آنها می دانند که کارگران وابسته به آنها را برای وضعیت حقوقی. این یک مورد که در آن کارفرمایان در زمان بهره برداری کامل از این کارگران است.”

یکی از کارگران که مشغول به کار در چهار ستاره خراردو سانتیاگو هرناندز گفت: “ما دریافت بسیاری از وعده های دروغین. نباید آن را ممکن است برای ما برای کار خیلی سخت و نه پرداخت می شود باید.”

تماس با Niraj Warikoo:[email protected] یا 313-223-4792. توییتر @nwarikoo

در زیر یک کپی از طرح دعوی در دادگاه:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>