‘اگر آن را امن برای انجام این کار’: بازیکنان NBA به نفع سرگیری 2019-20 فصل به طور منظم با تمام حذفی برنامه

بازیکنان NBA می خواهید به از سرگیری 2019-20 فصل با فصل به طور منظم و کامل حذفی, برنامه, “اگر آن را امن برای انجام این کار” ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط گفت: ماموران در یک یادداشت ارسال شده در روز سه شنبه.

این یادداشت آمد و به عنوان ESPN گزارش NBPA منطقه ای نمایندگان رسیده به بازیکنان به صورت رسمی بررسی درخواست اگر آنها می خواهند به بازگشت این فصل است.

در حالی که رسمی شد و پاسخ اکثریت در حمایت از سرگیری فصل یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، کسی نخواست نامش فاش شود چرا که او مجاز به صحبت علنی در مورد ماهیت حساس این موضوع است.

در این یادداشت “اگر آن را بی خطر است برای انجام” شد تاکید, با تاکید بر چالش مواجه ورزشی آنها به عنوان تلاش برای بازگشت.

نظر: رقابت بیشتر با MLB حس می کند برای NBA آن را به عنوان تلاش می کند به تغییر فصل

“آخرین رقص’: رتبه بندی Michael Jordan شدیدترین NBA رقبا از 1990s

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

این یادداشت به طور خلاصه recapped روز جمعه NBPA بازیکنان جلسه که شامل یک جلسه با کمیساریای آدم نقره ای. این یادداشت تایید کرد که “هر گونه از سرگیری نخواهد عبارتند از طرفداران در عرصه و احتمال را در یک سایت اما دوباره خیلی زود به حدس و گمان در مورد اینکه آیا هر گونه طرح اجرا خواهد شد.”

این اتحادیه گفت: آن تشکیل یک کمیته مشترک از NBPA کارکنان خارج از کارشناسان و بازیکنان Chris Paul دوایت پاول کایل لوری Jayson تاتوم و راسل وستبروک.

این یادداشت همچنین دقیق واقعیت های اقتصادی coronavirus (COVID-19) در لیگ و بازیکنان. آغاز مارس 15 تیم آغاز خواهد شد خودداری 25% از هر بازیکن چک “با تنظیم خودداری درصد انتظار می رود در ماه های ژوئن و سپتامبر” با توجه به یادداشت.

بازیکنان نیز در مورد حق به صاحبان خاتمه تمام توافق دسته جمعی و تصمیم به گسترش صاحبان حق به انجام این کار تا سپتامبر. 10. درآمد حاصل از 2019-20 فصل اثرات درپوش حقوق برای 2020-21 و نقره گفت: بازیکنان در هفته گذشته از توافق دسته جمعی نیست طراحی شده است به مقاومت در برابر یک بیماری همه گیر.

این NBPA نیز حق فسخ قرارداد و NBPA گفت: در این یادداشت که آن را به امید “نه طرف را مجبور به توسل به چنین اقدام شدید.”

دنبال USA TODAY Sports’ جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de