یاد Midtown نوار های ورزشی فولی را NY بسته شدن

شهر نیویورک ورزشی مکه است نه بیشتر.

فولی را در نیویورک یاد Midtown waterhole گرامی sportswriters طرفداران و دوستداران آبجو به طور یکسان خواهد بود و بسته شدن درهای خود را به طور دائم صاحب شان کلنسی اعلام کرد از طریق توییتر تصویری روز جمعه.

“فولی را نمی بازگشایی” یک یادآوری Clancy گفت: پس از تشکر از پاسخ اول. “فقط با همه چیز که در جریان است فقط هیچ راهی وجود دارد که من می توانید ببینید که ما می توانیم آن را انجام دهد.”

مشهور بیس بال-محور نوار های ورزشی در سراسر خیابان را از ساختمان امپایر استیت, بسته شده بود پس از ماه مارس زمانی که کل شهر رفت و به یک بیماری همه گیر ناشی از خاموش کردن.

“من واقعا نمی دانم چه بگویم جز تشکر از همه شما برای همه چیز را که شما انجام داده ام” Clancy گفت. “فولی را همیشه در مورد مردم است. حتی در حال حاضر که من به اطراف نگاه بسیاری از خاطرات. من از همه شما بچه ها برای من انجام داده اند.”

کلنسی بومی ایرلند سقوط در عشق با بیس بال در حالی که کار به عنوان یک متصدی بار در دهه 1990 باز بار در سال 2004 نامگذاری آن به صورت دیرین نیویورک sportswriter و افسانه ای MLB رسمی گلزن قرمز فولی — مانند کلنسی یک ایرلندی.

شناخته شده برای, در میان تعداد زیادی از دیگر چیزهای مجموعه ای از خاطرات از جمله بیش از 3500 توپ بیسبال pucks کشباف tchotchkes و همه فن حریف جوایز — نمودار الکس رودریگز جراحی مفصل ران کشیده شده توسط جراح در نوار آراسته دیوار, ساخت آن را یک محل مناسب محلی برای علاقه مندان به ورزش برای به اشتراک گذاشتن یک پاینت ضبط یک پادکست میزبان کتاب خریدهای و یا به سادگی گرفتن یک بازی است.

“با تشکر از شما برای آخرین بار” Clancy به پایان رسید و دو دقیقه به علاوه تصویری با. “همه من می گویند این است, این است پایان زمین باز یافته اما این پایان بازی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>