‘من یک مشکل در تنفس,’ yells maskless معامله گر جو خریدار بود که در بیرون از فروشگاه در ویدئو ویروسی

یک زن خرید بدون ماسک در کالیفرنیا معامله گر جو ناشی از یک صحنه جمعه در تماس تلفنی با کارکنان “دموکراتیک خوک” و جیغ profanities.

کاربر توییتر D. Giles ارسال شده چند فیلم از این حادثه که اعتقاد بر این است که صورت گرفته در بقال جدیدترین محل در شمال هالیوود در طول آن روز افتتاحیه. یکی از فیلم های ویروسی رفت و روز شنبه با بیش از 3.6 میلیون بازدید.

“که مورد آزار و اذیت من برای پوشیدن یک ماسک گفت: در این ویدئو. “من یک مشکل در تنفس, دکتر من نمی خواهد به من اجازه پوشیدن ماسک. بنابراین هر کسی اذیت و آزار من به پوشیدن ماسک شما بچه ها در حال نقض قانون فدرال است.”

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

کالیفرنیا آغاز شده که نیاز به ماسک یا پوشش صورت توان در داخل کسب و کار ایالت ژوئن 18. چندین بخش از دولت مورد نیاز ماسک قبل از آن.

معامله گر جو مقامات نبودند فورا در دسترس است برای نظر شنبه, اما بقال می گوید در آن COVID-19 روز رسانی صفحه ای که خریداران خواسته به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها.

ماسک حادثه منجر به بزرگ مجازی نکته: استارباکس barista نکته رشد می کند به $62k پس از شکایت مشتری در مورد در حال حاضر خدمات برای پوشیدن ماسک

Facebook, تبلیغات, تحریم, لیست: شرکت متوقف تبلیغات عبارتند از: Unilever, Coca-Cola, Verizon, Ben & jerry’s

“این است که اولویت ما برای ما به شدت تشویق مشتریان به پوشیدن ماسک یا پوشش در حالی که خرید در فروشگاه های این شرکت اعلام کرد. “که در آن پوشش صورت نیاز توسط دولت و یا مقامات محلی ارتباط برقرار کنیم که به مشتریان ما را به عنوان به خوبی.”

بسیاری از نظرات در رسانه های اجتماعی مورد معامله گر جو حادثه مشابه با پاسخ در یک ویروسی Facebook ارسال maskless مصرف کننده ارسال شده قبلا در این هفته است. در یک Facebook پست دوشنبه, Amber Lynn ژیل ارسال شده یک عکس از یک barista به نام لنین گوتیرز و می گوید او حاضر خدمات خود را برای پوشیدن ماسک.

یک GoFundMe کمپین گوتیرز رشد کرده و به بیش از $67,000 که از بعد از ظهر شنبه.

در حال ماسک مورد نیاز است ؟

دولت های محلی می تواند تصمیم بگیرد چه اقدامات ایمنی برای تحمیل بر کسب و کار و فرد می تواند کسب و کار موسسه بیشتر محدودیت مدیریت بحران متخصص Ronn Torossian که در راس 5W روابط عمومی این شرکت گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته.

فقط به عنوان کسب و کار می تواند نیاز کاربران به پوشیدن پیراهن آنها می تواند نیاز آنها را به پوشیدن ماسک.

هیچ شواهد سطح اکسیژن

آمریکا ریه ارتباط می گوید: در ژوئن 18 پست وبلاگ که “ماسک طراحی شده به تنفس از طریق و هیچ شواهدی وجود ندارد که سطح اکسیژن رخ می دهد.”

این انجمن همچنین می گوید وجود دارد “مطلقا هیچ شواهد علمی که پوشیدن ماسک یا فیزیکی فاصله تضعیف سیستم ایمنی بدن” اما می گوید مردم با موجود مشکلات ریوی باید “بحث در مورد ماسک پوشیدن نگرانی های خود را با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

جعلی ماسک صورت معاف کارت

قانون آمریکایی های معلول وب سایت با هشدار نسبت به “جعلی facemask آگهی” که شامل جعلی “ماسک صورت معاف کارت” و گفت: “یک هشدار “وزارت دادگستری شده است آگاه از ارسال و یا آگهی در اینترنت در مورد آمریکایی های معلول (ADA) و استفاده از ماسک صورت با توجه به COVID-19 همه گیر که بسیاری از آنها شامل وزارت دادگستری را مهر و موم.”

ضد گروهی به نام آزادی به نفس آژانس اعتقاد بر این است که ایجاد ماسک صورت معاف کارت که ادعای دارنده معاف است از پوشیدن ماسک. با توجه به تصاویر از کارت پست شده در رسانه های اجتماعی “مجازات های شیب دار” در معرض تهدید هستند اگر صاحب یک کسب و کار نمی کند و عمل درآمده است.

“اگر در نقض ADA شما می تواند به صورت شیب دار مجازات. سازمان ها و کسب و کار می تواند تا جریمه $75,000 برای اولین بار خود را نقض و $150,000 پس از آن برای هر نقض” کارت خوانده شده. “انکار دسترسی به کسب و کار شما/سازمان خواهد بود همچنین گزارش FTBA برای اقدامات بیشتر.”

FTBA است نه یک دولت و یا آژانس فدرال.

“این موارد صادر شد و نه توسط گروه هستند و نه تایید شده توسط گروه” ADA می گوید در آن هشدار دهنده است. “این گروه خواستار به تکیه بر اطلاعات موجود در این پست و به دیدار ADA.gov برای ADA اطلاعات صادر شده توسط این گروه است.”

کمک: Dalvin قهوه ای

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko