“من بچه های من’: چگونه یک زن فرار خشونت خانگی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

زمانی که جدید کروناویروس در ابتدا آمار کلرادو در اوایل ماه مارس بسیاری از رنگی به فروشگاه های مواد غذایی و پاک قفسه های آماده برای پتانسیل hunkering را در خانه های خود.

اما برای Jeara و او چهار فرزند جوان آن روز اول از ویروس نگاه کمی متفاوت است.

آنها اقامت جدید خود را به حالت عادی در خشونت پناهگاه در شمال کلرادو.

Jeara گفت که او و فرزندان او – سنین 11, 10, 8 و 4 به پایان رسید تا در پناهگاه در مارس 12 پس از یک حادثه مربوط به شوهرش روز قبل.

به منظور حفاظت از امنیت خود و ایالات متحده آمریکا امروز است و با استفاده از نام کامل او یا فرزندان او نام یا شناسایی پناهگاه در این داستان است.

در اسناد دادگاه درخواست مدنی ضابط سفارش Jeara گفت: در مارس 5, شوهرش او را پاره پاره یک گردنبند کردن گردن راندند او پاره پاره عینک خود را خاموش و خود را مسدود خروج در حالی که بطور شفاهی سوء استفاده به پسر خود.

Jeara بسته بندی کیسه ای را با یک سیستم بازی و چند چیز دیگر برای فرزندان و او را متقاعد به توقف مسدود کردن درب گفت: او تا به حال به آنها را به مدرسه. در مدرسه خود را شروع نمی شود برای بیش از دو ساعت است.

“دوازده سال و نیم و این فقط باور نکردنی” Jeara گفت. “نیست و به عقب نگاه کرد.”

برای بسیاری از دیگر Coloradans اخبار روز 5 مارس برای اولین بار بود تایید coronavirus موارد در دولت است. زمان Jeara و فرزندان او نقل مکان کرد و به خشونت پناه هفت روز بعد دولت تا به حال 49 تایید موارد حوادث بودند که لغو شد و دنور مدارس در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انتقال به آموزش از راه دور.

Jeara قادر به بازگشت به دریافت بیشتر از بچه های خود را’ لباس هر چند او گفت که او تا به حال به پرتاب بسیاری از لباس های خود را دور می کند زیرا آنها مناسب نیست در ماشین خود را.

“اما من کردم بچه ها لباس و شما می دانید چیزهای که مهم بود به آنها,” او گفت:. “و بچه های من. من بچه های من.”

خشونت خانگی در طول coronavirus: چه اتفاقی می افتد زمانی که شما گیر در خانه است اما خانه نیست بی خطر است ؟

یک بیماری همه گیر در خشونت پناهگاه

در پناه Jeara و او چهار فرزند به اشتراک گذاری یک اتاق و دسترسی به یک جامعه زندگی در منطقه ، قبل از این خانواده را به اقامت در هتل ها به طوری که آنها در حال استفاده بودن بسته بندی شده با هم به برخی از درجه است.

“ما از نوع مورد استفاده به عنوان در بالای هر یک از دیگر, اما ما استفاده می شود به داشتن آزادی برای رفتن سوزاندن انرژی خاموش بازی در پارک ها و زمین های بازی,” او گفت:. “بدون این که آن را به یک مبارزه است.”

Coronavirus واقعا یک مشکل زمانی که آنها برای اولین بار وارد, اما Jeara گفت: این وضعیت شروع به طرز محسوسی بدتر در هفته اول.

“من به نوعی من را تماشا سیستم مدرسه تعطیل و پس از آن اقدامات احتیاطی اضافی در محل قرار داده شد در پناه” Jeara گفت.

پناهگاه کارکنان شروع به درخواست از ساکنان برای رفتن نیست مگر اینکه لازم بود و برای قرار گرفتن در معرض محدود به افراد دیگر. در اواخر آوریل Jeara گفت: آنها تحت یک حکومت نظامی به بازگشت به پناهگاه توسط 9 بعد از ظهر در هر روز است.

کارکنان در پناه پوشیدن, ماسک, ماندن در منزل و زمانی که آنها احساس بیمار و بهداشتی بالا لمسی مناطق مانند دستگیره دستگیره های درب و شمارنده چندین بار در هر روز Jeara گفت.

ایمنی در پناهگاه: جمعیت بی خانمان به احتمال زیاد به رشد در میان همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی

“من نمی توانستم تصور کنید اگر من مریض شدم و به پایان رسید تا در بیمارستان که در آن بچه ها می رفتن و یا اگر بچه ها من مریض شدم و به پایان رسید تا در بیمارستان آنچه که من انجام خواهد داد” Jeara گفت.

در فرد کارکنان نیز محدود هر دولتی بهداشت عمومی سفارشات برای اطمینان اجتماعی فاصله دستورالعمل را می توان دنبال کرد. به اندازه کافی پارچه ماسک اهدا شد به تسهیلات به هر یک از ساکنان دو به پوشیدن زمانی که در.

“آنها سعی کنید به منظور محدود کردن آزادی ما بیش از حد, اما مطمئن شوید همه را, امن, آنها تا به حال برای قرار دادن برخی از محدودیت” Jeara گفت. “خوب است که من نیاز به احساس می کنم مثل من به برخی از کنترل است.”

نه هر کس است ‘امن تر در خانه’

Coronavirus شیوع است و نه متوقف خشونت پناهگاه ها و مراکز منابع عامل در کلرادو شمالی از ارائه کمک.

چهارراه Safehouse دیده است تماس های خود را 24/7 بحران خط دو در دو هفته گذشته مدیر اجرایی, لیزا Poppaw گفت. آنها نیز دیده می شود خود را کشندگی موارد – در مواردی که وجود دارد تلاش بر روی یک قربانی زندگی یا زندگی او در خطر است – پرش از پنج یا شش سالانه به 18 در گذشته پنج هفته.

“بزرگترین نگرانی من این است که دسترسی به خدمات و ناتوانی در دسترسی به خدمات” Poppaw گفت. “این کاملا واضح است این است که با داشتن یک تاثیر عظیمی بر قربانیان و خانواده های آنان است.”

جایگزین خشونت مدیر Kari کلارک گفت: آنها را دیده ام مخالف – تماس با خود را در بحران غوطه ور خط 20 درصد در ماه مارس است. تعداد تماس های تلفنی در ماه آوریل در حدود همان مارس اما پایین 40 درصد از این تعداد از بحران خط تماس در مارس 2019.

کلارک مظنون کاهش می آید از قربانیان که به دام افتاده با معتادان خود و نداشتن توانایی با خیال راحت رسیدن کمک یا آنها احساس نمی راحت بیرون رفتن در ملاء عام به درخواست کمک از آنجا که از virus.

“برای بسیاری از مردم آنها را امن تر در خانه. آن را خطرناک تر از یک وضعیت” کلارک گفت.

کودکان بیشتر در معرض خطر بیش از حد: خطر بالاتر برای سوء استفاده و غفلت در میان coronavirus pandemic, کارشناسان می گویند

کلارک گفت: جایگزین برای خشونت تا به حال دو کشندگی موارد و آنها قادر به پناهگاه این افراد در هتل ها به دلیل پناهگاه خود را در حال حاضر کامل است.

به طور متوسط جایگزین برای خشونت دریافت حدود 90 تا 100 تماس خود را به بحران خط در هر ماه و سرپناه خود را می توانید خانه مورد 22 نفر در هشت اتاق در یک زمان. Poppaw گفت: تقاطع دارای 26 اتاق و به طور متوسط دریافت 200 تا 250 تماس خود را به بحران خط در هر ماه.

خواسته به پناهگاه در محل قرار داده می تواند فشار اضافی در حال حاضر فرار موقعیت Poppaw گفت. اضافه کردن پتانسیل بیکاری فشارهای مالی و استرس که در اطراف مردم به طور مداوم و می تواند تبدیل به طور فزاینده ای خطرناک وضعیت برای بسیاری از.

انزوا است که اغلب توسط معتادان برای حفظ قدرت و کنترل و معتادان ممکن است دستکاری بهداشت عمومی مانند سیاست های انزوا و فاصله فیزیکی برای جلوگیری از بازماندگان از به دنبال کمک با توجه به کلرادو وزارت خدمات انسانی. مالی و وابستگی به یکی دیگر از ابزار اغلب دستکاری توسط معتادان ساخت برخی از به خصوص آسیب پذیر در طول این اقتصادی نامشخص زمان.

“این شرایط نخست برای معتادان در حال حاضر” کلارک گفت.

Poppaw و کلارک هم گفت: آنها در حال آماده شدن برای افزایش تماس ها و نیاز به منابع خود را هنگامی که بیماری همه گیر کوروناویروس حل و فصل و بیشتر مردم قادر به با خیال راحت رسیدن برای کمک به. کلارک گفت: پیش بینی افزایش تقاضا برای پناهگاه در مورد دلیل کلرادو در حال حاضر بالا است و به نوبه خود به دور هستند.

در ضمن کلارک گفت: به فکر دوستان و خانواده خود را که ممکن است زندگی در وضعیت پرخطر است. سعی کنید به تماس با ما از طریق تماس های ویدئویی و یا با انداختن مواد غذایی و با خیال راحت از دیدن هر یک از دیگر از طریق درب.

“اجازه دهید آنها را می دانم که شما وجود دارد مهم نیست که چه” کلارک گفت.

Poppaw گفت: افرادی که قادر به رسیدن به خروج با خیال راحت می توانید و باید انجام دهید و منابع در دسترس باقی می ماند برای بازماندگان طول این همه گیر پاسخ.

“آیا آنچه شما نیاز به ماندن بگیرید امن و وقتی که فرصت ناشی میشود لطفا به ما” Poppaw گفت. “ما اینجا هستیم 24/7 هر روز و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کند.”

از راه دور آموزش: درس عشق

زمانی که Jeara و خانواده اش وارد پناهگاه خود را, کودکان خود را به طور منظم برنامه ریزی شده ، پس از مدت مدرسه منطقه اعلام کرد که سال تحصیلی را به پایان برساند از راه دور.

صفحه اصلی-تحصیل او چهار فرزند از پناهگاه شده است سرگرم کننده به چالش کشیدن و پاداش Jeara گفت. یکی از پسران او را درک می کند و خیلی به راحتی می توانید کامل کار خود را; او فقط متنفر است آن را انجام می دهند. او جوانترین دختر هنوز در پیش دبستانی تا فقط به او یک workbook و اجازه دادن به او را ردیابی نامه بوده است شدنی.

تاریخی علمی رگرسيون’: چرا مدرسه در منزل بسیار سخت است میان تعطیلی مدارس

او دیگر دختر – که برتری در ریاضی و آن را بسیار دوست دارد Jeara گفت: او گاهی اوقات صرف زمان نوشتن خود مسائل ریاضی را حل کند – تلاش در بسیاری از دیگر مناطق موضوع و با بهره گیری از منابع اضافی در مدرسه او را. مدرسه به آنها کار اضافی بسته به کمک راهنمای Jeara در کمک با کار اضافی. خانواده نیز با توجه به دسترسی به لپ تاپ.

در ابتدا تنها اینترنت بچه ها تا به حال کانون Jeara تلفن – پناهگاه ندارد Wi-Fi برای ساکنان. تلفن شرکت خواهد اجازه دهید او را افزایش طرح او تنها یک بار در هر چرخه صدور صورت حساب و او به سرعت فرار داده است.

وقتی که اتفاق افتاده است Jeara گفت: او خریداری نوت بوک و نوشتن مسائل ریاضی برای بچه های بزرگتر و نقطه چین نامه برای او جوانترین دختر برای ردیابی. هنگامی که او واقعا نیاز به دسترسی به اینترنت, او می خواهم پارک خارج استارباکس و یا جای دیگری با Wi-Fi و اتصال.

در حال حاضر پناهگاه راه اندازی Wi-Fi را برای ساکنان که به آن نیاز دارید برای مدرسه یا محل کار و Jeara نامحدود داده ها بر روی تلفن همراه خود را برنامه ریزی.

در روز سه شنبه Jeara جوانترین دختر با استفاده از Jeara تلفن به چت تصویری با گفتار درمانگر. بقیه بچه ها تماس های تصویری خود را با معلمان و همکلاسی ها به بحث در مورد مدرسه خود را و اهداف.

“آنها می خواهند به مدرسه باشد. …آنها آن را بسیار دوست دارم” Jeara گفت.

فراتر از مدرسه Jeara در بر داشت راه برای آموزش و سرگرم کردن بچه ها او را در پناهگاه. یک روز او ترسیم هر کودک شبح در قطعات بزرگ کاغذ و تا به حال آنها را هر یک از نوشتن چیزهایی که دوست داشتم آنها را در مورد خود. سپس Jeara خواسته هر کودک به آنچه دوست داشتند در مورد هر یک از دیگر به طوری که آنها می تواند اضافه شده به نقشه های خود را.

“(ما) که برای ساخت آن عشق به خود در آنها به طوری که آنها می توانید ببینید جنبه های خوبی از خود,” او گفت:.

Coronavirus سلامت روان: پدر و مادر ترس برای فرزندان خود در میان همه گیر

فرزندان او به خصوص مبارزه با اعتماد به نفس به دلیل چگونه پدر خود را درمان آنها Jeara گفت. در حالی که ماندن در پناهگاه یکی از پسران او از خواب بیدار در وسط شب از او بپرسید اگر او یک اشتباه بود “از آنجا که پدر من گفت که من یک اشتباه بود” Jeara به یاد می آورد.

در حال حاضر که آنها به دور از پدر خود Jeara گفت که او واقعا می تواند اثرات سوء بر فرزندان او.

“دختران من آنها گریه چون” من عشق من پدر من از دست پدرم اما من می ترسم از من ، چیزی که هر دو از آنها می گویند” Jeara گفت.

همه بچه ها او را عاشق رفتن به مدرسه از آنجا که در آن زمان ذهن خود و توجه کردن به مسائل در خانه. آن سخت است برای آنها را به تمرکز در حالی که انجام مدرسه خود را در جدید خود را به طور موقت خانه چون “ذهن خود را می توانید در هر نقطه” Jeara گفت.

“من می دانم که به عنوان یک فرد بزرگسال احساس می کنم و چگونه, مبارزه من با همه چیز است که اتفاق افتاده است” Jeara گفت. “من حتی نمی توانید تصور کنید که یک کودک و واقعا درک نیست که چرا همه چیز شده اند دیوانه است.”

“من نیاز به کمک’: در 6 صفحه اصلی کلاس های درس, خانواده, سعی کنید به نگه داشتن coronavirus یادگیری زنده

‘من یک قربانی; من یک بازمانده’

در حال حاضر که او و فرزندان او هستند از این وضعیت Jeara گفت که او تا به حال زمان بیشتری به روند خود اضطراب و استرس پس از سانحه.

“من استفاده می شود به این مستقل خود به اندازه کافی ترس از هیچ چیز رفتن-از-وجود-و-دریافت-’em فرد”Jeara گفت.

بودن در یک محل که در آن او می داند که او و بچه ها سالم هستند کمک کرده و آرامش او اضطراب, او گفت:.

در اوایل ماه آوریل Jeara زمینه برای یک منظور حفاظت در برابر شوهرش بعد از او در سمت چپ او یک تهدید پیام صوتی گفتن او که اگر او نمی شود و او مانند یک پدر او “بیا با من” او گفت:.

دائم منظور حفاظت اعطا شد در آوریل 16. شوهر او را نشان نمی دهد برای شنوایی, او گفت:. چرا که تهدیدات علیه خود و نه تنها فرزندان قاضی اعطا حفاظت سفارش تنها برای Jeara هر چند او در حال حاضر حضانت کودکان.

حفاظت از نظم اعطا شد در دادگاه مدنی رسیدگی و نیاز به Jeara به دور ماندن از او. او شده است با جرم در ارتباط با حادثه مارس.

“من یک قربانی من بازمانده و بنابراین بچه های من,” او گفت:. “و بازمانده از همه چیز ما نشان می دهد که چگونه قوی همه ما هستند.”

در حال حاضر Jeara چه کاری بعدی. در پناه او یک فرد حمایت تیم است که او گفته است به کمک به او در پیدا کردن هر گونه منابع او نیاز دارد.

Jeara نیز تایید شده برای کمک های حقوقی و با توجه به مشاوره ارجاع که او و همه فرزندان او را به او گفت.

“در پایان از آن همه من فکر می کنم من قصد دارم برای بهتر آماده به بیرون رفتن و پیدا کردن کار و بازگشت به کار” Jeara گفت. “مثل من قرار داده شده است در یک ایست, اما آن را به خوبی ایست.”

آغاز May 26, Jeara برنامه شروع به گرفتن کلاس های آنلاین از طریق کالج برای عدالت کیفری و کار به سمت تبدیل شدن به یک افسر عفو مشروط.

خواهد شد و دانش آموزان رفتن به کالج در پاییز ؟ کالج ارائه یک اشاره. آن را زیبا.

“من فکر می کنم من می تواند خوب افسر عفو مشروط و من فکر می کنم من از طریق اندازه کافی در زندگی است که نه کاملا بسیاری از مردم می تواند در آمده و جلو پشم بیش از چشم من” Jeara گفت.

ماه آینده او قصد دارد به طلاق و فشار به مطمئن شوید که شوهرش نمی تواند درگیر در بچه های خود را زندگی می کند. او در حال حاضر هیچ حق ملاقات Jeara گفت و او را به صبر کنید یک سال قبل از او می توانید سعی کنید برای گرفتن حضانت چرا که او نقل مکان کرد و از دولت است.

“من آماده برای حرکت به جلو من آماده هستم به طلاق و نام من به عقب” Jeara گفت.

نگاه به آینده برای نهایی پایان همه گیر و زندگی قصد بازگشت به حالت عادی در حال حرکت از پناهگاه خارج است که هنوز هم یک نگرانی بزرگ. او راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای کمک به آنها را به عقب بر گردیم روی پای خود را پس از ترک پناهگاه.

“من می ترسم به در یک محل است که به عنوان امن به عنوان این. من فکر می کنم که بزرگترین ترس من,” Jeara گفت.

اما در زمان کوتاه وجود دارد Jeara گفت که او دیده خود بچه ها بود بچه ها دوباره و او را هیجان زده برای ادامه به تماشای آنها را رشد می کنند.

“من دیده ام نور شروع به آمده به عقب در چشم خود دوباره” Jeara گفت. “من شروع به دیدن آنها بازی است و نمی شود ترس به بازی به خاطر اینکه آنها بیش از حد با صدای بلند و یا هر مورد ممکن است. … من کاملا آن را دوست دارم.”

خشونت خانگی علائم هشدار دهنده

خشونت خانگی یک الگوی سوء استفاده است که می تواند شامل فیزیکی و جنسی و عاطفی و کلامی و مالی عناصر که در آن آزار دهنده است آگاهانه یا ناخودآگاه هدف این است که برای به دست آوردن یا حفظ کنترل. وجود دارد همیشه فیزیکی نشانه هایی از سوء استفاده.

دختران و زنان جوان در سنین 16-24 تجربه بالاترین میزان همسرآزاری.

علائم هشدار دهنده از سوء استفاده شریک عبارتند از:

 • کنترل رفتار
 • سفرهای گناه
 • تهدیدات
 • ارعاب
 • جداسازی
 • حسادت
 • نام و نام خانوادگی-تلفن
 • دستکاری
 • مواد منفجره خوی
 • نوسانات خلق و خوی
 • چک کردن تلفن همراه خود را و یا ایمیل بدون اجازه

کمک به مردم در بحران

اگر شما یا کسی که شما در مورد مراقبت است که در خشونت وضعیت تماس چهارراه Safehouse را 24/7 کمک, که توسط کارکنان آموزش دیده طرفداران: 970-482-3502 یا 888-541-7233 (تلفن رایگان). شما همچنین می توانید تماس های جایگزین برای خشونت در 970-880-1000.

دیگر منابع در دسترس برای مردم در بحران عبارتند از:

 • ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 یا 911 تماس بگیرید.
 • SummitStone بحران ثبات واحد 24 ساعت روز, 7 روز یک هفته: summitstonehealth.org/services/
 • Poudre دره بیمارستان و مرکز پزشکی از رشته کوه های راکی مراکز بحران: uchealth.org/services/behavioral-health/

اصلاح: نسخه قبلی این داستان misstated تعداد تماس های جایگزین برای خشونت بحران تدریس خصوصی در خانه. گروه 90 تا 100 تماس در هر ماه.

دنبال Sady سوانسون در توییتر: @sadyswan

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>