“من احساس آسیب پذیری ندارند.” تهمت درصدد جدید کاخ سفید ویروس موارد به عنوان او هل بازگشایی

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار آمریکایی ها برای بازگشت به کار و زندگی برای بازگشت به حالت عادی در میان coronavirus بحران نگه داشتن در حال اجرا را به یک واقعیت ناخوشایند: واشنگتن خود را آماده نیست را به حرکت در.

دو دولت دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته تاکید است که حتی کاخ سفید نیست ایمنی بدن را به این بیماری است. یک نوکر به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس باعث مقامات کاخ سفید به اقدامات احتیاطی اضافی از جمله روزانه coronavirus تست برای افرادی که در تماس با رئیس جمهور.

در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان جدید این موارد وجود دارد گفت: همیشه “تعداد فوق العاده ای از مردم” که به کاخ سفید است.

“من احساس آسیب پذیری آنچه,” او گفت:. “من فکر می کنم ما واقعا انجام یک کار بسیار خوب در تماشای آن و من فکر می کنم آن را بسیار خوب موجود است.”

در کنگره خانه نبوده است در جلسه به طور منظم از مارس. سنا بازگشت به کار, اما آن را به دور از کسب و کار به عنوان معمول است. یک جلسه کمیته در بازگشت با خیال راحت به کار و مدرسه انجام خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه. رئیس بهداشت ، لامار الکساندر R دنیاست. و سه نفر از چهار شاهد تحت self-قرنطینه پس از آمدن به تماس با کسی که با این ویروس.

منطقه کلمبیا در ضمن همچنان تحت اقامت در خانه نظم و غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته از طریق حداقل جمعه به عنوان تایید coronavirus موارد در پایتخت کشور در ادامه به ظهور و انتظار نمی رود به اوج تا پایان ماه مه.

“ما همچنان به یک مقدار زیادی از کار را به انجام برای جلوگیری از گسترش ویروس” سی شهردار موریل Bowser خود در روز دوشنبه گفت. “ما خواهد بود بسیار نگران عطف در فعالیت بیش از حد سریع است.”

بیشتر چک? حقوق و دستمزد مالیات میزنه؟: مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره در حال تقسیم در آینده coronavirus طرح محرک اقتصادی

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره بسیاری از خطرات را به عنوان او تلاش می کند برای پروژه یک حس عادی و خواستار متحده به بازگشایی حتی به عنوان coronavirus همچنان خیره نفوذ به آمریکایی ها در زندگی روزمره از جمله کسانی که از دستیاران خود را.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب با استفاده از پیام خود از بازگشایی این کشور به عنوان یک چماق در برابر دموکرات خطرات محدود به بهداشت عمومی و اقتصاد است. او همچنین می تواند با پرداخت هزینه های سنگین سیاسی قیمت در زمانی که او خواسته است رای دهندگان به بازگشت او به کار را برای چهار سال دیگر.

“Coronavirus سیاست دشوار است به حرکت و مملو از خطر گفت:” کنت Syler یک دانشمند علوم سیاسی در Middle Tennessee State University. “بیش از حد سریع حرکت بیشتر افراد بیمار و اقتصاد می شود و حتی بدتر. حرکت بیش از حد به آرامی اقتصاد را بهبود نمی بخشد قبل از رای دهندگان شروع به ساخت تا ذهن خود را در ماه اکتبر. یا اشتباه احتمالا شما ضرب و شتم.”

تهمت نمی قادر خواهد بود برای پنهان کردن پشت ملت فرمانداران اگر بازگشایی کمپین چپ چپ می رود زیرا بسیاری از آنها نیست در انتخابات سال جاری گفت: Lauren رایت یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه پرینستون.

“عمده خطر سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر این است که او شده است هل دادن بازگشایی با وجود هشدارهای مقامات بهداشت” رایت گفت. “بنابراین اگر بیشتر مرگ و میر ناشی از اوایل re-دهانه آمریکایی ها را نگه دارید تهمت پاسخگو برای این کار است.”

در حالی که این مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری به عنوان مثال “حتی مهم تر برای او را به آمریکایی ها روشن هدایت را بر اساس حقایق” رایت گفت. “حتی اگر او را تحویل یک خبر خوب او می تواند کمک به کاهش برخی از عدم قطعیت در اطراف این ویروس با داشتن یک برنامه ریزی منسجم برای چند ماه آینده که ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود.”

واقعیت را بررسی کنید: coronavirus همه گیر نیست و کاهش تغییر آب و هوا

کاخ سفید را coronavirus موارد نشان می دهد که محل کار هر که بازگشایی خطرات عفونت و گفت: تیموتی Callaghan, دستیار استاد در تگزاس A&M دانشکده بهداشت عمومی.

“اگر آن اتفاق می افتد در کاخ سفید, جایی که آنها در حال گرفتن همه این اقدامات احتیاطی اضافی آن را قطعا می تواند اتفاق می افتد در هر آمریکایی دیگر محل کار” Callaghan گفت.

کاخ سفید قرار است در محل تعدادی از پروتکل های ایمنی با توجه به ورود coronavirus قرار گرفتن در معرض در غرب گرا. مهمانان خواهد بود برای آزمایش ویروس فضاهای کار را انجام دهند به طور منظم تمیز کردن عمیق و کارکنان به دنبال خواهد داشت اجتماعی فاصله دستورالعمل تحت دمای روزانه چک و خود را نشانه تاریخ بررسی شده است.

روز دوشنبه کاخ سفید همچنین اعلام West Wing کارکنان که آنها باید یک ماسک زمانی که آنها وارد مجتمع و حفظ فاصله اجتماعی از همکاران خود را که ممکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس شده اند و تمایلی به پوشیدن ماسک در رویدادهای عمومی و هر یک از عناوین ساخته شده زمانی که آنها رفت و ماسک-کمتر در حالی که تور امکانات که در آن صورت پوشش مورد نیاز بود.

مردم با توجه به نشانه های خود را از رهبران سیاسی پس از عدم quarantining, ماسک پوشیدن یا اجتماعی فاصله توسط رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور می تواند بر چگونگی عمومی پاسخ Callaghan گفت. که به ویژه برای همکار خواهان او گفت:. اما مردم نیز توجه خود را چگونه فرمانداران محلی مقامات بهداشتی و دیگران رفتار می کنند.

“پس از آن نه تنها منبع اطلاعات آنها در حال رفتن به دریافت کنید, اما آن است که قطعا بسیار قابل مشاهده است که رفتن به در اخبار هر شب.” او گفت:. “و اگر مقامات خود را به دنبال بهترین عمل در مقابل (که) نیست, آن می تواند در تغییر رفتار برخی از مردم به عنوان به خوبی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده: دادگاه عالی نبرد بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امور مالی حمل خطرات برای هر سه شاخه

وجود دارد برخی از تشویق اخبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او هل متحده به بازگشایی شده است.

یک نظرسنجی جدید دوشنبه منتشر شد نشان داد کمتر آمریکایی ابراز نگرانی در مورد یکی از اعضای خانواده بیمار شدن از coronavirus حتی اگر بیشتر گزارش دانستن کسی است که قرارداد آن در مقایسه با یک ماه پیش.

در مورد 4 در 10 آمریکایی ها بررسی توسط نماینده دانشگاه در آغاز ممکن است بسیار نگران کسی که در خانواده خود را در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار از coronavirus. که کاهش از 50% که احساس کردند که سطح نگرانی در ماه گذشته و نزدیک به 38 درصد که بسیار نگران به وقوع شروع به گسترش در اواخر ماه مارس است.

“نگرانی در مورد COVID به نظر می رسد به بازگشت به جایی که آن را در اوایل روز از پاسخ های عمومی به این بیماری همه گیر در این کشور گفت:” پاتریک مورای مدیر مستقل Monmouth University نظرسنجی موسسه.

مصرف کنندگان شروع به احساس راحتی بیشتری در مورد بازگشت به فضاهای عمومی با توجه به روند داده ها از صبح مشورت و رای گیری. سهم بزرگسالان که می خواهم احساس راحت ناهار خوری در یک رستوران یا کافه در ماه آینده, برای مثال افزایش دو رقمی از اوایل آوریل تا اوایل ماه مه. اما هنوز هم تنها تا 22 درصد است.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد گفت: در واشنگتن پست op-ed دوشنبه منتشر شده است که گسترده آزمایش تنها راه برای بازگشایی اقتصاد است.

“دولت به طور کامل آگاه است که این است راه راست بیش از حد — بعد از همه رئیس و کارکنان خود را در حال حاضر دریافت گزارش روزانه تست. آنها دقیقا می دانستند که چگونه به دفتر بیضی امن و عملیاتی و آنها را در کار به آن را انجام دهد” بایدن نوشت. “آنها فقط قرار نیست که همین کار را برای بقیه از ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>