“من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل’: وزیر دفاع Esper معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن در استفاده از نیروهای

وزیر دفاع علامت Esper گفت او مخالف استفاده از ارتش آمریکا برای آرام کردن ناآرامی های داخلی در یک استراحت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به اعزام نیروهای فدرال به “تسلط بر خیابان.”

“من می گویند این نه فقط به عنوان وزیر دفاع بلکه به عنوان یک سرباز سابق و عضو سابق گارد ملی: گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر,” او گفت:.

“من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند.”

قیام قانون است 1807 قانون است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به اعزام نظامی در ایالات متحده هستند که قادر به قرار دادن یک قیام و یا در حال هجوم قانون فدرال است. قانون استناد شده است در گذشته برای مقابله با Ku Klux Klan در طول بازسازی و به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص در جنوب. و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش با استفاده از آن در سال 1992 به کمک کالیفرنیا فرماندار پاسخ دادن به شورش ها در لس آنجلس است.

اعتراضات roiled شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی که خفه هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین.

مغلوب ساختن پیشی جستن است bemoaned فرمانداران’ “ضعیف” در واکنش به ناآرامی و او در روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز او را استقرار نیروهای فدرال که در آن مقامات محلی قادر به توقف خشونت آمیز اعتراضات خود را.

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

‘قانون و نظم”: مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ

بیشتر: DC شهردار Bowser پاکستان به ‘فشار’ در افزایش فدرال حضور در جورج فلوید تظاهرات

در حالی که تهمت دارای اختیارات قانونی برای انجام این کار بسیاری مانند Esper احتیاط در مقابل استفاده از نیروهای نظامی برای آرام کردن ناآرامی های داخلی.

“هیچ سطح به عهده فرماندار است درخواست برای حتی بیشتر نظامی پاسخ به غیرنظامیان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند – دلیل خوب گفت:” آیتالله امنیت ملی, مدیر پروژه gais.

Michèle Flournoy که در خدمت به عنوان وزیر دفاع سیاست در دولت اوباما گفت: “قبلی رئیس جمهور را درک حساسیت با استفاده از ارتش آمریکا علیه شهروندان آمریکایی و یا در مقابله با شهروندان آمریکایی است.”

Esper گفت: گارد ملی است که بهترین راه حل برای حمایت و نه اقدام به اجرای قانون است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز, اخبار جلسه روز دوشنبه Esper و دیگر مقامات دولت به همراه رئیس جمهور در بحث پیاده روی از کاخ سفید به نزدیکی یک کلیسا پس از معترضان به زور پاک از این منطقه است.

Esper به خبرنگاران گفت: روز شنبه او می دانست که رئیس جمهور برنامه ریزی شده را به او و دیگر مقامات دولت به سنت جان کلیسای اسقفی. اما او گفت: “نمی دانم رئیس جمهور برنامه ریزی شده برای راه رفتن وجود دارد برای مطرح کردن با یک کتاب مقدس یا که معترضان بودند که به بیرون رانده می شود.

“من می دانم که ما از رفتن به کلیسا من آگاه بود که یک عکس-op بود اتفاق می افتد” Esper گفت.

او گفت که او معتقد بود این گروه که قرار بود به بررسی آسیب تظاهرکنندگان باعث شده بود روز قبل در میدان لافایت و در سنت جان.

“چیزی که من آگاه شد و دقیقا همان جایی که ما هنگامی که ما وارد کلیسا و چه طرح بودند پس ما هم وجود دارد” Esper گفت. او به خبرنگاران گفت: او می خواست برای روشن شدن سخنان او به NBC News شب قبل که ضمنی او نمی دانست آنها خواهد بود رفتن به کلیسا.

کلیسای تاریخی: St. john’s کلیسا دارای تلاقی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در لحظات کلیدی از ریاست جمهوری خود

Esper گفت که او و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley فکر آنها می خواهم که قادر به تشکر از اعضای گارد ملی برای خدمات خود را در طول پیاده روی اما “راه ما گرفت و از کلیسا نمی توانیم ما این فرصت است.”

وقتی پرسید که آیا او می دانست پارک ملی پلیس خواهد با استفاده از “اقدامات قوی” برای بیرون راندن مسالمت آمیز معترضان Esper گفت که او “نه آگاه از آنچه آنها انجام می دهند.”

“من آگاه بود از اجرای قانون برنامه پارک. من در جریان آنها و نه باید انتظار داشت به” Esper گفت. “اما آنها تا به حال به آنچه که اقدامات من فرض آنها احساس لازم بود با توجه به آنچه که آنها با آن مواجه هستند.”

Esper گفت: او در راه خود را به کاخ سفید زمانی که منطقه بود پاک شد.

“بود که یک نظامی تصمیم گیری است. آن را یک اقدام نظامی است. گارد ملی وجود دارد در حمایت از اجرای قانون,” او گفت:.

ویلیام Barr: دادستان کل دستور داد معترضین پارک پاک قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سنت جان کلیسا

Esper و Milley بودند به شدت انتقاد خود را برای شرکت در این رویداد. جیمز میلر عضو پنتاگون دفاع علم هیئت مدیره استعفا داد و در پاسخ به این حادثه گفتن Esper او نقض سوگند خود را برای دفاع از قانون اساسی است.

“شما ممکن است قادر به متوقف کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از کارگردانی این وحشتناک استفاده از زور اما شما می توانید از را انتخاب کرده اند و به مخالفت با آن. در عوض, شما مشخصه پشتیبانی آن” جیمز نوشت: در نامه استعفای خود را.

وزیر دفاع خطاب به برخی از انتقادات پنتاگون مواجه شده است و طی روز چهارشنبه در کنفرانس خبری.

Esper گفت: اعضای گارد ملی نیست آتش گلوله های لاستیکی و یا گاز اشک آور به جمعیت هر چند او به آدرس نیست که آیا دیگر نیروهای امنیتی ممکن است داشته باشد. و او گفت: guardsmen عینک کلاه و زره بدن برای حفاظت از خود “به عنوان نوعی تهدید و ارعاب.”

گاز اشک آور در مقابل اسپری فلفل: بحث بر سر روش های مورد استفاده برای پاک کردن لافایت مربع چرخش سیاسی

او تایید کرد یک گارد ملی medevac هلیکوپتر “ماند پایین” بیش از معترضان و گفت که او تا به حال به کارگردانی دبیر ارتش رایان مک کارتی برای انجام یک تحقیق به آنچه اتفاق افتاده است.

“من می خواهم به مطمئن شوید که من درک می کنم که چرا” او گفت:. “چه کسی درگیر است ؟ و آنچه که سفارشات آنها داده شده یا داده نشده است.” Esper رقابت این ایده که معلق در هوا هلیکوپتر استفاده شد برای ارعاب معترضان اما گفت: پرواز کم که در شهر “ناامن به نظر می رسد به من.”

“در بسیاری از سوالات که نیاز به پاسخ داده شود,” او گفت:.

Esper همچنین اذعان کرد او توصیه مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که بهترین راه برای جلوگیری از تظاهرات خشونت آمیز بود “توسط حاکم بر فضای نبرد.” منتقدان گفت: عبارت ضمنی از شهروندان معترض بودند مبارزان دشمن اما Esper گفت: آن را که معمولا استفاده می شود عبارت از “نظامی واژگان” به “توصیف محدود منطقه عملیات.”

“این یک عبارت با تمرکز بر افراد و قطعا ما همکار آمریکایی” Esper گفت. “نگاهی به گذشته, من می خواهم با استفاده از جمله بندی های مختلف به طوری که نه برای منحرف کردن اذهان از مسائل مهم تر در دست و یا اجازه می دهد برخی از نشان می دهد که ما در حال militarizing این مسئله است.”

وزیر دفاع گفت: نظامی است “سوگند به دفاع از” متمم اول قانون اساسی حق مجلس و “ما را تشویق آمریکایی ها در همه زمان ها به ورزش آنها مسالمت آمیز است.”

او گفت: فلوید مرگ بود “قتل” و “جنایت وحشتناک” اما او تا به حال خودداری از اظهار نظر در آن را هر چه زودتر از آنجا که او می خواست به ماندن در خارج از نزاع سیاسی.

“هدف من این است که به نگه داشتن این بخش از سیاست به اقامت غیر سیاسی” او گفت:.

“برای بیش از دو قرن نظامی ایالات متحده به دست آورده احترام از مردم آمریکا با وجود بودن برای محافظت و خدمت به همه آمریکایی,” او گفت:. “ما حفاظت خواهد شد سخت به دست آورده اعتماد و اعتماد عمومی به عنوان ملت ما احترام ترین نهاد.”

کمک: آسوشیتد پرس

در ایالت مینه سوتا: گارد ملی برنامه ای برای اعزام به عنوان بسیاری از 10,000 سربازان به تظاهرات مینیاپولیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de