“من عصبانی هستم’: DC اسقف تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید پلیس پس از پاک کردن معترضان با گاز اشک آور

واشنگتن — اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه برای سفر خود به سنت جان اسقفی کلیسا در نزدیکی کاخ سفید پس از اجرای قانون ماموران با استفاده از گاز اشک آور برای پاک کردن معترضان از این منطقه است.

“اجازه بدهید من روشن است: رئیس جمهور فقط با استفاده از مقدس ترین متن مقدس از سنت یهودی-مسیحی و یکی از کلیساها از اسقف نشین و بدون اجازه به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که ما کلیساها برای ایستادن” اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص با سی ان ان گفت.

“و برای انجام این کار… او تحریم استفاده از گاز اشک آور توسط افسران پلیس ضد شورش برای پاک کردن حیاط کلیسا. من خشم” زمانی مشخص گفت.

زمانی مشخص است اسقف اسقف نشین اسقفی واشنگتن نظارت بر بیش از 80 اسقفی جماعت از جمله سنت جان. او اولین زنی است که به خدمت در موقعیت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فقط تحویل یک آدرس از باغ گل رز روز دوشنبه متعهد به یک “نظم و قانون” رئیس جمهور و تماس خود را متحد به معترضان مسالمت آمیز. به عنوان او صحبت کرد ماموران با استفاده از گاز اشک آور در قوطی گلوله های لاستیکی و سپر به زور صدها نفر از معترضان از پارک لافایت توسط کاخ سفید است. آنها تا به حال شده است بطور مسالمت آمیز تظاهرات برای چند ساعت و خواستار عدالت برای جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر دوخته فلوید گردن به پایین را با زانو خود را.

جورج فلوید تظاهرات خشم برای هفتمین شب: نیویورک معترضان سر و صدا ویندوز در خیابان پنجم; گارد ملی در, شیکاگو, فیلادلفیا

با وجود رسمی سی مقررات منع رفت و آمد برای 7 p. m. ET ماموران شروع به هل دادن جمعیت در 6:30 p. m. مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات. رئیس جمهور بعد راه می رفت با کاخ سفید و مشاوران تاریخی سنت جان اسقفی کلیسا که در آن معترضان آتش سوزی در زیرزمین یکشنبه شب.

سراسر از لافایت پارک سنت جان به عنوان شناخته شده “کلیسا از رئیس جمهور” شده است و با حضور حداقل یک بار توسط هر رئیس جمهور پس از جیمز مدیسون.

“این یک کتاب مقدس” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان او برگزار شد آن را به صورت عکس در خارج از سوار کردن کلیسا.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس کشور: تماس های خشونت ‘اعمال داخلی و ترور’ تهمت به او می گوید شما ارسال نظامی اگر آنها کنترل نمی

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید درو فوری واکنش شدید از کسانی که به انتقاد از پلیس در استفاده از زور برای روشن شدن راه خود را به کلیسا برای “عکس op.”

“هزاران نفر از صلح آمیز معترضین فقط اشک با گاز کشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک عکس op? ایم” دن فایفر یک مدیر ارتباطات سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

کشیش رابرت فیشر از کلیسای جان گفته فاکس نیوز دوشنبه شب که هر کس مجموعه ای از آتش در کلیسا زیرزمین “نماینده اکثریت مردم است که وجود دارد اعتراض مسالمت آمیز با پیام مهم است.” او گفت: روحانیت اعضای حاضر بودند در طول بعد از ظهر به دست آب و دعا با معترضان بود که “بسیار امیدوار بسیار صلح آمیز بسیار دوست داشتنی است.” فیشر به نام برگ برنده دیدار “حقیقی.”

زمانی مشخص گفت که او و همکاران او داده شد بدون اطلاع تهمت خواهد بود بازدید از این کلیسا در بر داشت و در حالی که تماشای اخبار.

“رئيس جمهور نبود دعا هنگامی که او آمد به سنت جان و نه … او اذعان عذاب کشور ما در حال حاضر و به طور خاص مردم رنگ در کشور ما که تعجب می کنم اگر هر کسی در قدرت را تا کنون اذعان مقدس خود کار می کنند و کسی که به حق خواستار پایان دادن به 400 سال از نژادپرستی نظاممند و سفید برتری در کشور ما” زمانی مشخص گفت.

اسقف نشین از واشنگتن فاصله خود را “از آتش زا زبان از این رئیس جمهور” زمانی مشخص گفت. او گفت: اسقف نشین می ایستد و با کسانی که در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

“من فقط نمی توانم باور کنم که آنچه که من به چشم دیده اند امشب” زمانی مشخص گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>