‘هیدروکسی کلروکین بی فایده است’: پزشکان می خواهند مواد مخدر برای خود ایمنی بیماران نمی COVID-19

بیماران بوده است از جان گذشته برای مواد مخدر است که می تواند درمان و یا جلوگیری از COVID-19 – اما کارشناسان روز سه شنبه هشدار داد در برابر این رویکرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال شکل گرفتن است.

روز دوشنبه رئیس جمهور گفت: کاخ سفید پزشک تجویز او هیدروکسی کلروکین یک داروی معمول استفاده می شود برای جلوگیری و درمان مالاریا و آدرس بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس.

این دارو نشان داده شده است به اندازه کافی وعده ویروسی در سلول ها در یک ظرف که در آن در حال آزمایش است در سراسر جهان برای درمان و کاهش خطر عفونت توسط SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. نتایج اولیه از کسانی که در آزمون مطرح شده نگرانی های جدی در مورد مواد مخدر ایمنی به خصوص برای افراد مبتلا به بیماری قلبی, در حالی که نشان می دهد که بعید است برای کمک به کسانی که نیاز شدید ترین پاسخ به coronavirus.

“حس بسیاری از همکاران من این است که هیدروکسی کلروکین بی فایده است” گفت: اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA در سانتا مونیکا ،

هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در برابر انواع ویروس ها در یک لوله آزمایش از جمله آنفولانزا HIV chikungunya و دانگ, او گفت:. اما این اثر به نظر نمی رسد به ترجمه به مردم – یا به کاهش بیماری و یا در حداقل یکی از آنفولانزا دادگاه برای جلوگیری از آن.

“در آزمایش های بالینی در برابر همه کسانی که آن را به طور کامل شکست خورده است. من نمی بینم هر دلیلی که آن را برای رفتن به متفاوت برای این ویروس” او گفت:. “ما نیاز به حرکت می کند.”

این تصمیم را به هر گونه مواد مخدر مستلزم توجه به هر دو خطرات و مزایای. در این مورد پزشکان گفت: با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان و یا تلاش برای جلوگیری از بیماری ممکن است قابل ملاحظه ای بدتر از انجام هیچ چیز نیست.

هیدروکسی کلروکین می تواند خطرناک اختلالات ریتم قلب. در آوریل 24, U. s. غذا و داروی آمریکا هشدار داد در برابر استفاده از آن در خارج از محیط بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی: “هیدروکسی کلروکین و کلروکين شده اند نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19.”

این دارو می تواند باعث عوارض جانبی مانند اسهال و مشکلات چشم است که می تواند با اشتباه COVID-19 و ممکن است اضافه کردن به یک بیمار اضطراب گفت: ژاکلین فینچر جمهور از کالج آمریکایی پزشکان که اجرا می شود یک عمل خصوصی در تامسون, گرجستان.

فینچر گفت که او تا به حال کمی از بیماران سوال در مورد هیدروکسی کلروکین و آنها بیشتر کنجکاو در مورد آنچه که او فکر می کردم از در نظر گرفتن آن خود را.

او تجویز دارو به بیماران با شرایط خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس و یا کوتاه مدت به مردم رفتن در یک ماموریت سفر مثلا به مناطق مالاریا. او نمی خواهد در نظر گرفتن و دادن آن به افرادی که در غیر این صورت سالم است اما ترس از COVID-19. بسیاری از بیماران او که بیشتر در معرض خطر ابتلا به موارد شدید COVID-19 مسن تر هستند و باید شرایط قلب و یا داروها است که می تواند باعث تشدید عوارض هیدروکسی کلروکین.

‘دارو من نمی توانم بدون زندگی’:: بیماران مبتلا به لوپوس در تلاش برای دریافت هیدروکسی کلروکین در تقاضا برای COVID-19

“من مطمئن هستم که چرا [تهمت] دهکدهای ضامندار بر روی این, اما من فکر می کنم آن را در مورد که شما می دانید که افراد دیگر می گویند: اگر آن را خوب به اندازه کافی برای رئیس جمهور آن را به اندازه کافی خوب برای من’ ” فینچر گفت. “ما نمی خواهیم مردم را به مرگ دیس ریتمی های قلبی, چرا که آنها در تلاش بودند برای جلوگیری از COVID. که فقط افتضاح است.”

هارون Glatt, کارشناسی ارشد بیماری های عفونی در کوه سینا جنوبی ناسائو در نیویورک گفت که او تجویز هیدروکسی کلروکین در اوایل بیماری همه گیر هنگامی که وجود دارد هیچ گزینه های دیگر چون “ما شاهد مرگ مردم در اطراف ما.” آن را به ارزش آن را در حالی که این دارو مورد مطالعه قرار گرفت که او گفت:. اما در نور و سوالات در مورد مواد مخدر ایمنی و عدم وجود شواهد نشان می دهد آن را مفید او دیگر مایل به تجویز آن برای بیماران به طور جدی بیمار.

هیئت داوران هنوز از Glatt گفت: در این که آیا آن خواهد بود مفید برای بیماران قبلی در این دوره از بیماری و یا جلوگیری از عفونت و یا بیماری های جدی – اما او نمی خواهد آن را تجویز به این دلایل تا زمانی که او می بیند نتایج حاصل از آزمایش های بالینی.

او گفت: او به خصوص مشکل توسط این ایده از مردم مصرف دارو برای جلوگیری از COVID-19 اگر آنها به طور معمول در معرض تماس با افراد مبتلا به این بیماری است. در این مورد گفت: این دارو در حال حاضر خواهد بود تنها خطر با هیچ پاک بهره مند شوند.

یکی دیگر از نگرانی این است که تقاضا برای هیدروکسی کلروکین می تواند انکار دسترسی به افرادی که به آن نیاز دارید را برای درمان خود مزمن بیماری خود ایمنی است. فینچر گفت: او سه نفر که تلاش در این بهار به مواد مخدر است.

مایکل Hogue رئيس جمهور از آمریکا انجمن داروسازان گفت: داروسازان را نگران کرده است و در مورد حفظ دسترسی برای بیماران مزمن و آنها سعی می کنند برای اطمینان از یک منبع ثابت برای آنها.

Hogue گفت: داروسازان باید شاهد افزایش تقاضا برای مواد مخدر از رئیس جمهور شروع به صحبت در مورد آن در ماه مارس است.

“هیچ سوالی وجود دارد که مصرف کنندگان درخواست پزشکان برای پزشکی,” او گفت:, و یا که پزشکان نوشته شده اند و تعداد فزاینده ای از نسخه های آن است. برخی از داروخانه ها به خصوص کسانی که در مناطق که COVID-19 نقاط داغ, بنابراین اولویت با تامین کنندگان را قادر به نگه دارید تا با تقاضا است.

بیماران مصرف دارو برای جلوگیری از بیماری ممکن است تجویز یک 200-mg قرص در هر روز اما یک بستری بیمار ممکن است آغاز شده و در چهار قرص در روز اول و دو بعدی چهار تا شش روز است.

با وجود بالا رفتن سرسام آور جهانی تقاضا هیدروکسی کلروکین همچنان به فروش حدود 22 سنت در هر قرص و بیمه را پوشش می دهد به طور کلی هزینه Hogue گفت.

آرتور کاپلان یک bioethicist در دانشگاه نیویورک Langone Medical Center, گفت که او فکر می کند وجود دارد بنابراین کمی حمایتی شواهد و بسیاری از سوالات در مورد هیدروکسی کلروکین که آن را غیر اخلاقی به تجویز دارو خارج از یک کارآزمایی بالینی است.

کاپلان گفت که او نگران است که رئیس جمهور برای حمایت از این دارو را تشویق charlatans.

“زمانی که رئیس جمهور می گوید:” من در این مسائل هر خل شروع به فروش ساختگی چیزهای آنلاین,” او گفت:.

او همچنین نگران است که مردم را ببینید جمهور با پوشیدن یک ماسک و نه نگه داشتن فاصله خود را از دیگران و مصرف هیدروکسی کلروکین و تصمیم خواهد گرفت که آنها باید انجام دهید که بیش از حد.

“آیا جایگزین است که مواد مخدر به صورت یک ماسک” Caplan هشدار داد. “ما می دانیم ماسک کار می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>