شوهر از دست رفته در آیداهو کودکان و نوجوانان صورت مخفی باقی مانده از کودکان دادستان می گوید

یک دادستان در مورد دو گمشده کودکان آیداهو تایید شنبه که بقایای انسانی یافت شده در اموال چاد Daybell باقی مانده از کودکان است.

اعضای خانواده گسترده از کودکان گفته اند که اجساد متعلق به کودکان گم شده – جاشوا “JJ” Vallow و Tylee Ryan – بر اساس یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط ققنوس ایستگاه تلویزیونی KSAZ-تلویزیون و EastIdahoNews.com.

مقامات هنوز تایید هویت دو مجموعه از انسان باقی می ماند در بر داشت سهشنبه در حالی که اجرای یک حکم جستجو در Daybell و گفت: کالبد شکافی شد و در انتظار.

“ما می دانیم که کسانی که باقی می ماند می باقی مانده از کودکان” دادستان چوب راب گفت: در یک جلسه اولیه روز شنبه.

JJ و Tylee گم شده پس از سپتامبر و Daybell بازداشت سه شنبه به ظن کتمان تغییر یا از بین بردن شواهد و مدارک است که آخرین پیچ و تاب و در این صورت است که دهانه های متعدد متحده مرگ مشکوک تحقیقات و اتهامات فرقه مانند اعتقادات مذهبی.

Daybell جدید از لری Vallow دستگیر شد و در ماه فوریه در هاوایی پس از او موفق به ملاقات با یک دادگاه دستور مهلت را به کودکان خود را به مقامات در رکسبرگ ، Vallow التماس کرد گناه نیست به کودک رها و اتهامات دیگر و همچنان در بازداشت هستند.

JJ گذشته دیده می شد در مدرسه خود را در ماه سپتامبر و Tylee در عکس از یک خانواده سفر به پارک ملی یلوستون در اوایل ماه است که مقامات گفته اند. Daybell و Vallow که هر دو را گفته دروغ به مقامات در این دوره از تحقیقات باید همسران سابق که فوت کرده اند در ماه های اخیر.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد این مورد:

در حال بقایای انسانی یافت می شود که کودکان از دست رفته?

مقامات گفته اند که آیا همچنان در یافت Daybell خانه بودند کسانی که از جی جی و Tylee.

در روز چهارشنبه جلسه چوب استدلال برای $1 میلیون وثیقه برای Daybell که قاضی در نهایت اعطا شده است. چوب تایید باقی مانده بودند از فرزندان و گفت: ادعا شیوه های پنهان به صورت یک مجموعه به جای مانده بود به ویژه نگران کننده بدون رفتن به جزئیات.

“این آغاز تحقیقات مربوط به مرگ و میر کودکان که بر روی اموال خود را” چوب اضافه شده است.

در اسناد دادگاه واصل چهارشنبه Daybell بود به طور رسمی به اتهام دو فقره جنایت از نابودی و تحریف و یا پنهان از شواهد هر اتهام حمل یک مجازات به پنج سال زندان و/یا $10,000 خوب.

اسناد محرمانه Daybell پنهان و یا کمک در کتمان انسان باقی می ماند و یا در بین تاریخ های که خط با زمانی که جی جی و Tylee رفت از دست رفته و امروز.

Daybell وکیل جان قبل از استدلال برای کاهش وثیقه در 50.000 دلار برای هر شارژ. قاضی Faren Eddins مورد نیاز است که اگر Daybell با 1 میلیون دلار وثیقه او نیز پوشیدن مچ پا نظارت و ماندن در منطقه فوری در آیداهو در میان دیگر شرایط.

در بیانیه ای به شرق آیداهو اخبار روز سه شنبه پس Daybell بازداشت JJ بیولوژیکی پدربزرگ و مادربزرگ, کی و لری خروس جنگلی اسیایی و اروپایی گفت: “این واضح است که یک زمان بسیار دشوار برای خانواده ما و ما می خواهیم که شما به حریم خصوصی ما احترام بگذارند که ما منتظر اخبار بیشتر با قلب سنگین.”

که چاد Daybell?

Daybell بازداشت فقط آخرین به نوبه خود در پیچ در پیچ است که عمومی شد در ماه دسامبر زمانی که رکسبرگ اداره پلیس گفت: JJ و Tylee گم شده بود و می تواند در معرض خطر است. Daybell و همسر جدید خود را لری Vallow بودند و افراد علاقه ای که به دروغ به محققان و نمی تواند واقع شود, پلیس گفت:.

با توجه به اسناد دادگاه Daybell و Vallow فرار کرده بود به هاوایی, جایی که آنها ازدواج کرده بود در یک آپارتمان مراسم هفته قبل از.

اما JJ و Tylee بودند هیچ جا دیده می شود در این مراسم که آمد هفته پس از Daybell همسر از 30 سال درگذشت تحت چه پلیس بعد گفته بودند مشکوک.

پدر پنج نفر از کودکان خود Daybell خود نویسنده منتشر شده از بسیاری از آخرالزمانی روز قیامت, کتاب ها و دوستان و خانواده او می گویند او و Vallow پایبند به واگرا اعتقادات مذهبی.

در زندگینامه Daybell توصیف تجربه نزدیک به مرگ, عمیق ارتباط با جهان معنوی و سند چشم انداز از “کاهش و سقوط ایالات متحده” و “آینده تهاجم خارجی آمریکا است.”

“من نمی دانم وقتی که زلزله خواهد آمد اما من را دیده اند در چشم انداز آسیب آن می شود. من امیدوارم که ما هنوز باید چند سال قبل از آن اعتصاب, اما این امر می تواند بهترین به آماده می شود اگر از آن می آید هر چه زودتر” Daybell نوشت.

که در آن است که لری Vallow?

اخیرا در Vallow پرونده جنایی یک آیداهو قاضی را تکذیب کرد درخواست خود را برای کاهش وثیقه. Vallow که می گوید: او ترجیح به نام لری Daybell چهره به اتهام جنایت کودک ترک مقاومت در یا مانع افسران جنایی, درخواست برای ارتکاب جرم و جنایت و تحقیر از دادگاه.

آیداهو دادستان کل توافق به بررسی و Daybell در ماه آوریل است.

Vallow دستگیر شد Feb. 20 در هاوایی و بعد از تحویل به آیداهو.

لری Vallow را تکذیب کرد کاهش وثیقه: چه چیز دیگری اتفاق می افتد با, عجیب و غریب, مورد, گم شده بچه ها ؟

که در آن در حال JJ و Tylee?

هر دو JJ و Tylee گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر اما آن را تا اواخر ماه دسامبر که هشدار داده شد. JJ بیولوژیکی مادر بزرگ کی, خروس جنگلی اسیایی و اروپایی پلیس گفت که او تا به حال شنیده ام از فرزند در ماه می باشد.

پلیس می گویند JJ که تولد 8 بود در ماه مه گذشته دیده می شود هفت. 23 هنگامی که مادر او گفت: رکسبرگ مدرسه او می خواهم دیگر حضور می یابند. Tylee, 17, آخرین دیده می شود هفت. 8 در پارک ملی یلوستون با مادر و برادر و عمو اواخر.

JJ به تصویب رسید لری Vallow و او در اواخر شوهر سابق چارلز Vallow در سال 2014. پسر متولد شد به Woodcock و کی که چارلز Vallow خواهر در ابتدا برای مراقبت او با شوهرش لری.

JJ شد مبتلا به اوتیسم تشخیص داده و Woodcocks گفت: آنها مشغول بودند در حال اجرا یک کسب و کار به طوری که Vallows ارائه شده به اتخاذ کودک است. فیلم های قدیمی خروس جنگلی اسیایی و اروپایی به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد این پسر آواز خواندن به یک میکروفون در یک اتوبوس تور و gleefully بازی با اسباب بازی.

Tylee استقبال نقش خواهر بزرگ هنگامی که یوشع به تصویب رسید.

“Tylee نوع تبدیل شده به مانند یک دوم در یک معنا به JJ شروع به مراقبت از او” Colby رایان لری Vallow انتساب قبلا گفته KSAZ-تلویزیون.

یک رشته از مرگ مشکوک وابسته به Vallow و Daybell

زمانی که Daybell همسر تامی مرده پیدا شد در ماه اکتبر پلیس در ابتدا بر این باور بود که با توجه به علل طبیعی به عنوان Daybell گفت: او در خواب خود را. اما پلیس که از او باقی مانده است در ماه دسامبر و گفت: شرایط “ممکن است مشکوک است.”

در ماه جولای چارلز Vallow لری سابق شوهر و پدر خوانده از JJ وارد در آریزونا که در آن او و فرزندان او زندگی کرده بود.

پلیس در چندلر گفت: لری برادر الکس کاکس به نام 911 و گفت: او چارلز Vallow پس از بحث بین چارلز و لری را شکست.

Cox ادعا دفاع اما در یک NBC “Dateline” ویژه کارآگاهان گفت: جزئیات در کاکس و لری Vallow داستان اضافه نمی کند و آنها به نمایش گذاشته و رفتار عجیب و غریب نیست معمولی از اعضای خانواده که نسبت به تازگی درگذشت.

کی Woodcock گفت: “Dateline” او برادر بود و نه یک مرد خشن و اما کاکس گفت: Charles Vallow زده او را با چوب بیس بال.

چندلر پلیس باز بود, قتل, رسیدگی به حادثه اما هیچ دستگیری ساخته شد.

در ماه دسامبر Cox داشت العملی در آریزونا. کالبد شکافی گزارش منتشر شده در ماه مه گفت که Cox درگذشت از ريه لخته خون. پلیس در گیلبرت در آن زمان گفت: کارآگاهان در حال بررسی مرگ او خواهد بررسی گزارش کالبد شکافی و این مورد بود که هنوز هم فعال است.

چه ‘روز قیامت’ اعتقادات است که Vallow و Daybell گفته اند ؟

در طلاق براده چارلز Vallow گفت: لری Vallow اعتقاد او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020 است.”

اما با تمام حساب های لری و چارلز Vallow تا به حال یک خانواده معمولی قبل از. “آنها فقط این شلوغ شلوغ و خانواده” Woodcock گفت: “Dateline.” Woodcock گفت: او برادر در قانون خود زندگی “ساخته شده در اطراف” کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

خانواده زندگی می کردند در منطقه ققنوس برای سال ها در یک نقطه نقل مکان به هاوایی برای دو سال. اما در اطراف 2019 همه چیز را تغییر داد و Vallow شروع تعمق عمیق تر به واگرا “katey” اعتقادات دوستان و خانواده گفت: “Dateline.”

در چارلز Vallow طلاق براده او گفت که لری Vallow گفت که او خواهد او را بکشند اگر او در راه او و که او تا به حال “یک فرشته وجود دارد برای کمک به او را دور از بدن است.” مدت کوتاهی پس از او به اتهام تهدید چارلز در زمان منظور از حفاظت در برابر لری Vallow با توجه به اسناد دادگاه.

چارلز ادعا کرد که لری Vallow بود “تبدیل کرده و در زمان وسواسی در مورد تجربه نزدیک به مرگ و معنوی سند چشم انداز است.”

با توجه به شرق آیداهو, اخبار Vallow و چاد Daybell اول به نظر می رسد در یک پادکست هم تقریبا یک سال قبل از این کودکان اعلام شد گم شده است.

کمک: Joel شانون, چلسی Curtis, اردن, Culver و آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de