واشنگتن – نزدیک به 400 عموم معامله شرکت ها دریافت کرده اند تقریبا 1.3 میلیارد دلار در فدرال بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به شدت در تلاش برای زنده ماندن coronavirus بحران مستقل تجزیه و تحلیل مالی ثبت براده پیدا کرده است.

لیست کسانی که زهار کسب و کار است که دسترسی چک برنامه حفاظت از پول شامل ساخت و ساز شرکت های, شرکت های فن آوری و شرکت های دارویی با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت FactSquared.

چند گروه هتل و رستوران های زنجیره ای بودند که هر یک قادر به دست آوردن وام های بالای 10 میلیون دلار سطح حداکثر چرا که آنها بیش از یک درخواست است که مجاز و تحت مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در ماه مارس برای نجات از سقوط اقتصاد ایالات متحده.

بیشتر: اشتباه دولت ایالات متحده وام کسب و کار کوچک برنامه ؟ شما به تنهایی نیست. در اینجا شما راهنمای

هیچ مدرکی وجود ندارد که هر یک از شرکت های نقض قوانین PPP است که مورد تایید بیش از 500 میلیارد دلار وام در طی پنج هفته. و پول عمومی شرکت دیده اند نشان دهنده کسری از حدود 650 میلیارد کنگره اختصاص داده شده به برنامه است.

اما شده است وجود دارد هر دو حزب خشم زیر اخبار و گزارش در ماه گذشته است که تعدادی از برجسته اشخاص مانند Shake Shack, رستوران های زنجیره ای و NBA لس آنجلس لیکرز رو وام در حالی که بسیار کوچکتر mom-and-pop فروشگاه ها بسته شدند از محبوب برنامه که آن را از پول ماه گذشته. کنگره از پر برنامه اگر چه در آن است در حال اجرا از پول دوباره.

هر دو Shake Shack و لیکرز بازگشت پول.

این برنامه ارائه می دهد شرکت های به کارگیری 500 یا کمتر کارگران کم بهره وام تا 10 میلیون دلار خود را برای پوشش همه گیر هزینه های مربوط. شرکت ها درخواست پول از طریق بانک ها و وام دهندگان دیگر که گواهی وام که پس از آن تحت مدیریت کسب و کار کوچک.

طراحی شده برای پوشش هشت هفته از هزینه ها از قبیل حقوق و دستمزد و اجاره, وام لازم نیست که به پرداخت می شود اگر حداقل 75 درصد از این پول را صرف نگه داشتن و یا rehiring کارگران است. در غیر این صورت آن را حمل 1% نرخ بهره و باید توان بازپرداخت در دو سال است.

رستوران بزرگ زنجیره ای و دیگر مهمان نوازی مرتبط با کسب و کار قادر به دسترسی به برنامه – و دریافت وام های متعدد – با توجه به 11 ساعت ارائه شده در مراقبت عمل است که اجازه می دهد تا وام به برخی از کسب و کار است که ممکن است بیش از 500 کارمند است اما نه در هر مکان خاص.

بیشتر: Shake Shack برنامه ای برای ارسال 10 میلیون دلار coronavirus محرک وام

روز جمعه دموکراتیک اعضای خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران با ارسال نامه به چند publicly traded شرکت در لیست که با دریافت حداقل 10 میلیون دلار درخواست آنها را به بازگشت پول “بلافاصله” و یا تولید کپی از تمام سوابق و ارتباطات مربوط به درخواست وام.

“ما قصد داریم برای این کمک های مالی استفاده می شود توسط شرکت های بزرگ که باید قابل توجه سرمایه گذار پایه و دسترسی به بازارهای سرمایه” گفت: این نامه که به امضا رسید هفت قانونگذاران به رهبری رئیس جیمز Clyburn D-S. C. “بازگشت این وجوه اجازه خواهد داد که واقعا کسب و کارهای کوچک – که نه دسترسی به منابع جایگزین سرمایه – برای به دست آوردن وام اضطراری آنها باید برای جلوگیری از اخراج ماندن در کسب و کار و آب و هوا اقتصادی اختلال ناشی از کوروناویروس بحران است.”

یکی از شرکت هایی که موفق به دریافت نامه – MiMedx Group Inc., گرجستان مبتنی بر درمان بیولوژیک شرکت – جمعه اعلام کرد آن را بازگشت به $10 میلیون وام.

اخیر براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار نشان می دهد که صدها نفر از کسب و کارهای بزرگ گرفته اند استفاده از این برنامه است. از بعد از ظهر جمعه 387 داد و ستد عمومی شرکت دریافت کرده بود PPP وام جمعا به 1.28 میلیارد دلار با توجه به FactSquared را بررسی براده SEC جزئیات معاملات.

پس از گزارش های خبری در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر یادداشت مارس 23 اصرار متقاضیان به درخواست پول “در ایمان خوب به حساب خود را در زمان فعالیت های کسب و کار و توانایی خود را برای دسترسی به منابع دیگر از نقدینگی. … بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است.”

بیشتر: شرکت صورت زمان سخت تر شدن دولت حمایت وام به کسب و کارهای کوچک و صدمه coronavirus

این یادداشت توصیه می شود شرکت های بزرگ بازگشت پول توسط چهار شنبه, مه 7 یا صورت بالقوه عواقب. وزیر خزانه داری استیو Mnuchin همچنین گفت: اداره ممیزی خواهد شد هر گونه وام از بیش از 2 میلیون دلار.

از جمعه, 47 از 378 داد و ستد عمومی شرکت کرده بود در بازگشت بیش از 350 میلیون دلار در PPP وام.

یکی از آنها بود, Ashford, مهمان نوازی, Inc., که صاحب ده ها تن از هتل ها در سراسر کشور و بازگشت $76 میلیون آن را به حال شده است برای تایید از طریق چندین نهادهای کسب و کار. در حالی که این شرکت در یک ثانیه تشکیل پرونده گفت: آن را همچنان به آن اعتقاد دارند را در انطباق کامل با PPP “ادامه سردرگمی” در مورد برنامه و قوانین را متقاعد Ashford به بازگشت به پول است.

“صنعت هتل شده است ویران COVID-19 همه گیر و در نتیجه ملی اضطراری” مونتی J. Bennett, Ashford, Inc.’s رئیس و مدیر اجرایی نوشت: در پرونده. “ما ناامید هستند که در فراوانی از احتیاط برای جلوگیری از هر گونه خطر عدم انطباق با تغییر PPP قوانین اعمال ما به این معنی نیست که ما کارکنان فروشندگان جوامع و دیگران در نیاز بهره مند خواهد شد از PPP به عنوان کنگره در نظر گرفته شده.”

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., که صندلی های کوچک, کسب و کار و کارآفرینی کمیته گفت: هر شرکت است که مورد آزار قرار گرفته این برنامه برای به دست آوردن واجد شرایط بودن باید پاسخگو باشند.

“اما ما همچنین می توانید اجازه نمی دهد حق نظارت برای تبدیل شدن به فراری هیستری” او در بیانیه ای گفت: ارائه شده در چهار شنبه به ایالات متحده آمریکا امروز. “عمومی شرکت نمایندگی یک سوم از یک درصد (0.35%) از پول لنت برنامه اما 50 درصد از انتقاد از آن است. هدف اصلی از این برنامه به نگه داشتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از بودن گذاشته است. و اگر قضاوت این استاندارد پس از آن این واقعیت است که در زمان دور دوم PPP کامل است نزدیک به 50 میلیون آمریکایی را یک کار به دلیل آن باعث می شود این برنامه یک موفقیت عظیم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de