هالک هوگان همسر سابق لیندا ممنوع AEW پس از بحث جیر

WWE legend هالک هوگان و همسر سابق خود لیندا در حال حاضر هر دو ممنوع از حضور در AEW نشان می دهد به طور نامحدود تونی خان اعلام کرده است.

37 ساله پسر پلنگ صاحب شهيد خان اعلام کرد که دو تن از آنان ممنوع از ظاهر شدن در شرکت او در پاسخ به توییت جنجالی از لیندا هوگان در مورد تظاهرات بودند که برانگیخته توسط جورج فلوید را کشتن.

این می آید به عنوان فعالان مدنی در سراسر جهان را به نام عدالت پس از فلوید درگذشت هنگامی که افسر پلیس درک چوین kneeled در گردن او در طول بازداشت. این فیلم از 46 ساله التماس برای کمک در مینیاپولیس, مینه سوتا, ویروسی رفته است و باعث هتک حرمت هر دو آنلاین و در خیابان به جرم شورش را در این شهرستان است.

در یک پس-حذف صدای جیر جیر, لیندا هوگان اشاره به ادامه تظاهرات در سراسر آمریکا که در آن معترضان خواستار پلیس اصلاحات.

او نوشت: “تماشای غارت آن همه آمریکایی های آفریقایی هنوز مطمئن شوید که چه دزدی و سرقت مجموعه ای از رکورد مستقیم اما اگر آنها می خواهند به شنیده می شود آنها باید متمدن.”

لیندا به طور گسترده ای محکوم به نظرات.

کشتی گیر و مفسر ع Kirsch در توئیتر خود نوشت: “@LindaHogan شما باید فقط برو جلو و پاک کردن کل حساب توییتر نیست که فقط یک صدای جیر جیر. شما می دانید که یکی از.”

و AEW رئیس خان افزود: “شما در حال حاضر پیوست شوهر خود را در ممنوع بودن از همه AEW را نشان می دهد. تبریک می گویم.”

لیندا و هالک هوگان طلاق در سال 2007 پس از 25 سال از ازدواج زیر اتهامات WWE Hall of Famer شده بود بی وفا.

این معلوم نیست که 66-year-old — real نام Terry Gene Bollea — نیز ممنوع شده است توسط AEW اما اعتقاد بر این است که با توجه به او ساخت و اظهارات نژادپرستانه است.

کهنه شد به طور موقت پاک شده از WWE به تاریخ پس از نشت از یک ویدیو که در آن او با استفاده از N-word و گفت که او امیدوار بود دختر خود را به خواب هرگز با یک مرد سیاه و سفید.

در علاوه بر این به فسخ هوگان قرارداد وینس مک ماهون شرکت حذف شده و مشخصات خود را از آن سایت و محدود هر گونه ارجاع به او در آرشیو فیلم.

هنوز سه سال بعد در سپتامبر 2018, WWE اعلام کرد که هوگان شده بود دوباره به آن سالن از شهرت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>