رنگ جکسون نبود آگاه از هر Russell Wilson-Browns ایران

به نظر می رسد مثل هر روز داستان های جدید از کلیولند براونز ” اختلال نشت – حتی از دوران.

قبل از Seattle Seahawks ساخته شده Russell Wilson NFL بالاترین پرداخت بازیکن آنها سرگرم ایده تجارت او را به Browns با توجه به فوتبال حرفه ای صحبت کنید. اما رنگ Jackson – کلیولند را محاصره سر مربی که اخراج شد در نیمه راه از طریق 2018 فصل تا به حال هیچ ایده آن بود که حتی یک احتمال است.

تجارت مورد بحث قرار گرفت “مفهومی” اما مذاکرات در واقع اتفاق می افتد و پیشرفت به نقطه ای که کلیولند 2018 شماره 1 به طور کلی انتخاب شد شناور به عنوان جبران خسارت. Seahawks به پایان رسید تا با امضای ویلسون به چهار سال 140 میلیون دلار قرارداد و کلیولند استفاده می شود که انتخاب کنید به پیش نویس خود را حق رای دادن کارفرمایی بیکر میفیلد.

ظاهر می شود در CBS Sports Radio, جکسون گفت که او آگاه بود از این بحث در همه.

“من شنیده ام چیزی در زندگی من” جکسون گفت.

اما زمانی که فشار بر اینکه آیا یا نه او شناخته شده اند که در مورد پتانسیل ایران او را به طور کامل رد کردن احتمال آنها اتفاق می افتد در بعضی از فرم.

“من مطمئن هستم که [سابق Browns GM] جان [دورسی] و [Seahawks GM] جان اشنایدر واقعا تنگ” جکسون گفت. “و من مطمئن هستم که اگر آنها با داشتن مکالمات خود به خود و فقط jiving در اطراف و انجام این نوع کارها. من فکر می کنم اگر چیزی جدی بود که در مورد ما — تیم اجرایی و سازمان شناخته شده اند.”

russell wilson hue jackson browns seahawks trade
راسل ویلسون رنگ Jacksonگتی ایماژ (2)

به نظر می رسد کلیولند و سیاتل نمی توانید به مرحله پیشرفته با مذاکرات و جکسون گفت که او فکر نمی کنم دورسی را می خواستم به معامله. این براونز “شناسایی شده است که بیکر [میفیلد] بود ما مرد” جکسون گفت و تصوری که ویلسون امکان بود ممکن است پرتاب هرج و مرج به آنچه که یک جبهه متحد. به همین دلیل دورسی ممکن است عمدا آرام نگه داشته.

که گفت:, آن را نیز می تواند صحبت می کنند به زمین لرزان جکسون ایستاده بود در آن زمان. او برنده شده بود دقیقا یک بازی در دو فصل کلیولند به عنوان سر مربی و به پایان رسید تا اخراج شدن هشت بازی به 2018. گزارش های بسیاری در توصیف جکسون دوران به عنوان هرج و مرج مطلق به خصوص در اواخر زمانی که او پارانویا و feuded با همکار خود مربیان است.

یکی همچنین می تواند سوال تفکر پشت ترجیح می دهند میفیلد به ویلسون در وهله اول. میفیلد به دور از یک چیز مطمئن شوید که به عنوان یک پیش نویس چشم انداز و او در زمان یک گام به عقب در سال 2019 پس از یک قوی rookie فصل است. ویلسون بود که مطمئن از چیزی که ممکن است در موقعیت QB البته در خیلی بالاتر از قیمت….

طرفدار فوتبال صحبت گفت که با وجود امضای این قرارداد در سال 2019 Wilson هنوز هم می تواند معامله در برخی از نقطه. آنها شناور کابوی, اظهارات و پرستاران به عنوان ممکن است مقصد و همچنین هر تیم “است که سعی کنید برای ایجاد اجرا به صورت سه چهارم و سپس از او بخواهید به آنها را ذخیره کنید در چهارم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>