هوارد طلا را هیچ و بی معنی سرمایه گذاری: یک کارشناس اقتصادی با ضبط تماس رکود است شرط بندی این یکی خواهد بود تا پایان سال 2020

تابستان گذشته زمانی که ایالات متحده تا به حال فقط بریده شده از یک دهه از بهبود اقتصادی و بیکاری بود در 3.7% Campbell هاروی استاد امور مالی در شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار در دانشگاه دوک پیش بینی رکود اقتصادی برای سال 2020 یا اوایل 2021.

چرا ؟ به دلیل عملکرد در سه ماه لایحه خزانه داری بالاتر بود عملکرد در پنج سال خزانه توجه داشته باشید برای کل سه ماهه دوم سال 2019. که “معکوس منحنی عملکرد” شده بود منادی قبلی هفت رکود. هاروی اول شناسایی معکوس منحنی عملکرد را پیش بینی قدرت خود را در سال 1986 پایان نامه دکترا در دانشگاه شیکاگو است.

‘این یک بیولوژیکی رویداد و راه حل آن نیز روشن است: یکی دیگر از بیولوژیکی رویداد.’

— کمپل هاروی

بنابراین در اینجا ما در آنچه که می تواند عمیق ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ باعث همه گیر جهانی و دولت بی سابقه اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن. چه هاروی انتظار برای اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر ؟ او می بیند این رکود اقتصادی ضربه زدن عمیق اما کوتاه — با اقتصاد در حالت ریکاوری در پایان این سال است.

“در بحران مالی جهانی [در 2008-09] ما هرگز می تواند بگوید زمانی که آن را به پایان گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. این بار او گفت: “علت روشن است — آن را به یک بیولوژیکی رویداد و راه حل آن نیز روشن است: یکی دیگر از بیولوژیکی رویداد است.”

او نمی پیش بینی V شکل بازیابی است که وال استریت تبلیغ چند هفته پیش. “من فکر می کنم آن را بیشتر از آنچه که من اسمش ‘, لاغر, U’ چون من معتقدم که ما باید یک واکسن سه ماهه اول [از 2021],” او گفت:.

که قطعا خوش بینانه تر از پیش بینی کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci. اما قوی بازیابی از میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.25% و S&P 500 SPX +0.39% از ماه مارس خود را پایین نشان می دهد به دنبال سرمایه گذاران مقاطعه این در بیش از حد.

‘ما رهبری نسبت خفیف کوتاه رکود است. سپس COVID-19 همه گیر رخ داد و همه چیز را تغییر داد.’

— کمپل هاروی

هاروی رکود تماس بود بدبین تر از بسیاری از پیش بینی در آن زمان که دیدم هیچ رکود اقتصادی در این سال ، آیا رکود اقتصادی رخ داده بدون همه گیر?

“ما به شما هرگز می دانید counterfactual,” او گفت:. “وارونگی در حد متوسط بود و بنابراین من فکر می کنم که ما رهبری نسبت خفیف کوتاه رکود است. سپس COVID-19 همه گیر رخ داد و همه چیز را تغییر داد.”

در واقع. هاروی معتقد رمان coronavirus یک accelerant از اساسی روند و در نتیجه این رکود که او فکر می کند آغاز شد و در سه ماهه اول سال 2020 است. ما در حال رفتن را از طریق بدترین آن در حال حاضر. “فکر می کنم از سه ماهه دوم به عنوان بدترین چهارم [تولید ناخالص داخلی] رشد است که ایالات متحده تا کنون تجربه تاریخی” او گفت:. “این می تواند 30 درصد منفی به صورت سالانه. سه ماهه سوم آن را سخت به تصور کنید که گرفتن بدتر از آن ما هستند.”

هاروی می افزاید که او می توانید ببینید که برخی از شاخه های سبز فقط در زمان برای فصل زمستان به عنوان coronavirus درمان های ظهور و جهان می شود و نزدیک به تست و استقرار یک واکسن. “یک واکسن است که راه حل در شرایط کاهش همه از عدم قطعیت است. یک واکسن به معنی “پاک کردن همه” او گفت:. “اگر ما برخی از دارویی محلول است که باعث کاهش خطر مرگ آن را نیز فوق العاده مفید است.”

نه مدیر و نه من در حال کارشناسان در واکسن بنابراین من می مانم بی طرف در این, اما او تا به انجام برخی تحقیقات و فکر می کند یک واکسن می تواند در دسترس هر چه زودتر از بسیاری از انتظار می رود. فایزر PFE, -0.42% یکی از چندین دارویی و شرکت های زیست فناوری آزمایش واکسن در یک شتاب اساس. هاروی است به خصوص امیدوار در مورد واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد در همکاری با AstraZeneca AZN, -0.16% که فقط شروع مرحله اول دادگاه در انگلستان اگر کسانی که به خوبی گفت: هاروی آن می توان توزیع شده در سراسر انگلستان بعد از این سال.

“نکته این است که شما می توانید ببینید معتبر سناریو برای پایان این” او گفت:. “حتی اگر آن را جزئی استقرار حتی اگر مردم فقط درک ما رو از واکسن است که رفتن به تغییر رفتار است. روانشناسی این بسیار مهم است.”

برای سرمایه گذاران, روانشناسی همه چیز است. هاروی نمی گویند بازار سهام به پایین ضربه او فکر می کند می تواند وجود داشته باشد بیشتر selloffs اگر وجود موانع برای توسعه واکسن و یا اگر آسیب اقتصادی است بزرگتر از حد انتظار است. اما او خوش بینانه در مورد اقتصاد گرفتن فراتر از آنچه که ممکن است کوتاه اما دردناک از رکود اقتصادی تا حد زیادی به دلیل مورد علاقه خود را با شاخص عملکرد منحنی — مثبت است در حال حاضر (با بیش از یک کمی از کمک های فدرال رزرو). “این یک شاخص پیشرو و آن را گفت که ما در حال بیرون آمدن از رکود اقتصادی” هاروی گفت. بیایید امیدوار باشیم که او را به عنوان حق در مورد بازیابی بوده و در مورد رکود.

Howard R. طلا MarketWatch مقاله نویس. او را دنبال کنید در توییتر @howardrgold.

بیشتر:بازار سهام ممکن است به نصف کاهش دهد اما این “کم ارزش ترین’ دارایی در مورد افزایش سرمایه گذار میلیاردر می گوید:

همچنین بخوانید: در این سال است تا پوشش دقیقا مانند 2000 dot-com bubble crash — سهام افت خواهد کرد 40 درصد از اینجا سابق گلدمن مدیر می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>