در داخل شش هفته از MLB پیش نویس معمولا در زمان بحران برای کار سراغ بخش است.

با بسیاری از بازیکنان نمی دیده شده است و از ماه مارس نظرات تغییر کرده بر سلامت و عملکرد و signability. صلیب-بازی چکرز به طور مداوم در حال حرکت برای به دست آوردن اضافی به نظر می رسد بازیکنان این باشگاه علاقه.

پس از آن بود.

این است که در حال حاضر زمانی که تنها چیزی که شناخته شده است که این پیش نویس برگزار خواهد شد ژوئن 10 و بیش از 10 دور با امکان آن خواهد بود پنج. سال گذشته 40.

با کروناویروس بستن دبیرستان و کالج های پیشاهنگی به دنبال آینده نگر پیش نویس میدارد در فیلم به جای گرفتن یک نگاه نزدیک از صندلی. به جای یک طلایه دار صحبت کردن به بازیکن چهره به چهره انجام شده است توسط ویدئو کنفرانس.

“ما از صحبت کردن با آنها در مورد خود و [خلاصه] فصل و چگونه آنها فکر می کنم آن رفت و گفت: دامون اوپنهایمر یانکی ها سر از کار سراغ از سال 2005 در مورد ساعت-مذاکرات طولانی با پتانسیل پیش نویس میدارد که در واقع بازی کالج و دبیرستان قبل از بازی بیس بال از بین رفت. “این یک ماموریت حقیقت یاب در برخی از آنها و این واقعا خوب است. آن را عبور از T و نارسایی من. مطمئن شوید که اطلاعات پزشکی است که نیاز به در است. آن است که بسیاری از ویدئو و بسیاری از بحث ها. بسیاری از مسائل ما به طور معمول نمی باید همان مقدار از زمان برای انجام این کار به دلیل دیدن بازیکنان. ما در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی آن و انجام بهترین ما می توانیم.”

AP

در حالی که از آن شده است تا حدودی مفید تا حدی با توجه به بازیکنان بسیار راحت در مورد برقراری ارتباط با تلفن همراه اقدام به ارزیابی بازیکنان بدون دیدن آنها را در گوشت را از برنامه های خود را اجرا می کند دوم به زندگی در چشمان جمع آوری اطلاعات.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه جایگزین برای تماشای کودکان و نوجوانان بازی, بازی بیس بال, تماشای آنها را به ارتباط برقرار کردن با تماشای آنها چگونه آنها را تحت فشار انجام و چیزهایی که لزوما در ویدئو زاویه است که در فیلم” گفت: اوپنهایمر که باشگاه صاحب شماره 28 را انتخاب کنید. “شما نمی دانید که چه رقابت به نظر می رسد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن به سراغ یک تازه بازیکن که لزوما رفتن به سراغ یک بازیکن حرفه ای است.”

برای برخی از بازیکنان این آخرین بار یک لیگ بزرگ طلایه دار آنها را دیدم بازی زنده بود در تابستان گذشته. و در حالی که بسیاری می تواند تغییر از ماه اوت در حال حاضر برای بازیکنان 17 تا 22 دقیق تر آن گزارش ها را بهتر است.

“این یک اعتبار به پیشاهنگی است که در سراسر تابستان آنها ساخته شده است یک ارزیابی واقعی از یک بازیکن و نه فقط شناسایی بازیکنان است که شما در حال رفتن برای رسیدن به [مشاهده] آنها را در بهار” اوپنهایمر گفت. “من فکر می کنم بسیاری از ما بچه ها را در هسته سخت کار به ارزیابی آنها به عنوان اگر آنها رفتن به پیش نویس دیر.”

مانند بسیاری از محیط های کار در همه جا وجود دارد مانع به روشن است که هرگز وجود نداشته است.

“این ایده آل نیست. بازیکنان بهتر بازیکنان تغییر بازیکنان در این سن ما سراغ آنها رشد و قوی تر. سطح رقابت را به بازی می آید. سطوح مختلف فشار شما آنها را تحت فشار” اوپنهایمر گفت. “این بهترین راه برای انجام این کار, اما آن چیزی است که ما در حال برخورد با.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de