چگونه می خواهید برای کار از خانه “برای همیشه’? توییتر تشویق کارکنان به انجام این کار

توییتر اجازه خواهد داد که برخی از نیروی کار خود را برای ادامه کار از خانه به طور نامحدود اگر آنها را انتخاب کنید, مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: کارکنان خود را روز سه شنبه.

دورسی است که برای اولین بار به سیگنال جدید طبیعی به صورت عمده شرکت فن آوری است که می تواند فراتر از COVID-19 بحران بهداشت عمومی.

اعلام می آید Facebook مارک زوکربرگ و سوندار پیچای گوگل اصرار کارکنان به محل کار از خانه در صورت امکان تا 2021.

توییتر می گویند نیست که کارکنان خواهد بود واجد شرایط برای کار از خانه سیاست اما می گوید که طی ماه های گذشته نشان داده اند می تواند انجام شود.

“توییتر یکی از اولین شرکت ها برای رفتن به محل کار از خانه در صورت COVID-19 اما ما نمی توانیم به پیش بینی بودن یکی از اولین بازگشت به دفاتر” توییتر در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. “چند ماه گذشته ثابت کرده اند ما می توانیم که کار می کنند. بنابراین اگر کارکنان ما در یک نقش و موقعیتی است که آنها را قادر به کار از خانه و آنها می خواهند برای ادامه به انجام این کار برای همیشه ما را که اتفاق می افتد. اگر نه ما دفاتر خود را گرم و استقبال خودشان با برخی از اقدامات احتیاطی اضافی هنگامی که ما احساس می کنیم آن را ایمن می گرداند.”

Facebook ترک پایین بر روی اطلاعات غلط: ادعای ویروسی ‘Plandemic’ تصویری ‘می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب آن می گوید:

در معرض COVID-19?: این است چگونه اپل و گوگل را به شما هشدار می دهند

مانند دیگر شرکت های فن آوری, توییتر شروع به تشویق کارکنان به کار از خانه در اوایل ماه مارس به عنوان coronavirus شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده است.

توییتر انتظار ندارد به بازگشایی بسیاری از دفاتر خود و یا تایید سفر کسب و کار تا سپتامبر است. آن را نیز لغو تمام داخلی حوادث برای بقیه سال و احتمالا به 2021.

“افتتاح دفاتر خواهد بود و ما تصمیم هنگامی که و اگر کارکنان ما دوباره خواهد بود ایشان” توییتر در بیانیه ای گفت.

این حرکت بیشتر به یک “توزیع” نیروی کار بوده است در آثار با Dorsey اظهار نظر در بیش از یک مناسبت است که او دیگر نمی خواستم یک نیروی متمرکز در سان فرانسیسکو.

در یک درآمد تماس در ماه فوریه دورسی به گفته تحلیلگران “تمرکز ما در سان فرانسیسکو است که ما را در خدمت نه دیگر هیچ و ما تلاش خواهد کرد به مراتب بیشتر توزیع نیروی کار است.”

تغییر دائمی از راه دور برای برخی از کارکنان برای اولین بار گزارش شده توسط BuzzFeed که به دست آمده یک ایمیل دورسی فرستاده شده به کارکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>