چگونه جهان گسترده ای وس شد چنین پلاریزه نیکز شکل

هفته گذشته نیکز مطبوعاتی به نقل از جدید اجرایی معاونت ویلیام وسلی خود را در “سابقه طولانی و با احترام به جیم Dolan.”

منابع تایید Wesley شده در نیکز صاحب گوش برای 15 سال کار در پشت صحنه. به عنوان سفارشی خود را.

یک نیکز مربی از گلن Grunwald عصر تایید تاثیر “جهان گسترده ای وس.”

“هنگامی که ما در آنجا بودند به من گفته شد او را به گوش جهان گسترده ای وس’ بیش از او گرونوالد” مربی گفت: پست.

در واقع Wesley شده رایگان با مشاوره برای Dolan, اما نه همه آن را سازنده.

پست آموخته Wesley یک نیروی محرکه دولان حرکت از Grunwald پس از 54-28 فصل چهار روز قبل از 2013 اردوگاه های آموزشی. وسلی توصیه می شود برای بازگرداندن استیو میلز با استناد به ارتباطات قوی تر.

در زمان ارسال گزارش Grunwald شلیک به عنوان مرتبط 2015 رایگان-عامل آرمان. علاوه بر این رئیس جدید نیاز به آماده شدن برای یک پیشنهاد برای حفظ کارملو آنتونی در متعاقب آن تابستان 2014.

آنتونی نشان داده شد توسط هنرمندان خلاق آژانس و میلز بود که مشهور به داشتن روابط نزدیک به کا. (Wesley, با توجه به یک منبع در خدمت به عنوان رئیس محرم از آنتونی در طول نیکز روی لئامت دادن.)

در حال حاضر کا است که رسما در حال اجرا نیکز با لئون رز-Wesley پشت سر هم. بعد از گل رز به توافق نظر در فوریه پست به نقل از یک منبع بیان کرد, “MSG و کا شده اند در بستر برای سال. این نباید تعجب آور است.”

وسلی فشار برای حذف Grunwald کار نمی کند. نیکز از دست رفته برگشتی هفت مستقیم فصل پس از او فردی گری هر چند هرگاه منحرف شش ماه پس از شلیک Grunwald را در فیل جکسون به عنوان رئیس جمهور.

پس از همه, خود, شکست, دولان است خواستار بر افزایش یافت و وسلی به تماس همه عکس آنها به عنوان تلاش برای تعمیر نیکز’ منکوب تصویر با pizzazz استخدام.

آزادی مطبوعات اشاره نمی کند Wesley گذشته اعتبار — یک شاخص از قنات وجود دارد.

در حالی که گل رز بود مدیر بسکتبال در کا وسلی در نظر گرفته شد آژانس مشاور 15 سال گذشته.

“او همیشه متصل شده است و یک برنده” یکی NBA اجرایی گفت.

ویلیام ‘در سراسر جهان وس’ وسلیگتی ایماژ

وسلی کمک رز بازیکن در کسب و کار با کا مربیان از جمله Tom Thibodeau. منابع می گویند وسلی نیز دوست دارد Jason Kidd که مصاحبه برای نیکس ” و ” پنج شنبه.

در سال 2007 GQ, مشخصات نویسنده Alex فرانسه نوشت: “وس چنین کامل تحقق مدرن رویای آمریکایی — پر از قدیمی چرخ-لیز کننده, hustling و اجتماعی نوردی — که آن را احساس می کند مانند آن نوشته شده بود برای صفحه نمایش بزرگ است.”

وسلی چیزی کمتر از یک پلاریزه عمل شکل. هر چند سابق نیکس Stephon Marbury و رشید والاس مسخره استخدام, ESPN Jay Williams پرواز به مبالغه.

ویلیامز نشان داد Wesley حضور به عنوان یک عامل همکاران می تواند ضروری تر از رز.

“شما در حال رفتن به دیدن من در نیکز بازی در این سال” ویلیامز گفت. “هنگامی که من به شما بگویم جهان گسترده ای وس “بهترین رایگان-agent استخدام در تاریخ نیکز’ سازمان, من فقط می خواهم به شما بگویم او کسی که در اطراف بسکتبال. ما می دانیم که چگونه این بازی کار می کند. او سونگ در Drake آهنگ ها — متصل ترین فرد در تاریخ بسکتبال است.

“اجازه دهید من به شما بگویم که چگونه جهان گسترده ای وس’ کار می کند. او تا به بسیاری از نقاط تماس با افرادی که دارای نفوذ است. از یک بازیکن دیدگاه او به هر کسی که بر روی گوشی. او شما را برای خرید به تصویر بزرگ است.”

Marbury را اهانت به کامدن (آرکانزاس), N. J., محصول ریخت و از طریق باطل تصویری هفته گذشته است. این ادم ساده لوح جزیره در حال حاضر مربیان در چین است.

“ای بابا ، آیا شما واقعا فقط آوردن جهان گسترده پمپاژ’ به نیویورک نیکز” Marbury گفت. “واقعا ؟ شما به ارمغان آورد این شخص در اینجا ؟

“چرا ؟

“من واقعی نیویورک نیکز فن. C’mon, Dolan. شما باید شوخی من مرد. چه خبر است ؟ وجود دارد باید یک توضیح. نه او. از همه مردم شما را به این شخص اینجا ؟ شما او را به نیویورک? به نیویورک ؟ او ain’t got no اعتبار در اینجا.”

در واقع وسلی رو دشمنان خود را. والاس به نام حرکت “یک گوز مغز.” والاس می یابد رز-Wesley پشت سر هم خطرناک است زیرا “هرگاه در چمدان خود.”

والاس با اشاره به دیگر عوامل می تواند قابل تامل در مورد ارسال مشتریان خود را به کا نیکز.

“هر کس که آنها تا به حال گوشت گاو و یا مشکلات در حال حاضر در حال رفتن به می آیند و آنها را تحت تاثیر قرار” والاس گفت: CBS Sports Radio. “در حال حاضر که آنها به کسانی که سمت های اجرایی با نیکز آنها ممکن است این بازیکن خاصی.”

اما می توانید آن را دریافت هر گونه بدتر ؟ نیکز گذاشته اند یک تخم مرغ در آژانس رایگان برای سال — کوین دورانت-Kyrie Irving-DeAndre Jordan gambit به بروکلین خدمت به عنوان دولان نهایی نی.

“او می افزاید: روابط او را در طول سال ساخته شده است” گفت: NBA خودی Tracy Phillips صاحب SportsTalk 2319 mock draft. “NBA تبدیل به یک رابطه کسب و کار بیشتر از همیشه. وس تجسم رابطه جنبه. او به خوبی در نیویورک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de