یک coronavirus واکسن باقی مانده دور اما stay-at-home سفارشات در بسیاری از کشورهای در حال شروع به بلند کردن اگر آنها در حال حاضر نمی.

این بدان معناست که میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند گام در خارج از درب خود را و رفتن به بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و سالن های ورزشی پارک ها و دیگر اماکن عمومی در سراسر کشور است.

آنها خواهید بود برای پیدا کردن یک جهان که بسیار متفاوت از زمان گذشته آنها بازدید دکتر, اتاق کار, سفر برداشت یک فنجان قهوه و یا نشسته در میز دفتر.

برای مثال تحت قوانین ایالتی جورجیا آرایشگری نیاز به یک مشتری متوسط. کلرادو قوانین به شما اجازه کارفرمایان پر کردن دفاتر خود را با تنها 50 درصد از نیروی کار خود را و فروشگاه های خرده فروشی در فلوریدا تنها می توانید پر کنید تا به یک چهارم از ظرفیت.

در ضمن مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گویند هر کس — از محل کار به مدارس به خانه — نیاز به آمده تا با طرح در زمانی که آنها باید تمیز (که حذف میکروب ها و گرد و خاک) و هنگامی که برای رفتن بیشتر و ضد عفونی کردن (که کشته شدن میکروب ها در سطوح).

بنابراین مردم می توانند شروع به برگشت به زندگی روزمره — اما باید از آنها ؟ و چگونه به انجام آن در حال حاضر است که اجتماعی فاصله است شعار به سرعت گسترش COVID-19?

سوال از “باید” یک انتخاب است که هر کس باید برای خود تصمیم بگیرید.

همانطور که برای “چگونه” MarketWatch نگاه سناریوهای مختلف مردم ممکن است به حرکت.

خود تجدید نظر رفت و آمد روزمره و کار خود و عادات

میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار کرده اند از خانه از ماه مارس, اما در برخی از نقطه کارفرمایان خود را خواهد آنها را می خواهید به بازگشت به کار.

چهل درصد از کارفرمایان گفت: Mercer منابع انسانی شرکت مشاوره است که پس از پناهگاه در محل قوانین, پایان, آنها خواهید نگه داشتن کارکنان از راه دور تا زمانی که خیال آن را امن برای بازگشت. تقریبا 20 درصد از آرای شرکت گفتند که درخواست کارگران برای بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

حدود 60 درصد از شرکت های مورد بررسی گفتند که جایگزین کارگران در سایت; یکی از تاکتیک بود تغییرات بر اساس ترتیب حروف الفبا.

بازگشت به کار به معنی رفت و آمد به طور بالقوه در یک اتوبوس یا قطار و صرف اکثریت از روز در یک اتاق با اتاق استراحت و اتاق های کنفرانس حمام و سرویس بهداشتی و سایر فضاهای مشترک.

تجسم هر بخشی از خانه خود را-به-کار رفت و آمد معمول است.

مردم باید تجسم هر بخشی از خانه که به روال کار گفت: دکتر Tista Ghosh ارشد پزشکی مدیر Grand دور بهداشت و درمان کمک پلت فرم کمک به کاربران با قرار ملاقات و سوال در مورد حسابداری و مدیریت و تشخیص.

که به معنی آگاه بودن از تمام ریل دکمه های دسته و صندلی شما ممکن است لمس در طول راه. یک رفت و آمد می تواند به جلوگیری از آنها, آوردن دستکش و یا هر دو را انجام دهد, او گفت:. فراموش نکنید که یک ماسک صورت او تاکید کرد. اگر ناراحتی با پوشیدن آن Ghosh گفت: به آن فکر می کنم این راه: “آن را محافظت از شما آن را حفاظت از دیگران…آن را مانند شما در حال انجام بخشی خود را.”

از دست ندهید:کودک Yoda, بتمن و Billie Eilish ماسک صورت — شرکت نگاه به اجتماعی فاصله گرفتن بیشتر سرگرم کننده برای خانواده ها

در مردم باید خندق دفتر خود را تامین-های عادات در حال حاضر Ghosh گفت. او همچنین به مردم توصیه می شود به همراه ناهار و آن را در میز خود را به جای غذا خوردن در یک اتاق استراحت. “تلاش برای نگه داشتن ایمن در محل کار به معنی جمع آوری نمی,” او گفت:.

که ممکن است صدای ضد اجتماعی, اما, وجود دارد راه های اطراف آن مانند یک چت تصویری با یک همکار Ghosh گفت.

CDC همچنین دارای نکاتی برای تمیز کردن محیط کاری. یک تفاوت وجود دارد بین تمیز کردن و ضد عفونی CDC یادداشت ها. تمیز کردن حذف خاک و میکروب ها در حالی که ضد عفونی میکروب ها را می کشد. ضد عفونی باید پس از تمیز کردن.

مردم باید به توسعه برنامه های خود را در زمانی که برای تمیز کردن و زمانی که برای ضد عفونی کردن CDC گفت.

برای مثال در منطقه ای که به “اشغال برای 7 روز یا بیشتر تنها نیاز به تمیز کردن روال” CDC گفت. در ضمن یک سطح است که اغلب در لمس توسط بسیاری از مردم مانند یک دستگیره درب, میز تلفن, سوئیچ نور و یا شیر آب, نیاز به تمیز کردن و ضد عفونی حداقل روزانه CDC اشاره کرد.

انتظار نداریم که یک اتاق انتظار در مطب دکتر

اتاق پزشکان در بررسی شما در نمی آید خیلی متفاوت تر از قبل از coronavirus روز. اما همه چیز را قبل و بعد از قرار ملاقات خود را ممکن است.

پزشکان در سراسر کشور آغاز شده اند پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات به طوری که آنها می توانید ببینید بیمارانی که نیاز به مراقبت از خود بیشتر است. که همه شروع می شود با از بین بردن اتاق انتظار در بسیاری از موارد و یا تنظیم دقیق محدودیتی در تعداد افراد مجاز به در اتاق انتظار در یک زمان معین.

در Westmed پزشکی گروه multispecialty عمل پزشکی مستقر در شهرستان Westchester, n. y., بیماران خواسته شده است که به صبر در اتومبیل های خود را قبل از قرار ملاقات. آنها سپس یک پیام دریافت خواهید کرد هنگامی که دکتر آماده است برای دیدن آنها گفت: Anthony نایبالسلطنه مدیر عامل شرکت Westmed.

“اگر وجود دارد هیچ ویروس من نمی توانم بگویم ما باید به فکر انجام این کار,” او گفت:. “این چیزی است که ما همچنان به استفاده از به حداقل رساندن هر گونه خطر به بیماران یا کارکنان حتی هنگامی که این متهم.”

هنگامی که آنها نام خود را برای ملاقات بیماران به نمایش در لابی برای coronavirus علائم و داده از یک ماسک صورت اگر آنها یکی نیست. Westmed برنامه ای برای دیدن بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما تنها در اواخر این روز به “از بین بردن آلودگی متقاطع بین غیر coronavirus بیماران” نایبالسلطنه گفت و به اطمینان حاصل شود زمان کافی برای تمیز کردن عمیق تسهیلات.

در یکی پزشکی, عضویت مبتنی بر مراقبت های اولیه تمرین با 85 دفاتر در 11 شهرستانها ایالات متحده انتظار اتاق نمی تواند جایگزین با انتظار در اتومبیل, از آنجا که بسیاری از بیماران سفر توسط توده گذر به یک پزشکی محل.

این شرکت درخواست بیماران مبتلا به نشان می دهد تا زود به قرار ملاقات برای جلوگیری از overpopulating اتاق انتظار. آنها همچنین تشویق بیماران برای انجام برخی از ملاقات با تلفن با استفاده از های مختلف پزشکی از راه دور ابزار.

در همان زمان یکی از پزشکی نمی خواهند برای جلوگیری از بيماران از آمدن به دریافت واکسن باید فشار خون خود را اندازه گیری و دیگر روال مراقبت های لازم گفت: یکی پزشکی پزشکی رئیس اندرو الماس.

‘هر بیمار متفاوت داخلی فشار سنج از نظر خطرات آنها مایل به گرفتن.’

— اندرو الماس یکی پزشکی افسر ارشد پزشکی

“هر بیمار متفاوت داخلی فشارسنج نظر از خطرات آنها در حال حاضر به” او گفت:. “برخی از بیماران گفت:” من واقعا می خواهید برای آمدن در تاپیک ارزش در آن است.’ بیماران دیگر می گویند ” من شما را در درک کرده ایم گامهای اما من نمی خواهم به در آمده است.'”

برای اطمینان اجتماعی فاصله است تمرین در اتاق انتظار بسیاری از دفاتر خاص نشانگر است که به بیماران که صندلی برای نشستن و که به طور منظم از ضد عفونی در طول روز الماس گفت. اگر بیش از حد بسیاری از بیماران وارد اتاق انتظار الماس اضافه شده آنها خواسته خواهد شد که به خارج صبر کنید.

مانند Westmed یک پزشکی است که نیاز به همه بیماران به پوشیدن یک ماسک و ارائه یک اگر یک بیمار ندارد. یکی پزشکی است در حال حاضر نه مشاوره بیماران به تغییر لباس های خود را پس از آمدن برای یک دیدار. “آنها را به نشستن بر روی یک سطح است که به تازگی تمیز شده است بنابراین احتمال [داشتن این ویروس در سطح خود] به طور قابل توجهی پایین تر از آنچه شما را برای رسیدن به این دفتر گفت:” الماس که دارای دکترای ایمونولوژی.

اگر شما نیاز به فروشگاه با هدف

به عنوان متحده سهولت اقامت در خانه سفارشات خرده فروشان اعلام کرده اند برنامه ای برای بازگشایی در مناطق خاص و مشخص شده مراحل آنها شما را به نگه داشتن خریداران امن است.

میسی M +1.80% مدیر عامل جف Gennette به عنوان مثال گفت: 68 فروشگاه در ایالات آرامش بخش COVID-19 محدودیت خواهد بازگشایی دوشنبه با کاهش ساعت و 775 مکان خواهد بازگشایی در شش هفته. گروه فروشگاه های زنجیره ای جدید بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی شامل پلکسی گلاس در صندوق پول شش پا اجتماعی فاصله علامت کاهش ظرفیت اتاق پرو خواهد شد که مقادیر اغلب ماسک چادری کارکنان که باید به اتمام “سلامتی فهرست” قبل از کار و 24 ساعت نگه داشتن در قرار دادن سعی در بازگشت و لباس به جایی که متعلق به وال استریت ژورنال گزارش داد.

بهترین خرید BBY, +3.05% که قبلا معطوف به ارائه منظقه وانت این هفته اعلام کرد این امر بازگشایی 200 ایالات متحده فروشگاه در فروشگاه مشاوره با تعیین وقت قبلی. الکترونیک و زنجیره ای جدید اقدامات شامل ارائه اجباری ماسک و دستکش برای کارکنان اجرای اجتماعی-فاصله دستورالعمل های بین مشتریان و کارکنان بهداشتی فروشگاه سطوح و مناطق در بین سرویس قرار ملاقات و داشتن کارگران انجام خود چک های بهداشتی خود را قبل از تغییرات با استفاده از یک برنامه جدید است.

در ضمن بازار املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد Simon Property Group SPG +2.26% گفت: این امر بازگشایی چند تا از آن ایالات متحده مراکز در نیمه اول ماه مه. کارکنان و فروشندگان و پیمانکاران باید خود صفحه نمایش برای علائم قبل از آمدن به محل کار کارگران را به پوشیدن ماسک صورت; و مراکز را تشویق و اجرا اجتماعی فاصله از طریق اشغال محدودیت ترافیک-جریان علامت مبلمان پیکر بندی دوباره بسته شدن مناطق بازی و هر نزول و ضبط ادرار کردن در دستشویی این شرکت اعلام کرد.

فروشگاه ها ممکن است بازگشایی, اما آن را یک ایده خوب برای فروشگاه ؟

“آن را احتمالا امن برای مردم به رفتن به فروشگاه زمانی که آنها نیاز به رفتن به فروشگاه به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود را از سایر مردم” اپیدمیولوژی امیلی Landon پزشکی مدیر برای پیشگیری از عفونت و کنترل در دانشگاه شیکاگو پزشکی گفت MarketWatch.

اما “مهم ترین چیز این است که ما نیاز به نوبت” Landon گفت. “اگر همه ما فقط آن را در همان زمان و همه ما آن را فقط برای تفریح و سپس آن را به کار کردن — آن را به نوع خطرناک است.”

این بدان معناست که یک مرکز بازدید در حال حاضر نیست یک فرصت به اویختن با دوستان, او گفت:, و یک سفر به فروشگاه نیست درمان های خرده فروشی. به جای در نظر خرید یک شانس برای خرید همه چیز شما نیاز به غیر از غذا و دارو: شاید رو به رشد کودک شما نیاز به لباس های جدید, برای مثال, و یا شما نیاز به یک ابزار برای تعمیرات خانه.

“باز کردن معنا نیست که فعالیت های اجتماعی” Landon گفت. “این بدان معنی تجارت است.”

فروشگاه در فروشگاه ها که نهاد اقدامات حفاظتی برای کارگران Landon گفت: — بعد از همه آن اقدامات نیز کمک به محافظت از شما. “من همیشه می خواهم را انتخاب کنید به نگه داری یک محل که در آن من تو را دیدم که وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از کارگران که در آن آنها تا به حال فضای کافی و که در آن به آنها داده می شود ماسک صورت و تا به حال اشغال محدودیت در درب,” او گفت:. “اگر آنها در حال رفتن به مراقبت از کارگران خود را, آنها قطعا نمی مراقبت از شما.”

در آن دستورالعمل برای خرید مواد غذایی و دیگر ملزومات خانگی, CDC توصیه می کند ماندن شش فوت دور از دیگران در حالی که در خط و خرید; پوشیدن یک پارچه صورت پوشش; خرید در خارج از ساعات اوج; ضد عفونی سطوح مانند چرخ دستی های خرید و استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از پرداخت. که ممکن است این آژانس می گوید, سفارش آنلاین و یا انتخاب کردن برای منظقه وانت. افراد در معرض خطر شدید COVID-19 عفونت باید ببینید که آیا آنها می توانید فروشگاه در ویژه فروشگاه ساعت.

Landon به نام منظقه وانت “یک ایده درخشان” است که توازن بازگشایی کسب و کار با حمایت از کارگران است. اگر شما نیاز به رفتن در داخل یک فروشگاه سعی کنید برای تکمیل مرور بخشی از خرید خود را آنلاین او پیشنهاد کرد; بسیاری از خرده فروشان بزرگ اجازه می دهد تا شما را به دیدن آنچه در سهام در یک فروشگاه خاص است. از قبل تماس بگیرید بپرسید اگر یک آیتم خاص در دسترس است. قبل از اینکه شما به فروشگاه می دانم که جفت از کفش های شما می خواهید را امتحان کنید و در چه اندازه است.

فروشگاه با هدف به حداقل رساندن زمان خود را در داخل فروشگاه Landon گفت: “برو در آن دریافت کنید.”

سفر هوشمند شروع می شود در صفحه اصلی در حال حاضر

در هنگام سفر از طریق فرودگاه اصلی خود را حق در محافظت از خودتان را از ابتلا به میکروب ها است که برای جلوگیری از تعامل با افراد دیگر به عنوان آنجا که ممکن است.

دانلود خطوط هوایی خود را به نرم افزار تلفن همراه و بار بلیط خود را بر روی تلفن خود را.

اولین گام به سوی این هدف است که در واقع در خانه انجام می شود: دانلود, خطوط هوایی خود را به نرم افزار تلفن همراه و بار بلیط خود را بر روی تلفن خود را. که با توجه به توصیه های جدید از فرودگاه بین المللی تمپا در فلوریدا.

به این ترتیب شما می توانید از خود در خدمت کیوسک صفحه نمایش است که باید لمس شده است توسط تعداد بی شماری از افراد دیگر است. اگر شما را تنها حمل توشه شما همچنین می توانید جلوگیری از ورود میز و همچنین.

همانطور که شما در حال رفتن را از طریق فرودگاه امنیت, انتخاب کوتاه ترین خطوط ممکن است برای جلوگیری از بودن در اطراف افراد دیگر. اگر شما TSA Precheck, روشن, جهانی ورود و یا مشابه ترخیص کالا از گمرک است که شما را قادر به قطع خط اصلی انجام دهید. اگر حمل و نقل اداره امنیت کارکنان باید از وسایل شخصی خود را برای بازرسی شما می توانید آنها را به خود را تغییر دهید ،

و به یاد داشته باشید بسیاری از مردم را لمس سطل که از طریق اسکنر های امنیتی قبل از اینکه شما — پس از پاکسازی هر چیزی را که لمس بن و دست های خود را. اگر امکان قرار دادن اقلام در خود حمل کیسه برای جلوگیری از استفاده از سطل. یک 2018 مطالعه از محققان در فنلاند و انگلستان یافت می شود که 50 درصد از فرودگاه سطل توشه سینی بودند آلوده به یک ویروس تنفسی.

(شایان ذکر TSA در حال حاضر گفت: مسافران می تواند یک بطری 12 اونس از ضد عفونی کننده دست از طریق امنیت به دلیل coronavirus.)

یک بار در فرودگاه ترمینال آگاه از آنچه شما را لمس کنید. شستن دست های خود را قبل از خوردن یا نوشیدن به عنوان شما را در یک رستوران. و به دنبال اجتماعی فاصله — آیا جمعیت در دروازه قبل از سوار شدن و اگر این فرودگاه قرار داده شده نشانگر به معنی شش پا از فاصله در خطوط پس از آن ذهن آنان.

هنگامی که شما در هیئت مدیره هواپیما, پاک کردن و خود را در صندلی پشتی سیستم سرگرمی و روی سینی با مواد ضد عفونی کننده پاک کردن. شما همچنین می توانید پوشش صندلی خود را با یک پتو یا پوشش. در حالی که شرکت های هواپیمایی در حال تقویت روش های تمیز کردن در پی COVID-19 گرفتن این مراحل می تواند به ارائه حفاظت اضافی.

بیشتر شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا آل, +3.13% و دلتا DAL, +3.23%, در حال حاضر نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک در طول پروازهای بنابراین آماده می شود برای انجام این کار و یکی را در خود حمل توشه.

یک در چهار نفر (27%) مردم نمی شستن دست های خود را پس از سفر در حمل و نقل عمومی از جمله هواپیما با توجه به 2019 گزارش از حیاتی Vio یک شرکت که تولید کننده ضد میکروبی چراغ.

که به رغم این واقعیت است که مطالعات نشان داده اند که شما روبرو می شوند بیشتر باکتری ها در حمل و نقل عمومی از حمام خود را. شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را اغلب هنگامی که شما در هواپیما و پس از — و مطمئن شوید که برای پاکسازی هر چیزی که شما را لمس در طول پرواز خود را مانند تلفن همراه خود را.

هنگامی که شما را به اتاق هتل خود را نمی, استراحت, حق دور.

اقدامات احتیاطی نباید متوقف هنگامی که شما در رسیدن به هتل خود را. هنگامی که شما را به اتاق خود به استراحت نیست حق دور. شما می خواهید به پاکسازی معمولا لمس سطوح. 2012 مطالعه توسط محققان در دانشگاه هوستون در بر داشت سطح بالایی از آلودگی باکتریایی در هتل-اتاق کنترل از راه دور تلویزیون و چراغ کنار تخت جابجا می شود.

شکستن آن دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کردن سطوح شما به احتمال زیاد به لمس است. شما همچنین می توانید نظر قرار دادن کنترل از راه دور تلویزیون در یک کیسه پلاستیکی برای حفاظت اضافه شده.

علاوه بر این در حالی که هتل ها تغییر ورق های بین مشتریان لحاف و بالش پرتاب می شوند کمتر به طور منظم. برخی از هتل ها را حذف کرده و این از اتاق مهمان در میان COVID-19 اما مسافران ممکن است بخواهید به چوب به استفاده از خود را در ملافه و بالش از احتیاط.

هتل ها به احتمال زیاد به بازگشت به استفاده از تنها با استفاده از لوازم آرایش در حمام, با توجه به وب سایت سفر به نقاط اما شما ممکن است بخواهید به خود را به طوری که هیچ یک دیگری را لمس کرده است از صابون و شامپو استفاده می کنید. همان می رود برای نوشیدنی و تنقلات در مینی یخچال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de