تعطیلات است که همه آمریکایی ها همیشه می خواستم در تابستان امسال اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از مردم به دنبال پول از دست داده به جای.

چهل و هشت درصد از آمریکایی ها را لغو تابستان قصد سفر به دلیل جهانی coronavirus همه گیر بر اساس یک نظرسنجی از 1200 نفر از شخصی امور مالی سایت ValuePenguin یک شرکت تابعه از LendingTree درخت -3.30%. در مقایسه با تنها 16 درصد از مردم گفت: آنها لغو شده است برنامه های تابستانی خود را در حالی که باقی مانده پاسخ دهندگان تا به حال هیچ سفر برنامه ریزی شده برای ماه های گرم.

در همین حال برخی از 46 درصد از مردم گفته اند که از دست داده بود پول در nonrefundable هزینه های سفر با توجه به COVID-19-مربوط به لغو. کسانی که لغو برنامه های از دست رفته بیش از 850 دلار به طور متوسط. بسیاری از کسانی که ضرر و زیان ناشی از بلیط هواپیما (59 درصد از مصرف کنندگان) به دنبال رزرو هتل (44 درصد).

همچنین نگاه کنید به: چگونه لغو جشنواره موسیقی فردا زمستان است خصوصی-حقوق صاحبان سهام متعلق به, سفر غول گرفتار در یک مبارزه قانونی

اما مصرف کنندگان می توانید مراحل را به اطمینان حاصل شود که لغو برنامه سفر نمی تواند به کاهش زیان های مالی است. “سیاست هستند همه نقشه در حال حاضر گفت:” سارا Rathner کارت اعتباری و سفر متخصص در NerdWallet. “قبل از تماس با مشتری خدمات, نقد و بررسی این شرکت لغو سیاست بنابراین شما می دانید آنچه شما حق هستید.”

در اینجا برخی از راهنمایی برای خنثی مسافران برنامه ریزی برای ماندن در خانه این تابستان:

که پول بازپرداخت?

نه همه سفر ارائه دهندگان خدمات در حال ارائه نقدی بازپرداخت — و حتی کسانی که باید محدودیت های است که می تواند آنها را دریافت.

شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا DAL, -6.90%,
ایران UAL, -10.00% و JetBlue JBLU, -7.39% باید اصلاح خود را لغو سیاست های خود را به خلاص شدن از تغییر هزینه ها در نور از شیوع کروناویروس. اما مسافران خواهد بود از شانس وقتی که می آید به گرفتن بازپرداخت با اکثر حامل اگر آنها انتخاب به لغو سفر خود فعالانه. در حالی که بخش حمل و نقل نیاز به شرکت های هواپیمایی به ارائه بازپرداخت اگر حامل لغو یک پرواز یک سفر به طور معمول تنها دریافت پول خود را در قالب یک اعتباری و یا کوپن اگر آنها را انتخاب کنید به چشم پوشی از یک سفر.

از دست ندهید:شرکت های هواپیمایی صدور میلیاردها دلار کوپن — اما شما هنوز می توانید بازپرداخت وجه نقد برای coronavirus مربوط به پرواز لغو?

“وجود دارد هیچ به نفع مصرف کوپن” گفت: Chris Elliott سفر و مصرف کننده حمایت کند. “همه سود به شرکت هواپیمایی.”

به عنوان یک نتیجه, مردم بهتر از انتظار به لغو سفر خود قصد دارد تا آخرین لحظه. در آن زمان شرکت هواپیمایی ممکن است برنامه ریزی مجدد یا لغو پرواز ساخت یک مسافر واجد شرایط برای بازپرداخت.

در ضمن بسیاری از عمده زنجیره های هتل, معرفی, انعطاف پذیر, لغو سیاست های است که اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای دریافت بازپرداخت. مثلا هر موجود یا جدید رزرو در هیلتون HLT, -4.86% هتل ها از طریق 30 ژوئن را می توان تغییر و یا لغو بدون هیچ اتهام و حتی رزرو که قبلا مشخص شده به عنوان “عدم اطلاع.” همان درست است در هتل ها متعلق به هایت ثانیه -8.40%, ماریوت MAR, -6.80% و انتخاب هتل ها. CHH, -5.05%

در اکثر موارد cancelations باید حداقل 24 ساعت قبل به واجد شرایط برای بازپرداخت. اگر یک مشتری بخواهد برای تغییر تاریخ سفر خود را, آنها ممکن است به تفاوت در نرخ اتاق.

بسیاری از خطوط کروز نیز ارائه بازپرداخت به مسافران که یا لغو سفرهای برنامه ریزی شده و یا کسانی که قادر به رفتن در تعطیلات خود را با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را بدون بادبان منظور با توجه به وب سایت سفر کروز منتقد. مسافران می تواند با مشکل مواجه شوند گرفتن بازپرداخت هر چند اگر این سفر برای پرداخت با استفاده از نقاط و یا کارت هدیه.

اما افرادی که نمی توانید سفر در تابستان امسال و در عین حال هنوز هم می خواهید برای رفتن در تعطیلات تابستانی در آینده ممکن است پیدا کردن آن به نفع یک اعتباری به جای. بسیاری از خطوط کروز از جمله شاهزاده خانم CCL, -12.39% و نروژی NCLH, -15.61% ارائه اعتبار آینده ارزش بیشتری اصلی کروز کرایه — در همان موارد اعتباری می تواند به ارزش دو اصل مبلغ پرداخت شده است.

“کدام گزینه را انتخاب کنید را به آسانی از تصمیم گیری به عنوان شما ممکن است فکر می کنم” کروز منتقد سردبیر ارشد اریکا سیلوراستاین نوشت. “باید شما را به یقین از پول نقد و یا وسوسه می شود “پول” به استفاده از سمت دیگر کروز یا بهتر کابین از شما در ابتدا رزرو?”

همچنین ببینید:این اخلال تصویری از چگونگی گسترش ویروس ها در هواپیما ممکن است شما احساس خیلی بهتری در مورد ماندن در خانه

چگونه به منظور بهبود شانس خود را از گرفتن پول

همین حالا تماس بگیرید حق دور. خطوط تلفن در خطوط هوایی و هتل ها و خطوط کروز در این ماجرا با مردم انجام می دهند همان چیزی که: لغو سفرهای خود را. “خدمات به مشتریان را نگه دارید زمان بسیار طولانی در حال حاضر که من به طور معمول شروع با یک ایمیل مگر اینکه من باید جواب امروز” Rathner گفت.

اگر شما تماس بگیرید و مطمئن شوید که تمام اطلاعات سفر خود دستی برای اطمینان تماس سریع و مولد و آماده به صبر در انتظار برای یک دوره طولانی از زمان.

ادامه مطلب:چگونه می توانم خود قرنطینه? آیا من می توانم پیاده روی سگ من? هشدار داده می شود وجود دارد می تواند عواقب قانونی برای متخلفان

کتاب سفر با کارت اعتباری. بسیاری از کارت های اعتباری سفر حفاظت به عنوان یکی از قدرت پردازش خود را — و این حمایت می تواند در مفید آمده است در وضعیت فعلی. “این می تواند کمک به شما پول خود را به عقب اگر شما باید با لغو سفر خود را از آنجا که شما یا یکی از اعضای خانواده بیمار می شود قبل از اینکه شما ترک” Rathner گفت. “این نیز می تواند کمک به پوشش هزینه های خود را برش سفر کوتاه اگر شما مریض در حالی که سفر.”

همه بیمه سفر کمک خواهد کرد. اگر شما نمی خرید بیمه سفر خود را قبل از کروناویروس اولین بریدن آن به احتمال زیاد نمی خواهد تحت پوشش هر گونه ضرر و زیان از لغو سفر. تنها استثنا هستند “انصراف” به هر دلیلی” سیاست — اما این معمولا گران تر است و می تواند خود را استثنائات.

اگر شما یک کوپن سوال بپرسید. ترین سفر کوپن است که شرکت های هواپیمایی و شرکت های دیگر در حال ارائه یک استفاده از تاریخ. مسافران باید تایید کند چه اتفاقی می افتد اگر کوپن تاریخ انقضا اطراف می آید قبل از coronavirus است تلف شده Rathner گفت. و مطمئن شوید این کوپن را می توان مورد استفاده برای هر سفر و یا مقصد نه فقط در سفرنامه های اصلی.

اگر همه چیز با شکست مواجه, برو به رسانه های اجتماعی. در حالی که علنا شکایت در Facebook FB -1.19%
یا TWTR, -2.92% لزوما نباید یک مسافر اولین راه به دنبال بازپرداخت آن می تواند مفید ایالات متحده PIRG نوشت. اگر “آنها اجازه نمی دهد شما را به تغییر انصراف از دریافت یا یک کوپن برای سفر خود را, شما می توانید از خطوط هوایی برای گسترش پوشش خود را از طریق رسانه های اجتماعی” به سازمان حمایت مصرف کننده گفت. “اگر مردم به اندازه کافی این عمل با ارسال و tagging شرکت هواپیمایی و یا هتل های زنجیره ای آن ممکن است باعث شود آنها را به تجدید نظر در سیاست های خود را در طول این زمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de