چگونه این یانکی ها و متس می تواند کرایه در فصل کوتاه

Gerrit کول یکی از مهمترین و به دنبال پس از رایگان-عامل شروع کوزه در تاریخ گذشته offseason پس از غالب سال با هوستون.

اما اگر خود را در نیمه اول سال 2019 بسیار عالی بود این چیزی بود که کول را در نیمه دوم سال که, سمان right-hander به عنوان بازی برتر هدف در بازار است.

پس از رفتن 9-5 با 3.09 عصر و 1.020 شلاق در 19 شروع می شود قبل از همه ستاره بازی کول چراغ بود در نیمه دوم در پایان در یک 11-0 اجرا با یک 1.70 عصر و 0.723 شلاق بیش نهایی خود را 14 گردش در فصل به طور منظم.

2020 فصل نمی خواهید به نگاه مانند کسی پیش بینی, اگر آن را حتی بازی و بازیکنان نمی خواهد که طبیعی شش ماه از یک فصل به طور منظم برای اثبات ارزش خود را. به جای آن خواهد بود 60 بازی نه هفته با حداکثر سرعت دویدن است که در آن شروع کند نمی تواند به راحتی خار.

یانکی ها و متس وارد این خلاصه فصل کوتاه برای اولین بار توسط COVID-19 pandemic سپس یک اختلاف کار با انتظارات بالا و بازیکنان که به نظر می رسد مناسب برای داشتن سریع شروع می شود و دیگران که به طور معمول در ساخت حرکت در طول یک فصل کامل — لوکس آنها نمی خواهد که در این سال.

Gerrit Cole and Robinson Cano
Gerrit کول و کانو رابینسونگتی ایماژ; Anthony J. باعث تخریب جهانی

هر چند تفاوت در کول آمار سال گذشته استارک آن را هیچ جای تعجب یانکی’ جدید آس به طور معمول بسیار عالی برای بسیاری از سال, اما او در حال حاضر خواهد بود وظیفه با داشتن وزن یک قرارداد و محیط جدید برای مقابله با.

در طرف دیگر از شهر کانو رابینسون است که معمولا سازگار از ابتدا تا پایان, اما ای نیست که در او دشوار فصل اول با متس زمانی که او تا به حال فقط یک .646 OPS در نیمه اول قبل از بازگشت با یک عملیات از .880 در نیمه دوم.

زشت آن چند ماه اول ممکن است chalked به محیط جدید اما کانو و متس نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه های مشابه لرزان شروع به خروج از دروازه در سال 2020 از دوم baseman.

حتی یعقوب deGrom برنده back-to-back, NL, Cy, جوان, جوایز, مورد نیاز حدود یک ماه برای پیدا کردن خود را در فرم از یک سال پیش قبل از تبدیل شدن به تقریبا unhittable در بخش دوم این فصل است. در اولین Cy جوان فصل deGrom تا به حال هیچ گونه مسائل اما right-hander به پایان رسید در ماه آوریل گذشته با 4.85 عصر زیر سه مستقیم subpar گردش.

مارکوس بود جامد در سراسر 2019 هنگامی که او در داد و ستد از تورنتو به متس صاحب یک 4.14 دوران بیش از کار خود را در نیمه اول یک عدد است که قطره به 3.33 در نیمه دوم.

استیون Matz خاموش کردم به یک شروع در سال گذشته به عنوان Jeurys Familia در اغل گاو یا حشم. Matz شد به طور قابل توجهی بهتر بعدها در سال و Familia نشان داد نشانه هایی از بهبود در نیمه دوم نیز هست.

در برانکس هارون قاضی است که به طور سنتی قوی تر در رفتن زود هنگام اغلب به دلیل آسیب های بعد از آن در سال. چگونه بهبود او از شکسته دنده او در برخورد با در بهار آموزش را تحت تاثیر قرار خود را تولید.

در یانکی ها, چرخش, J. A. Happ حرفه ای 4.35 دوران قبل از همه ستاره. آن قطره به 3.60 در نیمه دوم و این روند او نشان داده شده است هر یک از دو فصل قبلی. Happ مقدار زیادی از دلایل به تلاش برای تغییر آن روایت را به عنوان او می تواند یک عامل رایگان این offseason.

با تمام عوامل دیگر که تاثیر این سال آن را غیر ممکن است برای پیش بینی, اگر قبل از روند خواهد ایستاد. بازیکنان حدود دو هفته دور از باز کردن بعد وقتی بهار آموزش بسته شد و آنها در حال حاضر حدود سه هفته به آماده شدن دوباره — و تنها اگر همه چیز به خوبی می رود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de