چگونه دلفین ها قصد استفاده از توا Tagovailoa به عنوان یک تازه کار

پس از ماه زمزمه در اطراف آنها دلفین ها را انتخاب کنید در سال 2020 پیش نویس NFL سوال که آیا در دور اول انتخاب توا Tagovailoa را بازی حق دور در rookie فصل باقی مانده تا حد زیادی up-in-the-air.

در حال حاضر این طرح به نظر می رسد برای جانباز کارگر ماهر Ryan Fitzpatrick برای شروع از دروازه میامی هرالد گزارش روز دوشنبه.

اما که ممکن است این مورد برای مدت طولانی.

“میامی نیست مخالف به بازی Tagovailoa به عنوان یک تازه کار اگر او را بدست آورده و این فرصت را در برخی از نقطه در این فصل” را نوشت هرالد بری جکسون به نقل از یک منبع نزدیک به تیم مقابل دفتر.

Tagovailoa, 22, یک تفرقه انداز در پایان فصل هیپ آسیب او رنج می برد و در ماه نوامبر. با این بیماری همه گیر کوروناویروس تداخل با offseason, فعالیت, دلفین ها ممکن است کمتر احساس تحت فشار برای نشستن در ردیف 5 به طور کلی انتخاب کنید با وجود مثبت پزشکی گزارش وضعیت.

Former Alabama Crimson Tide quarterback Tua Tagovailoa
سابق آلاباما زرشکی جزر و مد کارفرمایی توا Tagovailoaگتی ایماژ

فیتزپاتریک 37 تا 15 سال تجربه در NFL و یک موجود رابطه با Gailey بود که صورتحساب’ سر مربی از 2010-2012 و جایگزین چاد اوشی این offseason. حتی پس از یک لیگ-بدترین 3-13 پایان در 2019 او فرض استارت می زنیم به 2020 پیش از Tagovailoa و 2018 دور اول انتخاب کنید جاش روزن که می تواند در معامله بلوک.

دلفین ها’ اولین بازی پیش فصل است که میله میله به جای on Aug. 14 برابر شاهین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de