چگونه یک مدرسه منطقه تمایل به دانشجويان سلامت عاطفی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

سیدل بروک, N. J. — سه ماه پیش سیدل بروک مدرسه منطقه بود و پی در پی به سمت پیشرفت اجتماعی و عاطفی یادگیری به عنوان بخشی از یک منطقه ابتکار عمل.

در کلاس یوگا, تمرکز حواس مانتراها و راهبردهای مقابله با اضطراب بخشی از زندگی روزمره.

پس از آن همه گیر.

آموزش مجازی و آموزش از هم جدا کودکان از همکلاسی ها و معلمان در زمانی که اتحاد ملی در بیماری های روانی و سایر کارشناسان بهداشت شد با اشاره به افزایش استرس و افسردگی است. بعد آمد کشتار جورج فلوید و تنش های نژادی است که افزایش اضطراب برای بسیاری از خانواده ها.

“من خوشحالم که ما در مقابل اجتماعی و عاطفی یادگیری است که ما تا به حال این ابتکار سلامتی در محل, از آنجا که ما قبلا در مورد آن صحبت و آن را انجام می دهند” گفت: سرپرست دانیل Shanley.

به آدرس پیچیده واقعیت جدید کل دانشکده مشغول به کار با هم برای حفظ اجتماعی و عاطفی و یادگیری در خط مقدم.

“نگرانی من شد بچه ها باید OK” Shanley گفت. “اگر آنها خوب آنها نمی قادر خواهد بود برای یادگیری هر چیزی نمی تواند آنها را متمرکز شده است. هیچ کدام از آن می گذرد به ماده است.”

سیدل بروک مدارس شروع آموزش آنلاین در اواسط ماه مارس. ارتباط و تفاهم بین معلمان و دانش آموزان بودند که به شدت مورد نیاز در طول این زمان. معلمان نیاز به انجام زندگی می کنند و چهره به چهره با دانش آموزان یک بار در هفته.

“که واقعا برای بررسی سلامتی خود را به طوری که دانش آموزان و معلمان می تواند چشم مخاطب” Shanley گفت.

برخی از دانش آموزان شکوفا در محیط مجازی اما دیگران تلاش می کرد.

“که از دست دادن ارتباط انسانی در مقیاس بزرگ است که واقعا نگران کننده و واقعا تحت تاثیر برخی از اعضای هیات علمی و برخی از دانش آموزان ما” Shanley گفت.

Meghan دیوار اطفال روانشناس با اتحاد ملی در بیماری های روانی گفت: این مهم است به درک چگونه استرس بیماری همه گیر است که برای خانواده ها. مختل روال به ویژه نگران کننده برای کودکان است.

“یکی از چیزهایی که حفظ اضطراب است که با داشتن این نبود-از-کنترل احساس” دیوار گفت.

آنچه این منطقه را برای دانش آموزان

پس از مدارس بسته شده و دانش آموزان در زمان پارک مجازی در تمرکز حواس پنج شنبه و جمعه تناسب اندام. در سراسر منطقه, دانش آموزان, تمرین یوگا تاکید مثبت تکرار یک مانترا به خود: “من مسئول هستم, نوع, من قوی هستم.”

آن را بازتاب فعالیت های در حال انجام در کلاس های درس مانند شکم عمیق تنفس و حجامت گوش خود را و تکرار صدای وز وز زنبور عسل از طریق یک صدای زمزمه.

فعالیت های در طول آموزش از راه دور شامل نوشتن یک مجله و یا تمرین فکر غذا خوردن. دانش آموزان خواسته شد تا نظرات خود را در مورد علاقه خود را به فعالیت در این امید که آنها را در پیدا کردن شیوه های آنها می توانند همچنان در طول تابستان است.

جیلیان Shadis رئیس جمهور از نیوجرسی مشاور مدرسه ارتباط گفت: تمرکز حواس و سلامتی, شیوه های قوی هستند اقدامات پیشگیرانه.

آنها “ارائه کودکان با مهارت های منابع و مکانیسم های مقابله ای است که آنها نیاز به طوری که آنها می دانم که چگونه برای رسیدگی به اضطراب است که اجتناب ناپذیر در زندگی” Shadis گفت.

پرداختن به نژاد پرستی

قتل فلوید در مارس 25 اضافه شده ضرورت به منطقه و تلاش برای مقابله با مسائل مربوط به نژادپرستی به عنوان بخشی از اجتماعی و عاطفی, سلامتی, شیوه های.

کروناویروس و مدارس: بچه ها نیاز به بحث در مورد جورج فلوید تظاهرات و نژاد پرستی. با تعطیلی آن را سخت به انجام است.

Toni Violetti منطقه را مدیر برنامه درسی و آموزش خواست معلمان برای ادغام تنوع را به درس و آموزش “چگونه به مقابله با نژادی و بی عدالتی که در ادامه رخ می دهد در جهان ما و به ما دانش آموزان مهارت ها و طرز فکر به تفکر انتقادی و فرهنگی پاسخگو باشد.”

یک معلم فیزیک را درس اقلیت ها در علوم است. “او می خواست به آنها شروع به فکر می کنم انتقادی و درک کنند که وجود دارد بسیار underrepresentation از گروه های اقلیت در تمام کتاب های درسی” Violetti گفت.

دیگر معلمان اختصاص داده شده به دانش آموزان به نوشتن مقالات در صدای گروه کمتر. پیام چنین بود: “قرار داده و امتیاز خود را کنار گذاشته و برای یک لحظه و صعود در داخل سر و قلب کسی دیگری — چگونه ممکن است شما با دیدن این متفاوت” Shanley گفت.

“ما در حال تلاش برای ترویج برخی از همدلی و درک و تحمل و عمل شاید کمی از خشم” او گفت:.

تربیت معلم

با مجموعه مدرسه به نزدیک Violetti و اجتماعی و عاطفی یادگیری کمیته تا به حال یک روز از توسعه حرفه ای معلمان. آنها با تمرکز بر “پنج شایستگی”: خود آگاهی و خود-مدیریت مسئول تصمیم گیری و آگاهی اجتماعی و مهارتهای ارتباط.

Violetti و کمیته ایجاد شده اجتماعی و عاطفی یادگیری یکنوع بازی شبیه لوتو هیئت مدیره برای دانش آموزان با مربع حاوی اجتماعی صلاحیت فعالیت مانند: نوشتن 10 چیزهایی که شما سپاسگزار برای بررسی در در سالمندان همسایگان خانواده با هم.

چه بازگشایی مدارس خواهد شد مانند: برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

دانش آموزان باید به او گفت این بود که دقیقا آنچه را که آنها در زمان مورد نیاز. و مربیان از شمال نیوجرسی و فراتر از آن خواسته اند به استفاده از یکنوع بازی شبیه لوتو هیئت مدیره

“این بسیار هیجان انگیز” Violetti گفت.

Shanley گفت: تمرکز حواس است که به عنوان بخشی از تابستان تکالیف.

“ما در حال قرار دادن در برای تابستان ساعت برای همه ما مشاوران راهنمایی,” او گفت:. “ما پیش بینی وجود خواهد داشت یک نیاز در سطح ابتدایی در خاص است.”

اما بایرن مشاور در هلن I. Smith مدرسه گفت: دانش آموزان انجام این نامرئی کوله پشتی و ما همیشه نمی دانند که همه چیز آنها در حال رفتن را از طریق.

“هدف ما این است که آنها را به احساس آرامش و امن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>