چگونه MLB جدید برنامه ریزی طرح می تواند بر استراتژی فانتزی

با هر طرح جدید لیگ بیس بال پرتاب برای بحث فانتزی بیس بال صاحبان بیشتر و بیشتر antsy نه فقط تعجب وقتی 2020 فصل آغاز خواهد شد بلکه آنچه فکر آنها نیاز به تنظیم به جلو قرار داده و هفتصد سال است.

آخرین تجدید طرح است آنها را دور انداختن آمریکا و لیگ ملی آگهی ها و ادغام بخش توسط منطقه است. AL شرق و NL East ترکیب خواهد شد در حالی که Centrals و مغرب به دنبال کت و شلوار برای ایجاد سه بخشهای اصلی. سفر سایش-و-پارگی کاهش خواهد یافت و بازیکنان نمی خواهد که به ولگرد بیش از حد دور از خانه در سفرهای جاده ای در طول این زمان بحران است. برای فانتزی اهداف این واقعیت مجموعه برای برخی از جالب تهیه پیش نویس.

که می خواهم برای دیدن مایک ماهی قزل آلا به طور معمول پنبه حلاجی شده در Coors میشه ؟ و یا چگونه در مورد یک سری از تبادل دوئل بین یعقوب deGrom و Gerrit کول ؟ اما اگر همه این صدا خوشمزه از یک فن بیس بال را نظر به صورت فانتزی شما می خواهید برای شروع زندگی در بخش مرکزی.

شرق و غرب بخش باید سهم خود را از hitter وظیفه پسند ballparks. شما باید فوق Coors زمینه همراه با کمدن متری و Rogers Centre. شما نیز اتفاق می افتد به برخی از بهترین تبادل نظر در این بخش ،

و بله قوی وجود دارد hitters نیز باید وجود داشته باشد برخی از نگرانی در مورد خفاش ها در حال خفه توسط نخبگان سلاح که پر چرخش از این 20 تیم. مرکزی از سوی دیگر به ارمغان می آورد شما یک ترکیب فوق العاده از hitters’ پارک نخبگان خفاش و برخی از ضعیف ترین فرشهای شما را دیده ام در برخی از زمان.

Christian Yelich
مسیحی YelichAP

بحث این است که همچنان ادامه دارد بیش از که باید اول کلی انتخاب — مایک ماهی قزل آلا یا رونالد Acuna — احتمالا می تواند قرار داده و به رختخواب با این طرح تجدید. مسیحی Yelich بازدید برای بالا میانگین پست نخبگان بر پایه درصد دارای قدرت قوی و دزد پایگاه. در خانه خود ورزشگاه میلر پارک فوق العاده hitter وظیفه پسند و راه سفر او را به آمریکا زمینه انوری و نرخ تضمین شده زمینه همه از آن کمک به افزایش قدرت اعداد.

مرکزی پارک که ممکن است تا hitter وظیفه-دوستانه به تبادل کاملا بی رحم. Yelich خواهد بود پله در برابر Royals ببر و دزدان دریایی است. کسانی که چرخش زباله هستند. حتی کاردینالز و دوقلوها را مشکوک استارت. نه این که او نبود اما Yelich می شود حتی جذاب تر گزینه در حال حاضر است.

و آن را پایان نیست با Yelich. اوایل دور در فانتزی در مورد تهیه پیش نویس بهترین بازیکن در دسترس است. در اواسط تا اواخر دوره شما می خواهید برای بارگذاری در بخش مرکزی hitters. مایک Moustakas. ادی روزاریو Nomar Mazara و کارلوس سانتانا باید تمام ارسال های قوی قدرت اعداد. اگر MLB در حال رفتن به رفتن را از طریق با این تجدید برنامه های شما نیاز به تمرکز فهرست خود را به عنوان آنجا که می توانید.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در Fantasy-Alarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه “فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد” در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته از 5 تا 7 بعد از ظهر به FantasyAlarm.com برای همه بیس بال فانتزی مشاوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>