چگونه MLB تیم های در حال توسعه با چشم انداز بیس بال در برگزاری

این روند به سرعت در حال تحول جهان از بیس بال حرفه ای شده است برای اشاره hitters دور از حد عالی رساندن مهارت خود را در یک توپ را روی گوه. برای استفاده از تبادل ماشین آلات به جای.

یک بیماری همه گیر معلوم می توانید وزش روند و نه کارآمد.

“یکی از بازیکنان رسیده و گفت:” می توانم ضربه توپ را روی گوه?’ ما گفت: “آره،’ “کوین ریس یانکی ها’, مدیر ارشد, از, بازیکن, توسعه گفت: به تازگی در یک مصاحبه تلفنی. “‘تد ویلیامز استفاده می شود را انتخاب کنید تا سنگریزه و آمار آنها را با جارو. که ممکن است همه ما باید دسترسی به, اما اگر آن را به شما کمک می کند کار خود را در هماهنگی دست و چشم،’ “

به عنوان در حال حاضر از لیگ اصلی بیس بال لولا tenuously نه تنها مسیر coronavirus اما همچنین توانایی بازیکنان و صاحبان به چکش به یک توافق در آینده آن نیز طول می کشد ضرب و شتم. ورزش نیروی حیاتی خود را جزئی بازیکنان لیگ نشستن در خانه مانند بقیه از ما حرفه ای خود را بلوغ کوتاه مداری. تیم صرف به مراتب بیشتر از آنها یک بار هم در منابع از تجهیزات به پرسنل خود جدا نشده سنگهای. با توسعه مجتمع بسته, بسیاری از این منابع در حال جمع آوری گرد و غبار و کاهش پرداخت.

“این است که تحقیق و توسعه از طرف سازمان گفت:” جیم Duquette سابق متس مدیر کل و آرام معاون رئیس جمهور از عملیات بیس بال که در حال حاضر پخش در MLB شبکه های رادیویی. “این یکی از مهم ترین جنبه های این سازمان و هر سال با ارزش است.

“همانطور که می دانیم وجود دارد یک جدول زمانی در یک ورزشکار حرفه ای که شما می توانید با استفاده از خود را در فصل اوج. شما را به یکی از شما از دست یک فصل از زندگی بازی اکشن اثرات آن بچه ها.”

این آبشار بر مردمی مثل ریس و متس معادل Jared بنر (باشگاه, مدیر اجرایی بازیکن توسعه) برای به حداقل رساندن این تاثیر است. به توسعه بدون بهره گیری از یک جزئی لیگ فصل است که به احتمال بسیار زیاد اتفاق نمی افتد حتی اگر لیگ کمپین پرواز طول می کشد و یا داشتن چشم ثابت در دارایی.

“با وجود عدم بیس بال در حال حاضر ما باور نمی کنیم در ساخت بهانه” بنر نوشت: در یک ایمیل. “همیشه وجود دارد یک راه برای بهبود و این مسئولیت ما را به نوآوری و ارائه بازیکنان ما با راه امن برای انجام این کار تا زمانی که ما می توانیم در این زمینه است.”

در چند هفته گذشته از این یانکی ها و متس منتشر شد 45 و 39 جزئی بازیکنان لیگ برتر به ترتیب یک بدبخت ترین اشاره ای به کاهش هزینه است که بسیاری از صاحبان حتی بزرگ-بازار آنهایی را اعدام کرده اند. برای کسانی که جان سالم به در پاکسازی چالش برای دریافت بهتر در حالی که بخشی از یک تیم باقی مانده است.

این متس استفاده کرده اند زوم کنفرانس تلفنی با توسعه کارکنان و بازیکنان جوان را به عنوان به خوبی به عنوان یک بحث به نقد و بررسی و ورود به سیستم فعالیت بنر نوشت. ریس گفت: یانکی ها تولید کرده اند ویدئوها برای خود اتهامات برخی از “پمپ کردن” انواع و دیگران آموزنده و تقویت کننده مانند نشان دادن یک hitter گذشته در خفاش است که در آن او گذاشته سختی زمین و به دنبال نوازش دوستانه ارائه دو.

“ما در حال انجام آنچه ما می توانیم به بازیکنان بیشتر از آنچه که آنها نیاز به کار بر روی” ریس گفت. “هدف قرار دادن قدرت و تهویه روانی — هر یک از این گروه ها را شکسته به گروه. ما دو-یک ضربه مربی [کن جویس] کار ما با دو-یک-حرکت ممکن است.”

اشاره ای جزئی-لیگ سطوح دهید سوال: آیا از دست 2020 برای جوانان به سادگی با فشار هر کس یک فصل ؟ مجموعه بازیکن به بازی در دو-این یک سال و سه-یک سال آینده به جای فراموش سابق در سال 2021 و دومی در سال 2022? آن نیاز باشد که ساده و یا penurious, ریس گفت و توضیح داد: “من فکر می کنم ما بدست بهتر سراغ بهتر است در ارزیابی بازیکنان است که ما داریم. آن را کمی کمتر ‘فارغ التحصیل سطح توسط سطح.’

“این فقط” هی این مرد رسید .300.’ این ” چه شد کیفیت هر یک از خود را در خفاش?’ وجود دارد یک شانس برای کشف چیزهای که.”

Yankees
Deivi گارسیا از یانکی ها نشسته و در پایان ستاره شرق در بهار آموزش.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

اگر شرایط اجازه می دهد یک لیگ برتر فصل را به جای احتمال وجود خواهد داشت گسترش فهرست اسامی علاوه بر بازگشایی توسعه مجتمع برای بچه ها جوان.

“اجازه دهید بگویم که فهرست اسامی آنها در 35 سال” Duquette گفت. “آیا شما در برخی موارد یک بچه است که شما احساس نمی کنید که کاملا آماده است اما نگه داشتن او را در اطراف تیم بزرگ لیگ و او را درگیر در داخل تیم ملی [بازی] او را در فهرست و فعال کردن خدمات خود را ؟ شما ممکن است مایل به او را در معرض قرار گرفتن در doubleheaders در تبادل طرف ‘اجازه دهید او پرتاب وجود دارد ، حتی اگر در حالت عادی سال شما نیست. شما ممکن است موارد مانند آن.

“من فکر می کنم شما خواهید دید توسعه چرخه با سرعت بالا با برخی از این بازیکنان در حال حرکت رو به جلو به دلیل سال است که ما از دست رفته است.”

ما همچنین ممکن است کمتر حجم معاملات در هر دو انتهای طیف سنی. جانباز عمده leaguers در نزدیکی پایان پس از دریافت پرداخت کمتر از حد انتظار و بهره گیری کامل مبارزات انتخاباتی می تواند انتخاب کردن برای بازگشت به 2021. برخی از برجسته سالمندان دبیرستان شناخت این کاهش دور و بودجه در این سال تازه کار, پیش نویس تصمیم گرفتند از این گذشته هفته تازه کار, پیش نویس متعهد به کالج ها و امید ساحل پاک کردن جاده ها است. آمریکای لاتین آماتور و حرفه ای خواندن برگ چای از خرد اقتصاد می تواند صبر کنید یک سال قبل از اینکه خرید خود را.

در حال حاضر تیم ها و بازیکنان انجام بهترین آنها می توانند. که برخی از بازیکنان می توانید انجام دهید بهتر از دیگران خود را بسته به وضعیت اجتماعی و اقتصادی — اعم از پدر و مادر خود را می توانید استطاعت پنبه حلاجی شده قفس یا فوق تبادل ماشین در خانه خود را به عنوان مثال — بیشتر تاکید این نگرانی را ایجاد می کند در این صنعت پایه و اساس است.

تنها منجی: هر باشگاه است و به همان اندازه دست به دستبند.

“این امر می تواند یک چیز اگر تنها یک سازمان بود پشت 8-توپ” ریس گفت. هر تیم می تواند بهترین حل این غیر منتظره معمای درو خواهد کرد توسعه سود پایین خط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de