چگونه مایک Vrabel کردم غول انتقام در برابر لایحه Belichick

حتی در وسط پرستان’ سلسله سر مربی لایحه Belichick هنوز هم استناد روز خود را به عنوان غول دفاعی هماهنگ کننده برای ایجاد انگیزه در انگلستان دفاع — به خصوص linebackers.

هر Belichick انجام آن کار می کرد به عنوان وطن پرستان را برنده شش سوپر کاسه خود را در زیر تماشا کنید.

و استراتژی خود را از آوردن زمان خود را با غول قطعا تا به حال تاثیر بر حداقل یکی از Patriot linebackers مایک Vrabel که موفق به کسب سه عنوان جدید در انگلستان است.

“هر روز دیگر این اغراق است که [Belichick] خواهد مرجع غول نیویورک” Vrabel گفت: NBC Sports. “و او می تواند مانند ‘[کارل] بانک ها استفاده می شود برای انجام این کار, فلفل [Johnson] استفاده می شود برای انجام این کار [Lawrence Taylor].’ مانند ” شما بچه ها بد بودن. این بچه ها بودند 3-4 linebackers.’ و او را به ما نشان می دهد فیلم است.”

Vrabel در حال حاضر سر مربی تیم تیتان کردم انتقام خود را با نشان دادن یک عمل در طول پیش فصل در ماه اوت سال 2007 با یک غول کلاه از Belichick تصدی در نیویورک به طول انجامید که از 1979-1990.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Mike Vrabel; Paige Spiranac
مایک Vrabel; لایحه Belichickگتی ایماژ

“بنابراین در نهایت گفتم خوب ما رو به انجام کاری'” Vrabel گفت. “و من در بر داشت این کلاه ایمنی در تجهیزات اتاق و گفتم شما می دانید چه ؟ من فکر می کنم در حال حاضر زمان به رول با آن به وجود آمدن و مانند ‘در اینجا ما به بیل. ما رو غول linebackers رفتن.'”

یک عکس از کلاه ایمنی های بعدی به Vrabel او به عنوان گرم کردن زخم در پشت صفحه از بوستون هرالد روز بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de