چگونه liquor store کارمند scooped Adam Schefter در پاتریک Mahomes قرارداد

به نظر می رسد Adam Schefter نیست که سریعترین انگشتان دوشنبه در توییتر.

قبل از ESPN NFL خودی نشان داد اشراف بودند امضای ستاره کارفرمایی پاتریک Mahomes به غنی ترین قرارداد در تاریخ ورزش, کتی Camlin از کانزاس سیتی پلازا مشروب اشاره در فیلمهای معامله اول است.

“یک مقابل دفتر کارمند برای این ستاد در آمد و خرید 6 بطری تناسبات. گفت: وجود یک امضای امروز. او گفت: آن را [مقابله با] Chris Jones بنابراین حدس من این است که یک Mahomes معامله” Camlin یک مدیر فروشگاه نوشت: در یک صدای جیر جیر در 12:21 بعد از ظهر

Camlin گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که او را حذف صدای جیر جیر “وحشت زده” او را ناراحت حق رای دادن و صدمه زدن به فروشگاه خود را کسب و کار.

“من نمی خواهم به از دست دادن کسب و کار خود را,” او گفت: کاغذ. “من ترس آنها می شود دیوانه. بنابراین من با حذف آن. اما البته تصاویر هستند برای همیشه.”

Katie Camlin
کتی Camlinکتی Camlin در توییتر

دو ساعت بعد Schefter اعلام کرد روسای قفل شده بود در Mahomes از طریق 2031 با این سال را به سوپر باول MVP موافقت خود را برای 10 سال $503 میلیون فرمت.

Camlin سپس او را جشن گرفتند حرکت شبیه چمچه زنی به tweeting “مقدس s–t I ضرب و شتم Schefter.”

Camlin گفت که او بعدا در ارتباط با ستاد exec که برای بازدید از فروشگاه حصول اطمینان از همه خوب بود و پس از او تا به حال مشترک قریب الوقوع اخبار در اوایل.

“من صحبت w/ اخبار و هم صحبت کردم با نجیب زاده بود که در فروشگاه بود ، ما در همان صفحه و ما درست هستند! من می خواستم مطمئن شوید که هر کس کار بود و امن بود که هیچ موضوع را با سازمان است. من هیجان زده و ساخته شده یک حدس زد که معلوم بود راست” او ارسال شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de