چگونه جت را مطابق با NFL اجتماعی-فاصله دستورالعمل

زمانی که جت های بازیکنان بازگشت به کار در روزهای آینده آنها ممکن است پیدا کردن خود را قفل شده است نقل مکان کرد به طور کامل از اتاق قفل است.

جت استفاده خواهد شد تریلر راه اندازی خارج از فلورهام پارک مرکزی به عنوان اضافی قفل فضا به منظور دیدار با NFL COVID-19 دستورالعمل های اجتماعی فاصله. NFL صدور دستورالعمل در ماه گذشته و آنها شامل داشتن شش پا را از فضای بین کابینت. است که از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است برای انجام این کار در جت’ به طور منظم اتاق قفل و با 90 بازیکن در فهرست. بنابراین جت را با استفاده از حل موقت تریلر, در علاوه بر این به خود معمولی اتاق قفل است. غول قادر به استفاده از MetLife Stadium را در رختکن به گسترش بازیکنان خود را به دلیل مرکز آموزش نزدیکی به ورزشگاه.

مراحل اولیه از اردوگاه های آموزشی آغاز خواهد شد در این هفته برای جت با rookies های برنامه ریزی شده به گزارش روز سه شنبه و quarterbacks و مجروح بازیکنان برنامه ریزی به گزارش روز شنبه. کامل تیم ها برنامه ریزی شده است به گزارش در جولای 28. هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد اردوگاه های آموزشی و فصل با بازیکنان و اتحادیه NFL هنوز مذاکره بسیاری از جزئیات از جمله تست فرکانس و چگونه بسیاری از بازی های پیش فصل برگزار خواهد شد. حتی با کسانی که در مورد به هوا, تیم می تواند نیاز به بازیکنان به گزارش یا صورت نظم و انضباط. Rookies از تگزاسی و ستاد در حال برنامه ریزی به گزارش روز شنبه. آنها خواهد بود که برای اولین بار بازیکنان برای بازگشت به کار.

جت مربی آدم Gase بازگشت به دفتر هفته گذشته است. کارکنان خود را که قرار بود در روز سه شنبه و چهارشنبه.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

معلوم نیست که این بازیکن خواهد شد در واقع در این زمینه حتی اگر آنها گزارش در زمان. بازیکنان در حال هل دادن دیگر سطح شیب دار تا دوره وزنه برداری و مطبوع قبل از آنها در واقع تمرین در حالی که NFL می خواهد یک دوره کوتاه قبل از بازگشت به واقعی شیوه های. است که در حال مذاکره است. به طوری که تعداد بازی های پیش فصل. NFL برش فصل از چهار بازی به دو در حال حاضر اما بازیکنان می خواهم بدون بازی های پیش فصل این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme