چگونه غول’ Saquon Barkley views مسیحی McCaffrey مقابله

خوب برای مسیحی McCaffrey.

این فکر بسیار علاقه مند غول بازیکن.

چرا که نه ؟ اگر این درست است که افزایش جزر و مد آسانسور تمام قایق McCaffrey تنظیم بازار برای NFL در حال اجرا پشت افزایش آب های مالی برای همه کسانی که در اب راه رفتن را از جمله Saquon Barkley.

“هنگامی که مسیحی را امضا کردند که قرارداد اولین چیزی که به ذهن من آمد من خوشحال هستم برای او” Barkley گفت: در یک زوم تماس بگیرید. “او سزاوار آن است.”

McCaffrey ماه گذشته شد بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL تاریخچه زمانی که Panthers باز خزانه در چهار سال $64 میلیون قرارداد. به طور متوسط از 16 میلیون دلار در هر سال خواهد بود سخت به ضرب و شتم.

شاید Barkley می توانید آن را انجام دهید. به عنوان شماره 2-کلی انتخاب در سال 2018 پیش نویس او امضا چهار سال قرارداد به ارزش $31.1 میلیون. او را $3.3 میلیون در حقوق و دستمزد پایه در سال 2020 و $4.7 میلیون دلار در سال 2021. غول سپس می توانید امن Barkley با چیدن تا سال پنجم گزینه برای 2022. قبل از آن این طرح به گسترش قرارداد خود را — تا زمانی که او تولید و سالم باقی می ماند و بیشتر توسعه به عنوان نسل player “لمس-by-the-دست-از-خدا” سوپراستار مدیر کل دیو Gettleman پیش بینی شده برای او.

Saquon Barkley و مسیحی McCaffreyAP

“برای من مؤمن بزرگ در مراقبت از چیزهای کوچک اول” Barkley گفت. “و در حال حاضر که در حال آمدن به جلسات سعی می شود بهترین رهبر و بهترین بازیکن من می توانم. اگر شما مراقبت از آن, همه چیز طول می کشد مراقبت از خود است.”

Barkley, 23 بود 2018 NFL توهین آمیز Rookie سال پس از عجله برای 1,307 متری ساری 91 می گذرد برای 721 متری و در مجموع 15 touchdowns. او از دست رفته سه بازی فصل گذشته با پيچ خوردگی مچ پا شد و نه در قدرت کامل پایین کشش و موفق به دریافت 1,003 عجله متری 52 پذیرایی برای 438 متری و در مجموع هشت touchdowns.

“من همیشه احساس می کنم مثل من چیزی برای اثبات” Barkley گفت.

ماندم, به در خانه خود در نیوجرسی Barkley قادر به کار کردن در سالن ورزش او مونتاژ در زیرزمین خانه خود را به عنوان او سوار کردن COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان او می آموزد جدید راهکار گردد توسط هماهنگ کننده توهین آمیز Jason گرت او نمی تواند کمک کند اما متوجه وجود دارد نقش او را که همان نقش حزقیال الیوت زد با موفقیت تا زمانی که گرت بود کابوی’ سر مربی.

الیوت هنوز برای پیش افتادن از 1,631 عجله متری او انباشته به عنوان یک تازه کار در سال 2016 اما او 5,405 متری در چهار سال کار حرفه ای, با عجله دو عنوان.

“او شده است بسیار سازنده” Barkley گفت. “من همواره معتقد بوده ام و آموخته اند به باور خودم. من احساس می کنم مثل هر سال من قصد دارم به سعی و بهبود است و با کمک نه فقط Jason گرت جرم اما با اخلاق کار و هم تیمی های من در اطراف من.”

بارکلی گفت که او به دنبال به جلو به تماشای نوار از الیوت را برجسته دانستن آن پخش خواهد شد به زودی به نام برای او. بارکلی نیز رسیدن به الیوت اما تنها پس از او می آموزد بیشتر در مورد جدید جرم او نیاز به استاد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>