چگونه Frank Sinatra کلاسیک شد یانکی استادیوم استاندارد 40 سال پیش

جورج Steinbrenner ثروت خود را ساخته شده در کشتی سازی و به دست آورده شهرت خود را در بیس بال. اما در قلب او قلب چه Steinbrenner همیشه آرزو داشت به بود که یک شومن بود ، برادوی مترادف کمی P. T. Barnum کمی George M. Cohan. یانکی ها بودند زندگی خود را “Yankee Doodle Dandy” او الهه شعر و موسیقی.

“از روز اول او متعلق به تیم او می خواست به ورزشگاه تجربه سرگرم کننده از شروع به پایان می گوید:” مارتی Appel که صرف برخی از زمان به عنوان یک یانکی روابط عمومی مرد در اوایل Steinbrenner را تصرف و در حال حاضر یکی از جامع مقامات Yankees تاریخ است. “یکی از همکاران او بود جیمز Nederlander [تولید کننده ‘La Cage Aux Folles,’ در میان بسیاری دیگر]. او دوست داشت همه چیز در مورد شهر نیویورک, اما ممکن است دوست داشتم برادوی بیشتر است.”

پس از آن بود که Steinbrenner راه می رفت از فشار سطح در استادیوم یانکی به استادیوم اصلی یک بعد از ظهر در اواخر بهار سال 1980. Steinbrenner نیز هواخواه این شهر بهترین nightspots از جمله “Le Club,” مرسوم دیسکو در آن روز واقع در شرق 55 در خیابان قدم از FDR درایو.

Steinbrenner تا به حال می خواستم به گسترش ورزشگاه را انتخاب موسیقی از استاندارد بین-نوبت ارگان سبک ادی لیتون به برخی امروزی تر صدایی اعداد. یک سوارکار اسب دوانی شدن دیسک در Le Club ساخته شده چند پیشنهاد در هیچ یک از آن نقل مکان کرد و سوزن را در تخیل خود را.

سپس DJ با ارسال یک نوار از یک ترانه او می خواهم بازی به طور منظم از یکی از Steinbrenner همه زمان مورد علاقه فرانک سیناترا. قبل از آن که در سال سیناترا منتشر شده بود “سه گانه” سه دیسک مجموعه ای بود که فروش خوبی; سرب تک ساخته شده آهسته و مداوم صعود تا نمودار تا آن را به اوج 32 در مجله بیلبورد هات 100 در 14 ژوئن 1980.

Frank Sinatra and George Steinbrenner
فرانک سیناترا و جورج SteinbrennerWireImage; AP

Steinbrenner شنیده بود “نیویورک نیویورک” مقدار زیادی به دلیل آن را غیر ممکن بود برای خود یک رادیو که بهار و آن را نمی شنوند. او همچنین آشنا با نسخه اصلی جان Kander/فرد جزر ترکیب خوانده شده توسط Liza Minnelli از یک شکست خورده فیلم به همین نام منتشر شد و سه سال پیش از آن.

اما او در مورد آن را بشنوند و راه های مختلف.

“CBS [که متعلق به یانکی ها از سال 1964 تا Steinbrenner در زمان بیش از در ژانویه 1973] را ترک نمی کند بسیاری از به یاد ماندنی میراث,” Appel می گوید. “یکی از آنها بود نصب یک دولت از هنر عمومی-آدرس سیستم در سال 1967 با استفاده از بهترین تکنسین های برای افزایش صدا. که هنوز هم در حال استفاده در سال 1980 و هنوز هم به شما لرز.”

در حال حاضر یک ورزشگاه برق قلاب “نیویورک نیویورک” به سیستم صوتی و آمار بازی.

و آن هیجان بود.

از طریق فهرستی از تقویت کننده ریختن در سراسر خالی ورزشگاه باز tinkle از سنج منجر به به زودی به صورت جهانی حفظ پنج-توجه داشته باشید برنج انفجار — برای نسل overserved مراجعان همه که لازم است فورا به رسمیت شناختن این آهنگ: “باب-bop-BOP-ba-bop …”

و سپس برای اولین بار Steinbrenner توجه به اشعار و برای یک بچه از کلیولند که خواب تمام عمر خود را از ساخت آن را در نیویورک, شما فقط می توانید تصور کنید تاثیر شنیدن سیناترا آواز خواندن “این شهر بلوز … در حال ذوب دور ….”

اما نه آنچه که او به فروش می رسد.

این او به فروش می رسد:

“پادشاه هیل … بالای پشته … یک-شماره-1 … بالای لیست …

“که ما!” Steinbrenner گفت. “که یانکی ها!!!”

DJ نیز لیزا نسخه; رئیس دوست داشتم که یکی بیش از حد بسیاری ،

“اما او یک سیناترا مرد” Appel می گوید. “چرا که نه؟”

بلافاصله — همانطور که در شروع بسیار بازی بعدی یک تاریخ از دست داده و به تاریخ اما در جایی بدجور نزدیک به شرکت در آن برای اولین بار از محل تابستان 1980 — مرحله نهایی از هر بازی بود که با استقبال سنج با “باب-bop-BOP-ba-bop” با “شروع spreadin’ اخبار …”

برای یک زمان کسی فکر آن را هوشمند برای نجات سیناترا آهنگ برای برد و برای استفاده از Liza نسخه برای ضرر و زیان اما Steinbrenner بود بیش از حد بزرگ لیزا فن اجازه می دهد که و که یانکی سنت از بین رفته سریعتر از روبن ریورا.

به جای 40 سال بعد یک بخش ضروری از ریتم یک یانکی ها بازی در حال راه رفتن به بیرون از ورزشگاه به رئیس crooning در مورد خود سرگردان کفش اشتیاق به ولگرد. آن است که دیگر محفوظ می باشد فقط برای برنده. آن را فقط احساس می کند که راه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de