‘ما چگونه پایان نژادپرستی نظاممند?’: جورج دبلیو بوش می گوید جورج فلوید مرگ نشان می دهد امریکا ‘غم انگیز شکست’

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به نام پنج شنبه برای صلح و همدلی پس از “وحشیانه, خفگی” جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس در هفته گذشته و اعلام کرد که “آمریکا به بررسی ما غم انگیز شکست.”

در نادر بیانیه عمومی, بوش گفت او و بانوی اول سابق لورا بوش بود “نگران” توسط Floyd مرگ و “آشفته بی عدالتی و ترس که خفه کشور ما است.”

بوش گفت: آنها تا به حال “در برابر اصرار به صحبت کردن به دلیل این است که زمان برای ما سخنرانی. این زمان برای ما به گوش دادن.”

“آن باقی مانده است تکان دهنده شکست است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به خصوص جوان مردان آفریقایی-آمریکایی هستند مورد آزار و اذیت و تهدید در کشور خود” بوش گفت.

تظاهرات برگزار شده است در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ و در بسیاری از شهرهای, برخی خشونت تبدیل شد. در برخی موارد پلیس در پاسخ با گاز اشک آور و اسپری فلفل حتی به عنوان برخی از فرمانداران و شهرداران مواجه انتقاد پاسخ نمی دهد بیشتر زور و اجبار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فرمانداران “ضعیف” است و تحت فشار قرار دادند برای کسانی که رو به ناآرامی به استفاده از گارد ملی و “تسلط بر خیابان.” روز دوشنبه اجرای قانون زور و اجبار سوار مسالمت آمیز معترضان را از اطراف کاخ سفید قبل از این شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شد به طوری که رئیس جمهور می تواند عبور از خیابان به سنت جان کلیسای اسقفی به ژست برای عکس.

ویلیام Barr: دادستان کل دستور داد معترضین پارک پاک قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سنت جان کلیسا

بوش که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند رئیس جمهور فعلی با نام اما گفت: “تنها راه برای دیدن خودمان در یک نور واقعی است برای گوش دادن به صدای بسیاری از کسانی که در حال صدمه زدن و عزادار. کسانی که مجموعه ای از سکوت آن صداها را درک نمی کنند معنای امریکا – و یا چگونه آن را تبدیل به مکانی بهتر است.”

43 جمهور گفت: آن را یک “قدرت هنگامی که معترضان حفاظت شده توسط مسئول اجرای قانون, مارس برای آینده ای بهتر است.” اما او هشدار داد “ماندگار عدالت را تنها با استفاده صلح آمیز است.”

“غارت و چپاول است و نه آزادی و تخریب است نه پیشرفت” بوش گفت. “اما ما همچنین می دانیم که صلح پایدار در جوامع ما نیاز به واقعا در برابر عدالت است.”

بوش گفت: فلوید مرگ به دنبال یک “سری طولانی از شبیه تراژدی” و “افزایش دیر سوال: آیا ما در پایان سیستمیک نژاد پرستی در جامعه ما?”

“امریکا بزرگترین چالش شده است برای متحد کردن مردم از زمینه های مختلف به یک ملت واحد از عدالت و فرصت,” او گفت:. “دکترین و عادات برتری نژادی که پس از نزدیک به تقسیم کشور ما هنوز هم ما را تهدید می کند اتحادیه.”

اوباما: رئیس جمهور سابق امیدوار جورج فلوید مرگ را خار اصلاحات بود ‘واقعی نقطه عطف’

بوش با اشاره به “اخلال تعصب و بهره برداری” از تاریخ ایالات متحده آمریکا – “لکه بر روی شخصیت ما گاهی اوقات دشوار است برای آمریکا اکثریت را به بررسی” – و گفت: “ما فقط می توانید ببینید واقعیت در امریکا نیاز به دیدن آن از طریق چشم از تهدید مظلوم و محروم.”

“بسیاری از شک عدالت در کشور ما و با همین دلیل خوب. مردم سیاه و سفید دیدن مکرر نقض حقوق خود را بدون فوری و پاسخ کافی از موسسات آمریکایی.”

سابق جمهوری خواه رئیس جمهور اذعان سیستمیک نژادپرستی و نابرابری ایستاده بود در مقابل به مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور است و به نام فلوید مرگ یک “قبر تراژدی” و وزارت دادگستری راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی تحقیق در این مورد است. اما او می گذارد سرزنش در “انگشت شماری کوچک” مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در Floyd مرگ و منتقدان ایراد گرفت او را برای پرداختن به آن به عنوان نشانه ای از گسترده تر مشکل نژادی و نابرابری.

“من فکر نمی کنم وجود دارد سیستمیک نژادپرستی” گفت: مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در طول سی ان ان مصاحبه در روز یکشنبه. “شکی نیست که وجود دارد این است که برخی از نژادپرستانه پلیس. من فکر می کنم آنها اقلیت. من فکر می کنم آنها چند سیب بد. و ما باید برای ریشه کن کردن آنها را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه در پاسخ به بوش ، زمانی که بوش صادر مشابه تماس برای وحدت در پاسخ به اقتصادی و بحران بهداشتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس جمهور پاره را به بوش با وجود این واقعیت بوش ذکر هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن با نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de