چگونه DJ Lemahieu نزدیک شدن به او تیره یانکی’ در آینده

با قضاوت بر اساس آنچه که ما در مورد آموخته DJ LeMahieu فرد در فصل اول خود را با یانکی ها در سال گذشته, پاسخ او ارائه شده که خواسته افکار خود را در تبدیل شدن به یک عامل آزاد آمده نوامبر نیست در مورد او.

“من نمی دانم که چگونه رایگان آژانس در حال رفتن به. من بیشتر نگران این فصل” LeMahieu در یک تبادل ایمیل با پست. “امیدوارم ما می توانیم در خارج وجود دارد در این زمینه به زودی و بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است در این فصل است. من فکر می کنم این امر می تواند یک افزایش بزرگ برای نیویورک و کشور ما است.”

آیا 2020 فصل ایفا کرده است یا نه LeMahieu را تبدیل به یک عامل رایگان در آب و هوا بر خلاف هر چیزی که این بازی تا به حال دیده می شود.

این COVID-19 همه گیر شده است و ادامه خواهد داد به علت باشگاه به خونریزی پول و که مطمئنا تاثیر آنچه دلار در دسترس هستند به صورت رایگان عوامل است. اضافه کردن به که اگر یک فصل است که از آن خواهد شد خیلی کوتاه تر از حالت عادی 162 بازی. چگونه خواهد باشگاه های ارزیابی بازیکنان در یک بازه زمانی فشرده? و اگر وجود ندارد یک فصل چه که برای انجام هر گونه بررسی?

در طول بهار, آموزش LeMahieu گفت: پست کن Davidoff, “بدیهی است که من آن را دوست دارم” و گفت که او به صحبت کردن به دفتر جبهه در مورد ماندن در برانکس.

DJ LeMahieu
DJ LeMahieuچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

بر اساس 31 ساله LeMahieu ضربه .327 با 26 homers 102 RBIs و ارسال .893 OPS در پا برای اولین بار از دو سال قرارداد به ارزش 24 میلیون دلار یانکی ها خواهد بود بسیار احمقانه را بسیار قوی تلاش برای حفظ سه بار دستکش طلا baseman دوم که همچنین می توانید بازی اول و سوم.

وقتی بهار آموزش تعطیل مارس 12, LeMahieu گفت که او قرار بود به باقی می ماند در تمپا به این دلیل که در ورزشگاه میشیگان بسته شد.

“من در تمپا. یک دوره وجود دارد برای چند هفته که در آن من تا به حال برای دریافت خلاق هنگامی که [George M. Steinbrenner زمینه] نبود باز است. اما برای بخش زیادی از وقت من شده اند قادر به کار کردن در این مجموعه در صبح” LeMahieu نوشت. “من ضربه خارج چند روز در هفته است. دیگر روز من شده است به کار در در قفس و کار کردن. ما یک گروه خوب در اینجا ما در حال انجام بهترین های ما را بیشتر از زمان ما است.”

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

با وجود این یانکی ها بازی 19 نمایشگاه بازی های LeMahieu با اشاره به طولانی پس از اخراج و آنچه در آن به معنی یک بهار دوم آموزش.

“من شخصا نیاز به یک یا دو هفته از بهار آموزش به منظور توسعه یک ریتم و جمع آوری زندگی می کنند در خفاش ها در برابر کوزه. من فکر می کنم این کوزه زمان بیشتری نیاز” LeMahieu نوشت. “حتی اگر ما در حال حاضر به یک بهار آموزش آن بوده است دو ماه نسبی زمان پایین. از بسیاری جهات من احساس می کنم ما از نوع شروع از ابتدا.”

مانند بیش از حد بسیاری از دیگران COVID-19 عوارض خود را گرفته در LeMahieu زندگی.

“من شده اند قادر به دیدن پدر و مادر و یا خانواده گسترده,” او نوشت. “هر کس تحت تاثیر قرار شده است یک راه یا دیگری این چند ماه گذشته.”

و سپس وجود دارد حرفه ای درجه اعتبار ساقط است.

“من از دست رفته بیس بال زیادی است. من می توانم هر روز تمرین اما وجود دارد هیچ چیز مانند دیدن یکی دیگر از یکنواخت در سراسر این زمینه و برنده ballgames,” LeMahieu نوشت.

به جای در نظر گرفتن زمین زیر کشت انجمن در پنبه حلاجی شده قفس تلاش برای کشف کردن جاستین Verlander و صحبت کردن در قالبهای خود بازیکنان با استفاده از تکنولوژی به ماندن در تماس با هر یک از دیگر. با عجله از رقابت باقی می ماند همان.

“من نگه داشته در تماس با کاملا چند هم تیمی. این یک نوع متفاوت از ارتباطات از ما استفاده می شود در این زمان از سال است. ما چند گروه چت رفتن” LeMahieu نوشت. “من می دانم که ما همه هیجان زده می شود به عنوان یک گروه به رقابت با هم.”

که ممکن است یا نه اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>